Тім Дрейпер про біткойн: це більше ніж ІнтернетВенчурний капіталіст Тім Дрейпер оптимістично налаштований щодо перспектив біткойна. Ранній інвестор в Skype, Hotmail і Tesla, він купив близько 30 тисяч BTC, найбільшої криптовалюти за ринковою капіталізацією, ще у 2014 році на аукціоні служби маршалів США і показав, що він досі тримає їх всі. Якщо це правда, то означає, що він має біткойна на суму майже 280 мільйонів доларів за сьогоднішніми цінами.
Раніше цього року, на явно ведмежому ринку, Дрейпер “порвав” натовп зробивши прогноз сценарію цін на біткойн, заявивши що основна криптовалюта досягне 250 000 доларів до кінця 2022 року. Як повідомив CNBC, Дрейпер взяв участь у дебатах Тhe Intelligence Squared U.S, де його оптимістичні настрої щодо розвитку найбільшої криптовалюти та його основних технологій здавались сильнішими, ніж будь-коли. Він зазначив:
Це більше, ніж Інтернет. Це більше, ніж Залізний вік, Відродження. Це більше, ніж Промислова революція. [...] Це впливає на весь світ і буде впливати швидше у більш поширений спосіб, ніж ви коли-небудь собі уявляли.уперником Дрейпера в дебатах виступила фінансовий редактор Financial Times Джиліан Тетт (Gillian Tett). Зі свого боку, вона приділяла особливу увагу негативному та незаконному використанню біткойна, а також його нестабільності та інвестиційним ризикам. В режимі онлайн Дрейпер, криптовалютний адвокат, швидко реагував на репліки Тетт та сказав що він відчуває себе безпечніше з біткойном, ніж з грошима, що знаходяться у Wells Fargo (один з найбільших банківських конгломератів США).
Хоча Дрейпер добре відомий своїм цілком позитивним підходом та ставленням до майбутнього криптовалют, інші, схоже, починають підтримувати позитивну хвилю. У дебатах разом з Дрейпером брав участь головний виконавчий директор Overstock.com, Патрік Бірн (Patrick Byrne).
На висловлювання опонента Бірн сказав:
Це [незаконне використання, шахрайство, відмивання грошей] завжди було в історії і ніколи не було переможене. [...] Останнє, що я перевірив, банки також зламували. І так, біткойн використовують злодії та шахраї. Але вони також використовують і американські долари.Як виявляється, відсоток операцій з біткойнами, пов'язаних з відмиванням грошей та іншою незаконною діяльністю, фактично скоротився з 2013 року майже вдесятеро. З початку року 1,07% загальної суми скоротилася до 0,12% в 2016 році.
http://coinews.io/ua/category/3-b%D1%96tkojn/article/2362-t%D1%96m-drejper-pro-b%D1%96tkojn:-ce-b%D1%96l'she-n%D1%96zh-%D0%86nternet