Pages:
Author

Topic: Ücretsiz 0.01 BTC - Android Beta Aşaması Test Kullanıcıları - page 4. (Read 8059 times)

member
Activity: 66
Merit: 10
On numara proje, benim merak ettiğim backend kısmı.
Ses işlemeyi doğrudan sizin yazılım mı yapıyor? Yoksa hazır kütüphaneleri falan mı var?
Bir de ses işleme için telefonların işlemci ve bellekleri yeterli mi? Yoksa ses kaydını bir sunucuya iletip orada mı sesi yazıya döküyorsunuz?
Yazıya döküldükten sonra doğal dil işleme kısmında yine benzer sorularım var Grin

Hemen cevaplayayım. Neyseki ses tanıma işini Android'in SpeechRecognizer kütüphanesi ile hallediyorum. Ben sadece cümleyi alıp sunucuda işliyorum, geri cevap yolluyorum. Android'de diğer tüm asistanlar SpeechRecognizer kullanıyor.

Cümle(soru) sunucuya geldikten sonra yazdığım bir algoritma ile cümleyle eşleşen veri tabanındaki soru-cevap ikilisini buluyorum ve ona göre cevap veriyorum.

Doğal dil işleme kısmında çok fazla birşey yapmadım. Kullandığım dizayn AIML'yi andırıyor.

Ve şuanda uygulama Siri vs. gibi konuşmuyor, android henüz türkçe desteği getirmedi konuşma olarak. Ama dediğim gibi sesi tanıyabiliyor.
sr. member
Activity: 266
Merit: 250
On numara proje, benim merak ettiğim backend kısmı.
Ses işlemeyi doğrudan sizin yazılım mı yapıyor? Yoksa hazır kütüphaneleri falan mı var?
Bir de ses işleme için telefonların işlemci ve bellekleri yeterli mi? Yoksa ses kaydını bir sunucuya iletip orada mı sesi yazıya döküyorsunuz?
Yazıya döküldükten sonra doğal dil işleme kısmında yine benzer sorularım var Grin
member
4.4.2 android sürümlü telefonumla ben de katılmak istiyorum.
Siz de biliyorsunuzdur ama söyleyeyim yine de, bu asistan uygulamaları (ülkemizde) çoğunlukla eğlence amaçlı kullanılıyor. Siri'ye benimle evlenir misin sorusu en çok sorulan sorulardandır..

Uygulamanın kullanışlılık yanında diğer amacı da o zaten. Smiley

Bitcoin fiyatından tutun film imdb puanına kadar belli başlı birçok şeyi sorgulayabilirsiniz şuanki haliyle. Bir de beta aşaması yardımıyla eğlenceli soruları tamamlayacağım. Akla gelecek olan her türlü soruya cevap vermesini planlıyorum.

legendary
Activity: 1470
Merit: 1002
4.4.2 android sürümlü telefonumla ben de katılmak istiyorum.
Siz de biliyorsunuzdur ama söyleyeyim yine de, bu asistan uygulamaları (ülkemizde) çoğunlukla eğlence amaçlı kullanılıyor. Siri'ye benimle evlenir misin sorusu en çok sorulan sorulardandır..
legendary
Merit: 1024
member
Uygulamanın konusu nedir?

Türkçe asistan uygulaması.
legendary
Merit: 1024
Uygulamanın konusu nedir?
member
Activity: 107
Beni de yazabilirsin listeye.

12uJFkPVqKPfxxNT1oAueD2p5MvR5NniXy
sr. member
Activity: 266
Merit: 250
Infected Mushroom
Katılmak istiyorum.
BTC: 3P3rPRuU9YzcaRLMWGBA49MbBmUX2Vcw5G
full member
Activity: 364
Merit: 100
Android sürümünde sorun çıkmazsa bende katılmak istiyorum. Adres profilimde var.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
Katılmak istiyorum
Btc adresim profilimde var.
member
Merhaba arkadaşlar

Geliştirmekte olduğum bir android uygulamasını önümüzdeki günlerde(yarın yada ertesi gün) test edebilecek ve geri bildirim yapabilecek üyeler arıyorum.
Karşılığında ise 0.01 btc vereceğim (çok büyük bir miktar değil ama bir şekilde teşekkür olarak).

Önizleme: http://i.imgur.com/V2ugE0V.png
Önizleme2: http://i.imgur.com/goW0ooz.png

Eğer test etmek istiyorsanız lütfen konuya mesaj atınız. Alttaki şablonu da kullanabilirsiniz.

Code:
Katılmak istiyorum.
Btc Adresim:

Code:
Needmoney: 1CfQWXdWy2HK24Zey5Y7GqPJPrbkDte95D*
political1907: 1LHH5KHoCpEHHKB9jWZD32RU2qbJDBi19h*
Starin:3P3rPRuU9YzcaRLMWGBA49MbBmUX2Vcw5G
Schizoprenia: 12uJFkPVqKPfxxNT1oAueD2p5MvR5NniXy*
olcaytu2005: 3HS2FchevzLP5WchEJJF8M8CR3cb2T7w6c*
lorylore:13v5HCrTFx9QQSW2RafXhdJE5sMoo6LrZb*
nasituygun:
raskolnberg: 16zT7TGRvqUidkmhjqwjXyrWSosVt6HwYK*
tg382015: 19hi4GYd3ZRuASAAjycpCVxa2zUvsVjhL4*
grolll: 16z6iEwwCXWvpAy4ZacKLXxJmSRGooudGf
bisom: 1AHYbdVpkUste9ja3GzewA1cMGKFvVh7iG
mentalpanda: 1paNdaCN73HXJvPbZZ4EG43JwwMq2zMiX
cakir1: 1CaKiR9zcCjfPb554uqEfpvuszWvcy31Sx

Beta İndirme Linki : https://drive.google.com/file/d/0Bw_xvE7HYu-rQ05vdEpmRU1CeGc/view?usp=sharing

Pages:
Jump to: