Pages:
Author

Topic: Velike kompanije su pocele investirati u bitcoin kao sigurnu imovinu - page 3. (Read 625 times)

legendary
Activity: 2730
Merit: 1192
I don't believe in denial.
Ne znam koliko je to od njihovo ukupnog kapitala, ali milslim da je sigurno više od 1% [...] Ako pitaš sbogovca onda nisu normalni Grin [...]

Zasto? Nisam ja tvrdio da je 1% neka magicna granica... to su spomenuli oni "strucnjaci" u nekom clanku koji je Rikaflip naveo. Ja sam bio rekao:
[...] maksimalno 10% [...]

 Grin

[...] ali sam siguran da su investirali i u real estate i ostalo.

Mislim da se upravo slazemo!
sr. member
Activity: 378
Merit: 335
https://t.me/CRYPTOVlKING
Ne znam koliko je to od njihovo ukupnog kapitala, ali milslim da je sigurno više od 1%
Bitcoin je sigurno jako rizičan i pitanje je da li će ostale kompanije krenuti tim putem, ali kao što reče Kiosaki nedabn, sada se ulaže u Bitcoin ,Srebro i Zlato.
Treba pogledati planove koje FED truntno ima, i biće malo jasnije ova odluka unicora.

Sada je dobro sve što ima u nazivu UNI  Wink

PS
Ako pitaš sbogovca onda nisu normalni Grin ali sam siguran da su investirali i u real estate i ostalo.

Samo nek trpaju Cheesy Kiosaki ako ne zna, tko onda zna? Cheesy Treba njega pratiti, nadje se svasta.

A ovo za UNI se slazem, spada tu svasta, naravno ovisi strasno puno o tome koliko je tko informiran, spremant riskirati i na kraju krajeva koliko tko srece ima htjeli to priznati ili ne. Tako da ce se to podijeliti na kraju balade u dvije skupine:

TAJKUNI ili MAJMUNI!!   Grin Grin
legendary
Activity: 2212
Merit: 7060
Cashback 15%
Ne znam koliko je to od njihovo ukupnog kapitala, ali milslim da je sigurno više od 1%
Bitcoin je sigurno jako rizičan i pitanje je da li će ostale kompanije krenuti tim putem, ali kao što reče Kiosaki nedabn, sada se ulaže u Bitcoin ,Srebro i Zlato.
Treba pogledati planove koje FED truntno ima, i biće malo jasnije ova odluka unicora.

Sada je dobro sve što ima u nazivu UNI  Wink

PS
Ako pitaš sbogovca onda nisu normalni Grin ali sam siguran da su investirali i u real estate i ostalo.
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
Evo, dočekali smo i to Smiley
Vlasnik 1 velike firme, vrijedne više od milijardu dolara, tzv. ''unicorn'' odlučio je, potaknut inflacijom i neizvjesnošću oko dolara i fiat valuta'' uložiti u bitcoine kao ''sigurniju investiciju''.
Smatra da nije sigurno novčane rezerve firme, više od 500 milijuna dolara'' držati u fiatu i radio je uložio u bitcoine.
Po izvještaju, kupio je ukupno 38.250 Bitcoina po nabavnoj cijeni od 425 milijuna dolara.  Grin
Dakle, krenulo je, a kada ovo postane trend, i druge firme također počnu ulagati u bitcoin kao ''sigurnu imovinu'' mislim da ćemo vidjeti nagli porast vrijednosti bitcoina i pad vrijednosti fiat valuta.
Cijeli članak možete pogledati ovdje: https://crobitcoin.com/unicorn-kompanije-kupila-bitcoin-za-425m-dolara/?utm_source=email&utm_medium=newsletter&utm_campaign=news

Što vi mislite?

Eh, gdje je sad onaj fxsurfer iliti antikvark, što bi sada on na ovo rekao?
Ozbiljna i renomirana firma ulaže u ''nizove brojki bez vrijednosti'' radije nego u fiat valute, jer su zaključili da im ti nizovi brojki u tablici, kako to antikvark veli, znače veću sigurnost  Grin Grin

Za one koji ne znaju o čemu pričam ili su zaboravili: https://bitcointalksearch.org/topic/bitcoin-lake-je-prevariti-ljude-nego-ih-uvjeriti-da-su-prevarenimark-twain-5226169
Pages:
Jump to: