Pages:
Author

Topic: Venezuela Kripto Parası PETRO - page 3. (Read 622 times)

anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
February 21, 2018, 05:41:18 PM
bir 3. dünya ülkesi böyle bir girişimde bu yatırımı alıyorsa büyük başlar böyle bir şey yapsa ne olur hayal etmeye çalıştım şimdi. Petro kuyuyu taşa attı, bundan sonra işin seyri çok değişir.
member
Activity: 602
Merit: 32
February 21, 2018, 05:38:40 PM
Bana göre bir millete özgü kriptopara olamaz eğer bir millete özgü kriptopara varsa diğer milletlerinde çıkartması ve ülkelerin yerel para birimlerini dijital para birimlerine çevirmesi gerekiyor. Ben neden kendi ülkemin kriptoparasını satın almak varken bir başka ülkenin kriptoparasını satın alayımki?
Niye ₺ varken $ alıyor insanlar?
Yahut niye ₺ varken kriptoparaya yatırım yapıyorsun?
İşte tamamen aynı sebepler. Daha değerli olması.

Yani bakıyorum okuyorum kimisi salla kümisi bilmem naap demiş.
Vatandaşlık verse coin alana bu adamlar önde uçar sülalesine alır vatandaşlık.
En ucuz nerde üretiliyor btc? Burada dimi?
Bitmiştir olay. Bana versin vatandaşlık uçarım.
Burda kazancın 10$ ise 11$ da elektriğe veriyorsun. Havaya 11$..
Oraya gider bol bol asic ve gpu alır yaslanırım amk arkama.
Burda 10$ için 11$ ödüyorsun orada 10$ için 1$..
Gayette oaşarılı olabilir. Ayrıca ufak bir kıpırtıda vatandaşlık verip iyice gazlarda. Bir kaybı olmayacakki vatandaşlık verse.
Batana kadar orda kalırız Smiley

Yani şahsen fiyatına bağlı olarak alırımda. Hatta belli bi oranda alırımda. Çünkü bence yakın zamanda bu para biriminden belli sayıda bulundurana kesinlikle vatandaşlık verecektir. Bir arkadaş böyle olsa olur demiş ama öylede olacaktır.

Yani 5ay bi imza için burda post atıyor bunu risk görmüyorsunuz ama bi petro risk oluyor Smiley
Ya hiç düşünmüyorsunuz ya eksik düşünüyorsunuz.

Tabii herkesin kendi seçimidir saygı duyulur sadece ama enine boyuna düşünmek lazım.
member
Activity: 560
Merit: 12
February 21, 2018, 05:29:19 PM
Herkes dikkat etsin petro diye yobitte bulunan bir coine yüklenmiş millet. O coinin konusu 2014 yılında açılmış dikkat edin.
newbie
Activity: 53
Merit: 0
February 21, 2018, 04:54:17 PM
Venezuela Kripto Parası PETRO

Venezuela Kripto Parası PETRO piyasaya girdi. Venezuela’nın kripto para denetçisi olarak bilinen Carlos Vargas, ülkesinin “petro” adıyla çıkartmış olduğu yeni kripto paranın Türkiye, Katar, ABD ve Avrupa’dan yatırım çekeceğinin açıklamasında bulundu.

devamı: https://www.finanspara.com/venezuela-kripto-parasi-petro-piyasada/

Adamın ismi tehlikeli Grin
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
February 21, 2018, 04:37:14 PM
Bugunkü düşüsün sebebi bu bence milleti tırtıkladılar venuzella kim kripto gelecek kim adamlar gecekonduda yasıyorlar ee devlet gördü parayı bırakırmı piyasadan parayı geçikyor bence. 5-6 ay proje proje diye oyalarlar parayıda bitirirler sonra bir şey olur hacklendik derler piyasanında içine ederler. Denetim yok rüşvetin gırla gittiği yer.

750M $ para bu piyasayı gıdıklamaz bile düşüke ne alakası var. Düşüşün sebebi belli segwit ayağına btcden geçirecekler millete. Hep aynı senaryo.

Petro coin alanlar ortaya cıkmaya baslamıs

Çok önemliyse söyleyeyim ben almadım almamda. 2 ICO ya katıldım şimdiye kadar ikiside scam çıktı desem yalan olmaz.Bir daha kesinlikle ICOlara katılmıycam ne olursa olsun.
member
Activity: 406
Merit: 11
February 21, 2018, 03:55:25 PM
Sayfanın altında bir hesaplama var. Fiyat belirleme için herhalde Petrol fiyatına ve kendi ülke para birimlerini içeren bir formül var.
full member
Activity: 602
Merit: 118
February 21, 2018, 03:52:44 PM
böyle bir coin çıksa bile neden değerlenecek anlamış değilim. değerlenmesi için ne sebep olabilir ki? varsa bilgisi olan paylaşırsa sevinirim...
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
February 21, 2018, 03:46:21 PM
Valla bir ülkenin milli kriptoparasına neden başka bir ülkeden yatırım yapılır anlam vermek mümkün değil. Ben hiçbir şekilde milli kriptoparaları desteklemiyorum eğer her ülke kendi kriptopara birimini çıkartacaksa direkt olarak tüm ülkeler kendi kriptopara birimini çıkartmalı. Yani şu anki paralar blokzincir üzerine taşınmalı.
member
Activity: 94
Merit: 10
February 21, 2018, 02:17:01 PM
Batının ekonomik ambargosu ve içerideki siyasi çalkantılarla uğraşan ülkenin bu güncellikte kripto para çıkarmasını alkışlıyorum. Venezuela karşılık olarak petrol gelirlerini gösteriyor. Yatırım yapılabilir mi incelemek lazım.
full member
Activity: 476
Merit: 102
CAT.EX Exchange
February 21, 2018, 01:53:30 PM
Klasik olarak her yeni coin gibi kötülenmeye başlamış. Adamlar zaten ana sayfaya yazmışlar 4 yıldır ekonomik kriz içindeyiz diye.
Çok akıllıca bir iş yapıyorlar, kendilerine kaynak yaratıyorlar.
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
February 21, 2018, 01:44:04 PM
Bugunkü düşüsün sebebi bu bence milleti tırtıkladılar venuzella kim kripto gelecek kim adamlar gecekonduda yasıyorlar ee devlet gördü parayı bırakırmı piyasadan parayı geçikyor bence. 5-6 ay proje proje diye oyalarlar parayıda bitirirler sonra bir şey olur hacklendik derler piyasanında içine ederler. Denetim yok rüşvetin gırla gittiği yer.

750M $ para bu piyasayı gıdıklamaz bile düşüke ne alakası var. Düşüşün sebebi belli segwit ayağına btcden geçirecekler millete. Hep aynı senaryo.

Petro coin alanlar ortaya cıkmaya baslamıs
member
Activity: 364
February 21, 2018, 01:40:00 PM
Venezuela insanı bu piyasa için oldukça heycanlı ve girişken iken devletin de bir adım atması gerçekten çok büyük bir adım. Venezuela bildiğiniz üzere uzun süre sömürülmüş bir ülke belki böyle bir adım ile kendilerini geliştirebilir feraha kavuşabilirler.
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
February 21, 2018, 01:31:42 PM

jr. member
Activity: 154
February 21, 2018, 11:49:37 AM
member
Activity: 728
Trphy.io
February 21, 2018, 11:46:09 AM
Yapıldı yapılacak derken nihayet uygulamaya geçirdiler demek. Ben bu coine yatırım yapmayın derim, bir ülkenin bu şekilde kalkınmasına kimse razı olmaz düşüncesindeyim
full member
Activity: 721
Merit: 100
February 21, 2018, 11:38:45 AM
Ben yatırım yapmadım. Belki ilerde borsadan alırım ancak çok sağam bir proje gelmedi bana hele XEM ile işe girmeleri Japonya da ki hırsızlık falan baya şüpheli durumlar. Neyse ne oldu ne bitti tam bilemiyoruz. Sonuçta bir devlet mecburen de olsa resmen girdi bu işe. Piyasaya daha da şenlecek gibi.
full member
Activity: 434
Merit: 109
February 21, 2018, 11:29:55 AM
Gayet başarılı bir çalışma. Binance'a girsede biz de alsak.
Büyük markaların ve devletlerin işin içine girmesi kripto devrimini daha da hızlandıracaktır.
newbie
Activity: 252
Merit: 0
February 21, 2018, 10:48:37 AM
aslında onun ıcosuna girmek lazım çünkü arkasında devlet var sonuçda devlet oldugu için ilerde çok yokselecektir bence o yuzden biraz almak lazım
member
Activity: 490
Merit: 16
February 21, 2018, 06:45:17 AM
Venezuela guzel adim atmis ama yerel paralari bile bu kadar kotuyken sanmiyotum petro'nun iyi yerlere gelecegini. Ek olarak sonucta bir devletin parasi bu diger devletlere öncülük edebilir buda guzel tarafi
jr. member
Activity: 406
February 21, 2018, 06:39:48 AM
Valla adamlara Venezuela devlet yönetmene ve hükümetine Helal olsun dediklerini yaptılar ,kendi kripto paramızı çıkaracak dediler ve çıkardılar ,Dış ülkelerden gelen tehdit ve baskılara boyun eğmediler.Türkiye ,Katar dan yatırım alacağına inanıyorum bende ,fakat ABD ve diğer Avrupa ülkelerinden bilemiyorum .
Pages:
Jump to: