Pages:
Author

Topic: uzun vadede Ethereum yatırımı - page 7. (Read 893 times)

sr. member
Activity: 448
Merit: 250
February 23, 2018, 06:48:15 PM
Ben senin yerinde olsam uzun vade için sepetimi 4-5 farklı coinle doldururdum, şans biraz daha yükselsin diye. Ve içlerinden biri ethereum diğeri de bitcoin olacağı kesin.
full member
Activity: 490
Merit: 100
February 23, 2018, 06:21:12 PM
piyasa çok aşırı yönlü yükseliş veya düşüş gösterebiliyor toplu bir şekilde bunun haricinde bence al sattan uzak durmanı tavsiye ederim onun dışında elinde ki ethereumu tutabilirsin 2 3 yıl arası kesinlikle kar getirecektir.
full member
Activity: 264
February 23, 2018, 05:53:31 PM
Ethereum zaten kısa vade için çok mantıklı gelmiyor bana, sanki asıl olayı uzun vadeymiş gibi. Zaten uzun vadede ya etheeum ya da neo ikisi de sağlam iş yapacaktır.
sr. member
Activity: 546
February 23, 2018, 04:52:38 PM
Bana göre insanların yorumlarını okumadan uzun vade için Bitcoin ve Ethereum satın alabilirsin yalnız bilmen gereken tek şey kriptopara piyasasının güncel haberlere göre fiyatlandığıdır. Her ne kadar holder konumunda bu piyasayı izlemeye niyet etsen bile önümüzdeki günlerde kriptoparaların kaderi tamamen devlet yöneticilerinin ağzından çıkacak kelimelere bağlıdır.. Eğer olumsuz haberler gelirse daha geç kazanırsın ama olumlu haberler gelirse daha kısa vadede daha büyük paralar kazanabilirsin. Bir holderin sepetinde Ethereum ve Bitcoin mutlaka bulunmalı.
full member
Activity: 238
February 23, 2018, 04:08:09 PM
Zaten uzun vade için çok fazla bir seçenek yok,aslında çok fazla coinin olması seni yanıltmasın ve ethereum konusunda da kesinlikle mantıklı davranmış olursun
member
Activity: 154
Merit: 10
February 23, 2018, 03:48:21 PM
Bitcoin ya da Ethereum almak çok farketmeyecektir, sonuçta ne kadarlık yatırım yaptığınız önemli, parayı borsada sürekli tutmak büyük miktar ise mantıklı değil, cüzdana çekmenizde fayda var, büyük bir milktar alacaksanız Ledger Wallet gibi Hardware walette saklamanızda fayda var. İyi şekilde muhafaza ederseniz en güvenli saklama şekli.
sr. member
Activity: 448
February 23, 2018, 03:41:05 PM
Uzun vadelik en az 10 eth kenarda tutmalısınız. Bende 2 3k seviyelerine geleceğini düşünüyorum şimdiki fiyatı sakız parası. İlerde pişman olmamak için 10 eth ölümüne hodl
full member
Activity: 364
Merit: 102
February 23, 2018, 03:40:05 PM
ethereum'un şahsi fikrim göreceği maksimum değer 2.500 dolar olur. üstü zor gibi total suplysi bellisiz ne kadar basılacağı belli değil. uzun vade düşünüyorsan şahsen sepeti 10 a böl
member
Activity: 238
February 23, 2018, 12:31:20 PM
Ethereum zaten kısa vadede işlem yapılmaması gereken bir coin diye düşünüyorum ben. Alın eth atın kenara bekleyin sonra kafanız rahat olsun illa kar bırakacaktır
full member
Activity: 546
February 22, 2018, 07:07:38 PM
Öncelikle dediğin gibi uzun vadede tutacaksan btctürkte durmasın kesinlikle kendine mew adresi aç offline bir şekilde sakla bana kalırsa. Ethereum yatırımı bence güzel fikir.
full member
Activity: 344
February 22, 2018, 06:46:51 PM
Bitcoin pahalı değil. Bitcoin değeri 50.000 dolar olduğunda pahalımı değilmi tartışırız. Uzun vadede Ethereum yatırımı seçenekler arasında ön plana çıkar. Eth tabanlı Ico projelerinin sayısı Eth ye yarayacak.
newbie
Activity: 14
Merit: 1
February 22, 2018, 05:31:07 PM
Ethereum yatırımı değil alttan gelen yeni coinleri yakalayarak yatırım yapabilen ekonomik geleceğini sağlama alır. Eth sınır fiyata yaklaştı. X20 bekleyen hayal kırıklığına uğrar. Eth güvenli liman olur, yatırım aracı değil.

Hocam x10 yapmaz mı 1-2 yıl içinde, benim gibi yatırımlık Etereum düşünen çok insan var umarım boşa çıkmaz kısmet artık Smiley
newbie
Activity: 14
Merit: 1
February 22, 2018, 05:16:05 PM
Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese bol kazançlar dilerim, ben uzun vadede ( 2 ya da 10 yıl arası ) Ethereum'a yatırım yapmayı düşünüyorum Btcturk den. sizce mantıklımıdır bu yatırım Ripple de düşündüm aslında ama yorumları okuduğumda pek tavsiye edilmiyor uzun vadede bende Eth. de karar kıldım Bitcoin şuan çok pahalı beni aşar alsamda çok fazla alamam o da uzun vadede ne kadar daha kar yapar kestiremiyorum. birde Btcturk üzerinde yaptığım yatırımı cüzdanamı aktarayım yada Btcturk cüzdanımdamı kalsa daha mantıklı olur saygılarımla iyi günler dilerim.

Hocam bitcoinin pahalı olması kısmını anlayamadım. Atıyorum 1 ethereum alacağınıza 0.1 bitcoin alabilirsiniz.

Tercih kısmına gelirsek ethereum da bitcoinde mantıklı ve riski az bir yatırım olur. Btcturkte durmasındansa cüzdanda durması daha mantıklı.  

Pahalı kısmını yanlış telaffuz etmişim, yani asıl düşüncem Etereum un daha fazla pirim yapacağı kanaatındayım dostum, Bitcoin bana sanki pastanın büyük dilimleri alınmış kırıntıları kalmış gibi geliyor, birde uzun vadede düşündüm için tercihim Etereum oldu. fikirlerin için teşekkür ederim bol kazançlar dilerim sizede
full member
Activity: 336
February 22, 2018, 04:53:35 PM
Ethereum yatırımı değil alttan gelen yeni coinleri yakalayarak yatırım yapabilen ekonomik geleceğini sağlama alır. Eth sınır fiyata yaklaştı. X20 bekleyen hayal kırıklığına uğrar. Eth güvenli liman olur, yatırım aracı değil.
member
Activity: 364
February 22, 2018, 02:47:02 PM
Ethereum'u uzun vadede mantıklı buluyorum ancak 10 yıl çok uzun bir süre bana kalırsa. 1-2 yıl içinde Etheruem'dan güzel kar elde edileceğini düşünüyorum. Ancak tek bir coine bağlı kalmaktansa diğerlerine de küçük miktar olsa da şans verilebilir bence.
member
Activity: 98
“Innovation Powered by Crypto”
February 22, 2018, 02:44:42 PM
10 yıla çok şey değişecektir bu sistemde. Neler olacağını kimse bilemez. Ama daha kısa zamanlar için kazançlı olunabilir neden olmasın
sr. member
Activity: 728
Merit: 263
February 22, 2018, 02:43:04 PM
Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese bol kazançlar dilerim, ben uzun vadede ( 2 ya da 10 yıl arası ) Ethereum'a yatırım yapmayı düşünüyorum Btcturk den. sizce mantıklımıdır bu yatırım Ripple de düşündüm aslında ama yorumları okuduğumda pek tavsiye edilmiyor uzun vadede bende Eth. de karar kıldım Bitcoin şuan çok pahalı beni aşar alsamda çok fazla alamam o da uzun vadede ne kadar daha kar yapar kestiremiyorum. birde Btcturk üzerinde yaptığım yatırımı cüzdanamı aktarayım yada Btcturk cüzdanımdamı kalsa daha mantıklı olur saygılarımla iyi günler dilerim.

ethereum çok mantıklı. şu an btcden bile mantıklı.

sakın exchange sitelerinde bu kadar uzun coin tutma. myetherwallet da saklı coinlerini.
member
Activity: 406
Merit: 11
February 22, 2018, 02:36:13 PM

Hocam bitcoinin pahalı olması kısmını anlayamadım. Atıyorum 1 ethereum alacağınıza 0.1 bitcoin alabilirsiniz.

Tercih kısmına gelirsek ethereum da bitcoinde mantıklı ve riski az bir yatırım olur. Btcturkte durmasındansa cüzdanda durması daha mantıklı.  

member
Activity: 196
Merit: 11
February 22, 2018, 02:25:11 PM
Bitcoine göre Ethereum seçeneğinde volatilitenin ve spekülasyonun daha az olduğu aşikar. Ethereum üzerinde balinaların manipüle edici operasyonlarını görmek mümkün değil.
full member
Activity: 532
Merit: 102
February 22, 2018, 01:44:17 PM
1 2 yıl alıp saklayabilirsin cüzdanınızda myetherwalletda  veya desktop ethereum cuzdanda tutabilirsiniz paranızı mantıklı bir yatırım olur ethereum tercih etmeniz başka şeylerde alabilirsiniz bana göre tek bir şeyde yatırımınızı tutmak çok akıl karı değil.
Pages:
Jump to: