Pages:
Author

Topic: UZUN VADEDE ZENGİN EDECEK COİNLER - page 20. (Read 34274 times)

sr. member
Activity: 355
Merit: 250
blockchaintr.net
October 01, 2017, 01:17:16 PM
Muhtemelen kimse bilmiyor fakat benim gelecekte çok iyi konumlara geleceğini düşündüğüm iki Coin var. Bu ikisini diğer tüm koinlerden ayrı tutuyorum. Nedenini bunları biraz araştırdığınızda anlayacaksınız. Biraz sembolizm bilgisi gerekli bu noktada. Her ikisi de bu yaz çıktı ve çok sessiz bir şekilde geliştirme aşamasında devam ediyorlar.

1. MorningStar
2. OHM

Elbette sessiz ilerlemelerinin bir nedeni olduğunu düşünüyorum fakat benim düşündüğüm sebep ile onlarınki aynı mı emin değilim.

hayırdır hocam acayip illüminatiyi anımsatan simgeler var iki projede de bu yüzden mi değerleneceğini düşünüyorsunuz yoksa??

hahaha derin konulara girilmiş. Picasso bilgimle dalıyorum hemen. Lucifer'i izleyenler kesin Morningstar satın alır, değeri x5 olur, kesin.

Neyse ben de gelecek gördüğüm coinleri her yere yazıyordum, buraya da yazıyım >> NEO, WINGS, WAVES.. Önümüzdeki ICO'lardan da Etherparty, Utrust, Crypto Improvement Fund ve Red Pulse bakılabilir.

Sağlıcakla kalın
sr. member
Activity: 924
Merit: 251
October 01, 2017, 05:52:28 AM
çok çalışmaktan zengin olunsaydı ameleler zengin olurdu lafına sonuna kadar katılıyorum önemli olan at gözlüklerini çıkarıp fırsatları görebilmektir.biraz da şansın oldumu parayı vurdun demektir.ben waves'ten çok umutluyum 20 dolarları görür 1 seneye
full member
Activity: 420
Merit: 100
September 28, 2017, 05:26:32 PM
Muhtemelen kimse bilmiyor fakat benim gelecekte çok iyi konumlara geleceğini düşündüğüm iki Coin var. Bu ikisini diğer tüm koinlerden ayrı tutuyorum. Nedenini bunları biraz araştırdığınızda anlayacaksınız. Biraz sembolizm bilgisi gerekli bu noktada. Her ikisi de bu yaz çıktı ve çok sessiz bir şekilde geliştirme aşamasında devam ediyorlar.

1. MorningStar
2. OHM

Elbette sessiz ilerlemelerinin bir nedeni olduğunu düşünüyorum fakat benim düşündüğüm sebep ile onlarınki aynı mı emin değilim.

hayırdır hocam acayip illüminatiyi anımsatan simgeler var iki projede de bu yüzden mi değerleneceğini düşünüyorsunuz yoksa??
full member
Activity: 151
September 28, 2017, 04:09:44 PM

1. MorningStar
2. OHM

full member
Activity: 630
Merit: 102
September 28, 2017, 02:51:59 PM

Hshare hakkında ne diyorsunuz?
member
Activity: 215
Merit: 13
September 28, 2017, 02:43:29 PM
wagerr
member
Activity: 132
Merit: 10
September 28, 2017, 01:12:30 PM
Stratis'ten şaşmayın, bulk döneminde nasıl değerlendiğini hepimiz göreceğiz.. Yol haritası çok aktif ve ayrıca ekip çok çalışkan, community sağlam organize oluyor. Slack'ten takip edin.

bende size bir şey sormak istiyorum ponline görünce size yazdım ben daha 10 gündür bu piyasayı öğrenmeye başlıyorum
 sürekli okuyarak araştırma yapıyorum . ama gittim çokca nxt aldım 1840 aldım bunları nxt hakkında çok az yorum buldum sizce nxt ne yapar kaca gelince satmalıyım (Sad gerçi su an zarardayım ama )

Hocam bula bula yüzlerce coin arasından nasıl nxt'yi buldun ve nasıl tercih acaba ben anlamadım cidden  Grin Zoru başarmışsın valla
newbie
Activity: 2
Merit: 0
September 28, 2017, 11:54:53 AM
Stratis'ten şaşmayın, bulk döneminde nasıl değerlendiğini hepimiz göreceğiz.. Yol haritası çok aktif ve ayrıca ekip çok çalışkan, community sağlam organize oluyor. Slack'ten takip edin.

bende size bir şey sormak istiyorum ponline görünce size yazdım ben daha 10 gündür bu piyasayı öğrenmeye başlıyorum
 sürekli okuyarak araştırma yapıyorum . ama gittim çokca nxt aldım 1840 aldım bunları nxt hakkında çok az yorum buldum sizce nxt ne yapar kaca gelince satmalıyım (Sad gerçi su an zarardayım ama )
member
Activity: 314
Merit: 19
September 28, 2017, 06:27:19 AM
arkcoin

yazdan bu yana bana çok faydası oldu. daha da ileriye gideceğine inanıyorum.
full member
Activity: 364
Merit: 114
The revolutionary trading ecosystem
September 27, 2017, 09:30:27 PM
S$EMC2 alın şuan 1700 sats civarı 6 ekimde şirket piyasadaki coinlerin 55 milyonunu yakacak. Buda elinizdeki tokenleri %25 değerlendirecek bu bile 2500 satosiyi geçmesi için yeterli. Ben 3000'i göreceğini düşünüyorum.

An itibariyle 2600 satoshi. Çok teşekkürler Hirozaki, sayende yüzümüz gülüyor Smiley emeğine sağlık.
full member
Activity: 224
Any store can buy, sell, and accept Crypto
September 24, 2017, 06:34:29 PM
21 satoşhiden Doge  stokladım arkadaşlar. Uzun vadede beni zengin edecek mi bunu bilemem ama her yılki artışlarını tekrarlarsa yaşadım vallahi. YTD:)

Uzun süredir takipteyim 150 satoshilerden dönen bir para hatta ben de 2-3 btc lik almayı planladım ama sanki btc yükseldikçe, Doge düşerek $ olarak sabit kalacak gibime geliyor, çok aşırı stok var yükseleceğini pek düşünmediğim için sonradan vazgeçtim. Umarım zarar etmezsin.

Uyari için teşekkürler. 2-3 BTC yi  asla bu coine yatırmam ben hocam, bana fazla gelir,  paramın çoğu Bitcoin ve ethereumda olur genellikle. BU tür coinlerden  bir kaç çeşit en fazla 0,20 şer  BTC lik oynuyorum. Dogeyi uzun zamandır takipteyim, riskleri biliyorum,  mantığı yok  sadece bir his Smiley
sr. member
Activity: 518
Merit: 250
September 24, 2017, 06:01:06 PM
Yüzde otuzla altcoin avına  çıkılması önerinize tamamen katılıyorum. Çok fazla sayıda coine de dağılmadan, takip edebileceğiniz sayıda coinle meşgul olmanız da benim önerim olsun.
full member
Activity: 171
September 24, 2017, 07:37:55 AM
önerilen koinleri listeleyecek olursak manzara şu şekilde:

btc,
eth,
ltc,
waves,
xvg,
taas,
strat,
bnb
ripple,
tezos,
openax,
tenx,
lopring,
monetha,
PTOY
Unify
etc,
nav,
ADX
OAX
DeepOnion
eos
bancor
atlant
oax,
unify
wtc,
gxs,
hsr,
yoyow
civic,
adex
hshare
safex
verge
spectrecoin
payex
tokencard,
gup,
stox
emc2
bitdeal,
ocl,
unift,
zcl,
dgb,
ctr
decred
komodo,
bat
xmr,
dash
gxs
lun
bunların hepsinin bir fikri olsa da, bazıları gerçekten katlayacak olsa da  çoğunluk çöp olacaktır bence. Tavsiyem paranızın 70%'i ana coinlerde tutmanız , geri kalanıyla ava çıkmanız.

full member
Activity: 398
Merit: 118
September 23, 2017, 07:03:03 PM
Cok güzel bir yazı olmuş önerdiginiz coinler ufak caplı bi alış yapmayı düşünüyorum uzun vadede dursun bi kenarda belki bişiyler olur katlar umarım waves den ben umitliyim Smiley
newbie
Activity: 3
Merit: 0
September 23, 2017, 06:49:58 PM
zrx,dnt,strat,omg,mtl ve nebl
hero member
Activity: 1532
Merit: 560
September 23, 2017, 06:34:40 PM
21 satoşhiden Doge  stokladım arkadaşlar. Uzun vadede beni zengin edecek mi bunu bilemem ama her yılki artışlarını tekrarlarsa yaşadım vallahi. YTD:)

Uzun süredir takipteyim 150 satoshilerden dönen bir para hatta ben de 2-3 btc lik almayı planladım ama sanki btc yükseldikçe, Doge düşerek $ olarak sabit kalacak gibime geliyor, çok aşırı stok var yükseleceğini pek düşünmediğim için sonradan vazgeçtim. Umarım zarar etmezsin.
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
September 21, 2017, 04:26:33 PM
bir kaç tanede ben yazam Smiley

waves tabıkı. sınır yok Cheesy
nav 10x
mrt  10x
wct 10x
wnet 10x
strat 3x
omg 3x
mgo 10x
etc 3x-5x
eth 2x
xmr 2x-3x
bts tabıkı Cheesy
full member
Activity: 196
Merit: 117
September 21, 2017, 03:58:52 PM
Birtanede ben yazayım ozaman kimse bahsetmemiş.

Lunyr. (LUN)

Kısaca özetlemek gerekirse wikipedia'nın merkezsiz daha işlevsel alternatifini yapıyorlar. Lun coinide bu sitede reklam verebilmek için kullanılacak. Daha Private alpha'sı yeni yayınlandı. Şu an düşüş evresinde, btc nin durumuna göre bir miktar daha düşebilir. Ama kendini çok ta aşşağıya salacağını sanmıyorum çünkü dolaşımda olan coin sayısı sadece 2,297,853 adet. Gerçi bu piyasada net konuşmamak gerek onu iyi öğrendim.

Potansiyel olarak 1-2 sene içinde x10'u çok rahat görebileceğini düşünüyorum. YTD.
hero member
Activity: 1092
Merit: 520
Aleph.im
September 21, 2017, 02:56:42 PM
full member
Activity: 392
Merit: 101
September 21, 2017, 02:48:00 PM
Bitcoin çok sarsılıyor bir önceki düzeltmede baya kayıp yaşadım. Şuan hala usdt deyim muhtemelen yatırımlarım artık usdt dönüşlü olacak
Pages:
Jump to: