Pages:
Author

Topic: uzun vadede Ethereum yatırımı - page 8. (Read 893 times)

member
Activity: 364
Merit: 10
February 22, 2018, 01:27:43 PM
Kendi cüzdanınızda tutmanın çok daha mantıklı olacaktır BtcTürk ne kadar iyi bir borsa olsa da sonuçta batma ihtimali var her borsa gibi. Ethereum konusunda sizinle aynı fikirdeyim uzun vadede güzel paralar kazandırabilecek bir coin fakat btc'den az almanız ondan az kar edeceğiniz anlamına gelmiyor % de kaçlık bir artış gösterir ise size de aynısı gibi yansıyacaktır. 
newbie
Activity: 14
Merit: 1
February 22, 2018, 01:18:43 PM
Ethereum  tabiki en güvenilir altcoin şu an.yatırım düşünmek gayet doğal. ama ben şu an risk kazanç oranına göre yatırım yapıcak olsam neo ya yatırım yapardım.
risk olarak eth den çok yüksek değil. ama potansiyel olarak eth ye göre gidebileceği çok yol var. eth nin market cap belli.
uzun vadeli yatırımı kesinlikle borsada vs tutmayın ledger nano s tarzı donanım cüzdan kullanın.

neo yu hiç araştırmadım inanın, uzun zamandır Ethereum u inceliyorum birde uzun vadeli düşündüğüm için alıp kenarda tutarsam kazanç elde ederim diye ümidim var bir çok kişide Ethereum için iyi düşünüyor araştırmama göre, donanım cüdanım şuan yok ama en kısa zaman da edineceğim. teşekkür ederim fikirleriniz için Neo yuda inceleyeceğim

Birde bu cüzdan iyimidir sizce yorumlarda iyi diye okudum https://www.hepsiburada.com/digital-bitbox-bitcoin-cuzdani-p-HBV000009Y5CM?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-diger.pla&gclid=CjwKCAiA8bnUBRA-EiwAc0hZk6hQKlH1vN9t8M_lpBewchaTQ_8qsLTih-XLbiVC80fOu_XZWI295xoCgqYQAvD_BwE

Kesinlikle katılıyorum. Şu an bence eth en iyi coinlerden biri bence yatırım yapılabilir. Ama size önerim sadece eth almayın, yanında arkadaşımızın dediği gibi neo yu da şiddetle tavsiye ederim, üstelik fiyatıda iyi. Ayrıca muhakkak bir miktar da btc ye yatırım yapın. Çünkü bu piyasayı btc yönetiyor. Ralliye başladımı ister aşağı ister yukarı olsun, tüm altların anasını ağlatıyor.

şüpesiz Bitcoin bu işin kralı neo yu hiç araştırmadım onada bakıcam mutlaka fikirlerinizi değerlendireceğim teşekkür ederim güzel düşünceleriniz için sizlerede bol kazançlar dilerim
newbie
February 22, 2018, 01:10:50 PM
Bu kadar uzun süreler söz konusuysa ben Bitcoin kararını daha doğru bulurum. Her zaman en garanti ve en güvenli coin bence Bitcoin olacak.

Bitcoin de mutlaka yükselecektir ama Ethereum daha karlı gibi geliyor bu yüzden de tercihim Ethereum dan yana oldu, teşekkür ederim fikirleriniz için bol kazançlar dilerim
full member
Activity: 938
Merit: 115
February 22, 2018, 01:09:25 PM
Ethereum  tabiki en güvenilir altcoin şu an.yatırım düşünmek gayet doğal. ama ben şu an risk kazanç oranına göre yatırım yapıcak olsam neo ya yatırım yapardım.
risk olarak eth den çok yüksek değil. ama potansiyel olarak eth ye göre gidebileceği çok yol var. eth nin market cap belli.
uzun vadeli yatırımı kesinlikle borsada vs tutmayın ledger nano s tarzı donanım cüzdan kullanın.

neo yu hiç araştırmadım inanın, uzun zamandır Ethereum u inceliyorum birde uzun vadeli düşündüğüm için alıp kenarda tutarsam kazanç elde ederim diye ümidim var bir çok kişide Ethereum için iyi düşünüyor araştırmama göre, donanım cüdanım şuan yok ama en kısa zaman da edineceğim. teşekkür ederim fikirleriniz için Neo yuda inceleyeceğim

Birde bu cüzdan iyimidir sizce yorumlarda iyi diye okudum https://www.hepsiburada.com/digital-bitbox-bitcoin-cuzdani-p-HBV000009Y5CM?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-diger.pla&gclid=CjwKCAiA8bnUBRA-EiwAc0hZk6hQKlH1vN9t8M_lpBewchaTQ_8qsLTih-XLbiVC80fOu_XZWI295xoCgqYQAvD_BwE

Kesinlikle katılıyorum. Şu an bence eth en iyi coinlerden biri bence yatırım yapılabilir. Ama size önerim sadece eth almayın, yanında arkadaşımızın dediği gibi neo yu da şiddetle tavsiye ederim, üstelik fiyatıda iyi. Ayrıca muhakkak bir miktar da btc ye yatırım yapın. Çünkü bu piyasayı btc yönetiyor. Ralliye başladımı ister aşağı ister yukarı olsun, tüm altların anasını ağlatıyor.
newbie
February 22, 2018, 01:00:15 PM
Bu kadar uzun süreler söz konusuysa ben Bitcoin kararını daha doğru bulurum. Her zaman en garanti ve en güvenli coin bence Bitcoin olacak.

Bitcoin de mutlaka yükselecektir ama Ethereum daha karlı gibi geliyor bu yüzden de tercihim Ethereum dan yana oldu, teşekkür ederim fikirleriniz için bol kazançlar dilerim
newbie
Activity: 252
Merit: 0
February 22, 2018, 10:25:51 AM
ethereum uzun vadede çok güzel kazantırır ethereum alıcısını vazla üzmezde o yüzden benim tahminimde uzun vadede etheerum fena çıkar alın ve bekleyin
member
Activity: 378
Merit: 11
February 22, 2018, 10:21:57 AM
full member
Activity: 1358
Merit: 193
February 22, 2018, 09:53:43 AM

nerhaba. ben olsam ledger nano s den şaşmazdım. piyasanın en yaygın ürünü o zaten o yüzden ledger nano s den şaşmayın derim.
newbie
February 22, 2018, 08:57:42 AM
Uzun vadede etherin zarar ettirecegini dusunmuyorum pos sonrası değeri dahada artacaktır. Burda etken btc cok değer kaybederse o zaman etherde bir kayıp olabilir. haricinde 2 yıl icin ben kazanc saglayacagınızı dusunuyorum.

Bende uzun vadede kar yapacağı düşüncesindeyim bu yüzdende ethereum a yöneldim umarım yanılmayız hiç birimiz yaptığımız yatırımlarda. çok uzak değil 1 sene önce iyi bir yatırım yapan bitcoin e ethereum a vs. çok iyi paralar kazandılar bizimde onlardan olmamız dileğiyle
member
Activity: 168
Merit: 24
February 22, 2018, 08:52:43 AM

Henuz yatırım yapmadım, tekrar 90-100 USD seviyelerine gelince ben de yüklü miktarda NEO almayı planlıyorum. ETH'dan sonraki 2. yatırımım olacak uzun vadeli olarak, arkadaşın dediği gibi ben de tavsiye ediyorum.
Cüzdana gelince, domanım tercihi size ait, ben donanım cüzdan kullanmıyorum, paper wallet'a bastım, attım kasaya. Bilgisayarınızda offline olarak da tutabilirsiniz, tercih sizin tabi. Donanim tercih edecekseniz de ledger nano kullanıyor arkadaşlar genelde.
https://www.hepsiburada.com/ledger-nano-s-bitcoin-cuzdani-p-HBV000008F4DB
sr. member
Activity: 532
Merit: 251
Presale Starting May 1st
February 22, 2018, 08:50:24 AM
ETH POS haberi gelinceye kadar tutacaksın . Sonra POS' a geçmeden satacaksın en mantklısı . 10 yıl çok uzun bir süre .
full member
Activity: 728
Merit: 151
February 22, 2018, 08:49:59 AM
1-2 yıl içinde neo ve etherde çok ciddi artışlar bekliyorum.10 yıla falan gerek yok iyi araştırılıp yapılan bir yatırım 1-2 senede ihya eder zaten..piyasayı manipüle etmekten başka bi boka yaramayan btc nin keriz silkelemeri karşısında sabırlı olmak şart
newbie
February 22, 2018, 08:47:40 AM
Hocam sadece Ethereum olarak yapacaksan yap. Ama kendine sepet yaparsan daha mantıklı olacaktır. Ethereum dedin kadar uzun tutabilirsen  kârlı olacaktır.

teşekkür ederim fikirleriniz için düşüncenizi değerlendireceğim bol kazançlar dilerim saygılarımla
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
February 22, 2018, 08:44:53 AM
Uzun vadede etherin zarar ettirecegini dusunmuyorum pos sonrası değeri dahada artacaktır. Burda etken btc cok değer kaybederse o zaman etherde bir kayıp olabilir. haricinde 2 yıl icin ben kazanc saglayacagınızı dusunuyorum.
legendary
Activity: 2310
Merit: 2590
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
February 22, 2018, 08:40:53 AM
Ethereum çok güzel güvenilir bir coin fakat on yıl bu piyasa için çok uzun sayılabilecek bir süreç, bir, iki yıl düşünülebilir ama burada sizin yatırım psikolojiniz önemli, bir çok yatırımcı ben uzun dönemli tutacağım diye bu piyasaya giriyor fakat bir süre sonra gelişmelerden etkilenerek yatırımını ya çekiyor ya da üstüne ekliyor. Artık bir aylık bir süreç bile bu piyasa da uzun sayılmaya başladı, bir aylık süreçte bile her gün dengeler değişiyor bunun için değişimlerden etkilenmeyen bir yatırım psikolojisi içerisine girmeniz gerekir. İkinci ve belki de daha önemli nokta ise yatırımınızı bu süre içerisinde borsada tutmanız riskli bir davranış olabilir çünkü piyasada bir çok borsa çeşitli nedenlerle battı veya çekildi bu durumda yatırımınızı geri alma şansınız oldukça azalır.

Bunu başarabilmenin tek yolu da gerçekten kaybettiğinizde sizi sarsmayacak miktarlarla yatırım yapmak, çok iyi fırsat olarak gördüğünüz noktalarda edilen karın bir kısmı nakite dönüştürülebilir.

İlaveten gösterdiğiniz fiyatlara yakın fiyata ledger nano s alabilirsiniz hocam.
newbie
February 22, 2018, 08:39:46 AM
Uzun vadede ethereum güvenilir bir kripto paradır diye düşünüyorum ben de. Son zamanlarda INS'e de kafayı taktım araştırmaya devam ediyorum ve şuanki seviyeleri çok uygun almak için uzun vadede 30 doları bulabileceğini düşünüyorum.

şansınız ve kazancınız bol olsun dostum herkesin bu borsadan kazanmasını çok isterim sonuçta kolay kazanmadığımız paralarımızı yatırıyoruz emeğimiz boşa çıkmasın yeter ki saygılarımla
newbie
February 22, 2018, 08:29:47 AM

hero member
Activity: 864
Merit: 1002
Over 1,300 games in store for you!
February 22, 2018, 08:22:43 AM
Ethereum çok güzel güvenilir bir coin fakat on yıl bu piyasa için çok uzun sayılabilecek bir süreç, bir, iki yıl düşünülebilir ama burada sizin yatırım psikolojiniz önemli, bir çok yatırımcı ben uzun dönemli tutacağım diye bu piyasaya giriyor fakat bir süre sonra gelişmelerden etkilenerek yatırımını ya çekiyor ya da üstüne ekliyor. Artık bir aylık bir süreç bile bu piyasa da uzun sayılmaya başladı, bir aylık süreçte bile her gün dengeler değişiyor bunun için değişimlerden etkilenmeyen bir yatırım psikolojisi içerisine girmeniz gerekir. İkinci ve belki de daha önemli nokta ise yatırımınızı bu süre içerisinde borsada tutmanız riskli bir davranış olabilir çünkü piyasada bir çok borsa çeşitli nedenlerle battı veya çekildi bu durumda yatırımınızı geri alma şansınız oldukça azalır.
member
Activity: 448
Merit: 10
February 22, 2018, 08:20:18 AM
Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese bol kazançlar dilerim, ben uzun vadede ( 2 ya da 10 yıl arası ) Ethereum'a yatırım yapmayı düşünüyorum Btcturk den. sizce mantıklımıdır bu yatırım Ripple de düşündüm aslında ama yorumları okuduğumda pek tavsiye edilmiyor uzun vadede bende Eth. de karar kıldım Bitcoin şuan çok pahalı beni aşar alsamda çok fazla alamam o da uzun vadede ne kadar daha kar yapar kestiremiyorum. birde Btcturk üzerinde yaptığım yatırımı cüzdanamı aktarayım yada Btcturk cüzdanımdamı kalsa daha mantıklı olur saygılarımla iyi günler dilerim.

Yatırım uzun vade olunca sorun olmaz ama o kadar süre crypto piyasasında neler olur bilemiyorum. Ethereum benim için bir amaç değil araç o yüzden elimde ki ETH leri farklı sebepten tutuyorum. Tabi herkesin bakış açısı farklıdır.
full member
Activity: 224
Merit: 100
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
February 22, 2018, 08:08:46 AM
Hocam sadece Ethereum olarak yapacaksan yap. Ama kendine sepet yaparsan daha mantıklı olacaktır. Ethereum dedin kadar uzun tutabilirsen  kârlı olacaktır.
Pages:
Jump to: