Pages:
Author

Topic: ücretsiz btc kazanma siteleri? - page 2. (Read 1955 times)

full member
Activity: 182
Merit: 100
The future is your Genome
October 31, 2017, 01:56:40 PM
Bedava Bitcoin! konusunu aklıma getirdi Cheesy
Kimse kimseye ücretsiz bir şey vermez, zaman kaybetmenize değmez. Çıkın sokakta su satın daha çok para kazanırsınız bir saat içinde Cheesy

Aslında airdroplar biraz bu algıyı yıkıyor hocam bence ya direk bitcoin vermiyorlar ama bitcoin ederi olan altcoin dağıtan çok fazla airdrop var forumda anladığım kadarıyla tabi bir türlü denk gelemedim öyle bir airdrop ile.
full member
Activity: 154
October 31, 2017, 01:20:54 PM
Bu hayatta satın alamayacağın tek şey zamandır. Sağlık bile iyi beslenme, iyi tedavi ile belirli ölçülerde satın alınabilmektedir. Hal böyleyken şuraya tıkla para kazan buraya dokun para kazan olayları yerine daha yeni filizlenen kripto dünyasına dair çok fazla okursan, çok fazla araştırma yaparsan hayal bile edemeyeceğin paraları 0 sermaye ile kazanabilirsin. 0 sermaye nasıl olacak diyenlere bu sektörün sadece trade - hodl dan ibaret olmadığını hatırlatmak isterim. O yüzden sen boşver bedava btc sitelerini, zamanını daha verimli şeylere harca..

kardeşim teşekkür ederim yazmama gerek kalmamış.
full member
Activity: 175
Why not!
October 31, 2017, 01:15:05 PM
Kesinlikle zaman kaybından başka birşey değil size o bilmem kaç satoshi verenler size tıklattığı yada izlettiği reklamlardan efsane paralar kazanıyorlar o yüzden gerek yok forum da bounty ve imzalara takılın çok çok daha iyi
legendary
Activity: 2702
Merit: 1523
October 29, 2017, 03:44:02 PM
Bedava Bitcoin! konusunu aklıma getirdi Cheesy
Kimse kimseye ücretsiz bir şey vermez, zaman kaybetmenize değmez. Çıkın sokakta su satın daha çok para kazanırsınız bir saat içinde Cheesy
member
Merit: 10
October 29, 2017, 02:05:12 PM
Damlaya damlaya göl olur mantığı ile girilebilir ama pek de getirisi olmaz. Ama gelen free bitcoinleri altcoinlere çevirerek şansınızı deneyebilirsiniz. Ortalıkta bir sürü scam siteleri var ama sağlam olanlar da var 4-5 senedir var olan.
member
Activity: 89
Merit: 10
October 27, 2017, 09:44:30 AM
Benim tavsiyem, hiç para yatırmadan piyasaya yeni çıkan altcoinlerin hepsine bounty yani ödül programlarına katılmak, ingilizcesi olan bir üniversiteli bile rahatlıkla bu ingilizce-Türkçe çeviri , twitter facebook vs kampanyalarına paylaşım yaparak yani günde birkaç saat ilgilenerek bu altcoinlerden kazanabilir.

Bunları paraya çevirmek içinde etherdelta sitesini kullanıp rahatlıkla para kazanabilir.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
October 27, 2017, 09:37:24 AM
Bir noktada koinsevere katılıyorum.

harca kardeşim harca. ben ilk üye olduğumda 2014 yıllarında bana da harcama dediler. o zamanlar hiç para yatıracak durumda değildim. haftada 50 - 70 cent aralığında micro çekimler yapıp mutlu oluyordum. ref falan kasıyordum. şimdi cüzdanımın geçmişine baktığımda. $ olarak göterdiği yerde 5.88$ yazıyor. o zamanalr bu arkadaşları dinlemeyip kassaymışım mis gibi birikim yapmış olacaktım. şimdi sana 10 cent 20 cent bi anlama gelmiyor ama 2 sene sonra gelecek Smiley getirisi yıllar sonra oluyor.

ama bozdurma sakın. ₺ $ falan hikaye. biriktir baba biriktir. at exchange'e market payı en yüksek coinlerden al sakla. unut. Wink

Bazen güzel fırsatlar da çıkmıyor değil. Geçen bir shit coine denk geldim. CPU ile kazılıyormuş. Dedim mining günlerini yâd edeyim. Ofiste boşta bir makine vardı onu çalıştırdım. Akşamları yatarken de laptopu çalıştırdım. Aldığım attım exchange'e. Piyasa fiyatının %10 fazlasına satış yazdım. Gerçekleşen işlemleri tersine piyasa fiyatının %10 altın alış yazdım. Bir yandan bedava coin gelirken diğer taraftan onlar nemalandı. 1,5 ay falan sonra sıkıldım. Geri dönüp bakınca sıfırdan 1 BTC'ye yakın birikim olmuş.

İşte bu işin biteceği nokta da bu aslında. Zaten hacimsiz shit coin, daha fazla ilerleme şansı yok bu döngünün.

Uzun lafın kısası;

* Hiç bir şeyi küçük görmeyin.
* Ama baktınız gerçekten attığınız taş kuş ürkütmüyor, zaman kaybı da yaşamayın.
* Bileşik artışın gücünü yok saymayın.
hero member
Activity: 700
Merit: 553
October 27, 2017, 08:47:14 AM
bedava peynir kahve kapanında olur arkadaşlar, pek bu sitelerle zaman harcamayın bence, attığınız taş ürküttüğünüz kuşa değmez , o vakiti forumda daha yararlı başlıklarda bilgi edinerek geçirin, emin olunki daha fazla geri dönüşü olacaktır.
legendary
Activity: 1120
Merit: 1003
October 27, 2017, 07:44:12 AM
Vakit kaybından bir şey değildir senden referans ister oynama ister tıklama ister bekleme İster yani hepsi birer Vakit kaybı Bence hiç bulaşma daha iyi En azından kendine televizyon izleyerek ailenle vakit gecirerek dışarı dolaşarak daha çok eğlendiren bilirsin
hero member
Activity: 882
Merit: 524
For Rent
October 27, 2017, 04:03:51 AM
harca kardeşim harca. ben ilk üye olduğumda 2014 yıllarında bana da harcama dediler. o zamanlar hiç para yatıracak durumda değildim. haftada 50 - 70 cent aralığında micro çekimler yapıp mutlu oluyordum. ref falan kasıyordum. şimdi cüzdanımın geçmişine baktığımda. $ olarak göterdiği yerde 5.88$ yazıyor. o zamanalr bu arkadaşları dinlemeyip kassaymışım mis gibi birikim yapmış olacaktım. şimdi sana 10 cent 20 cent bi anlama gelmiyor ama 2 sene sonra gelecek Smiley getirisi yıllar sonra oluyor.

ama bozdurma sakın. ₺ $ falan hikaye. biriktir baba biriktir. at exchange'e market payı en yüksek coinlerden al sakla. unut. Wink
member
Activity: 113
Merit: 20
October 26, 2017, 03:26:26 PM
Ben çok uğraştım tavsiye etmem ve aldıklarimda oldu ama pek getirisi olmuyor çok zaman öldürüyor ve çok virüs var sitelerde dikkatli olun.
sr. member
Activity: 560
Merit: 250
October 25, 2017, 10:20:50 PM
Airdroplar'ın çoğu çöp olsa da kazandıranlar çıkıyor vakti oraya harcamak daha mantıklı. Bu tarz btc veren sitelerle 4-5 sene önce uğraşsaydınız çok iyi kazanırdınız ancak şimdi zaman kaybı.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
October 25, 2017, 03:23:58 PM
Zamanında freebirco.in de az free bitcoin toplamamıştık. Bugünün parasıyla bir yekün eder sanırım.
Ama bu tarz sitelerin çoğunda bir reklam geliri söz konusu. Reklam gelirinin USD bazında olduğunu düşünürsek getirinin dramatik düşüşü BTCUSD grafiğinin aynası şeklinde ters yönlü olur muhtemelen.
full member
Activity: 546
October 25, 2017, 08:25:11 AM
zaman kaybıdır. bunlarala uğraşmak yerine bounty ve airdrop'lara yönelmek mantıklıdır.

oraya yönelmiş bulunmaktayım.
hero member
Activity: 1876
Merit: 524
October 25, 2017, 06:25:34 AM
zaman kaybıdır. bunlarala uğraşmak yerine bounty ve airdrop'lara yönelmek mantıklıdır.
full member
October 25, 2017, 04:47:30 AM
Bu işler ile uğraşıp para kazanacağım diye bekleyeceğine aynı zamanı harca makale yaz sat daha çok kazanırsın Grin
Steemit ten filan mi bahsediyorsunuz hocam
full member
October 25, 2017, 04:46:27 AM
Bu hayatta satın alamayacağın tek şey zamandır. Sağlık bile iyi beslenme, iyi tedavi ile belirli ölçülerde satın alınabilmektedir. Hal böyleyken şuraya tıkla para kazan buraya dokun para kazan olayları yerine daha yeni filizlenen kripto dünyasına dair çok fazla okursan, çok fazla araştırma yaparsan hayal bile edemeyeceğin paraları 0 sermaye ile kazanabilirsin. 0 sermaye nasıl olacak diyenlere bu sektörün sadece trade - hodl dan ibaret olmadığını hatırlatmak isterim. O yüzden sen boşver bedava btc sitelerini, zamanını daha verimli şeylere harca..
Saatte bir 30 dakika bir tıklama usulü kazandıran siteler için vaktini harcadığına değmez. Çok az kazandırıyorlar git trade yap daha iyi kazanırsın ya da sadece bitcoin al paranla daha çok kazanırsın.

O isler oturdugum yerden para kazanayim len m q diyen adamlarin isi umut yukseks kazanc sifir zaman bol Smiley
legendary
Activity: 2632
Merit: 1333
October 24, 2017, 08:39:52 AM
Çok doğru bir değerlendirme olmuş, tamamen katılıyorum. Gerçekten de havadan geliyor diye bunlarla vakit harcamak, kripto piyasasında herkesin yapabileceği şekilde nasıl rahatça para kazanılabileceğini öğrenmeyi engellemekten başka bir işe yaramaz.
full member
“Decentralized Transportation Economy”
October 24, 2017, 03:26:24 AM
Saatte bir 30 dakika bir tıklama usulü kazandıran siteler için vaktini harcadığına değmez. Çok az kazandırıyorlar git trade yap daha iyi kazanırsın ya da sadece bitcoin al paranla daha çok kazanırsın.
member
Activity: 126
Merit: 12
October 24, 2017, 03:24:55 AM
Pages:
Jump to: