Pages:
Author

Topic: ücretsiz btc kazanma siteleri? - page 3. (Read 1955 times)

member
Activity: 180
Merit: 11
October 24, 2017, 02:28:35 AM
Bu işler ile uğraşıp para kazanacağım diye bekleyeceğine aynı zamanı harca makale yaz sat daha çok kazanırsın Grin
full member
Activity: 546
Merit: 100
October 23, 2017, 04:32:36 PM
Bunlarda tek kazanan ref bakınız senin dediğin olay freebtc co in diye site adam misal 10binden fazla refi var günlük 1000tlden fazla kazanıyordur ama senin 10 refin varsa kurus bile kazanamazsın

aynen öyle Smiley
full member
October 23, 2017, 04:31:13 PM
Hocam hiç bulaşma o işlere ama şu çiftlik muhabbetine bir şey diyemem. Çünkü oradan ciddi paralar kazanan dostlarım var tabi söylediğiniz gibi oraya önce para yatırıyorsunuz sonra 6 ay içerisinde anaparanızı çıkartıyorsunuz sonrada kara geçiyorsunuz fakat siz yinede böyle bir sisteme bulaşmayın. Bizler genelde bahtsız insanlarız biz gireriz sistem çöker, biz gireriz sistem batar. Boşver sen Smiley

çiftlik olayında parasını alamayan arkadaşlarım var ve bu yüzden uzak duruyorum ki zaten oraya vereceğim parayı daha mantıklı işlere kullanmayı düşünürüm dediğin gibi bahtsızız bedevileriz bizler Cheesy diğer sitelere bir ara dolaştım onları da bıraktım boşa zaman kaybı hepsi Smiley
full member
October 23, 2017, 04:29:03 PM
tek tavsiyem zamanını boşuna harcama o sitelerde.

ilk zamanlar dolaşıyordum fakat boş olduğunu anladım ve bıraktım boşa zaman kaybı bence de hocam
member
Activity: 70
Merit: 10
October 23, 2017, 04:24:19 PM
Bunlarda tek kazanan ref bakınız senin dediğin olay freebtc co in diye site adam misal 10binden fazla refi var günlük 1000tlden fazla kazanıyordur ama senin 10 refin varsa kurus bile kazanamazsın
sr. member
Activity: 420
Merit: 260
October 23, 2017, 03:21:44 PM
Hocam hiç bulaşma o işlere ama şu çiftlik muhabbetine bir şey diyemem. Çünkü oradan ciddi paralar kazanan dostlarım var tabi söylediğiniz gibi oraya önce para yatırıyorsunuz sonra 6 ay içerisinde anaparanızı çıkartıyorsunuz sonrada kara geçiyorsunuz fakat siz yinede böyle bir sisteme bulaşmayın. Bizler genelde bahtsız insanlarız biz gireriz sistem çöker, biz gireriz sistem batar. Boşver sen Smiley
full member
Activity: 434
Merit: 112
October 23, 2017, 03:08:52 PM
tek tavsiyem zamanını boşuna harcama o sitelerde.
full member
October 23, 2017, 02:43:19 PM
hepimiz ücretsiz BTC kazanma siteleri görüyoruz. onlarca site onlarca haber var bu tarz. peki bunların getirisi ve doğruluğu ne derecede? ben çok sağlıklı olduğunu düşünmüyorum. ve BTC olarak değil de MBTC gibi farklı ve Çok düşük değerli şeylerle çalışıyorlar. tavuk yetiştirme oyunu da bunlardan biri sanırım ama o biraz farklı para yatırıyorsunuz kullanıcılar üzerinden kazım yapıyor. neyse siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Pages:
Jump to: