Pages:
Author

Topic: Venezuela Kripto Parası PETRO - page 5. (Read 622 times)

full member
Activity: 588
Merit: 125
February 19, 2018, 02:54:34 PM
 Yav arkadaş ne yapacaksınız Venezuella parasını alacaksınız iki gün sonra dolandırıldım demeye başlayacaksınız bırakın şu işleri normal coinler neyinize yetmiyor
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
February 19, 2018, 02:52:11 PM
Venezuella bitcoini desteklese bitcoin duser bosverin bu ulkeyi haber niteligi bile yok.
newbie
Activity: 139
Merit: 0
February 19, 2018, 12:59:52 PM
işe yarıyacagını sanmıyorum hocam bi artı vermesi lazımki yatırımcı çeksin atıyorum elinde su kadarlık petro bulundurana vatandaşlık gibi yoksa volumesi çok yüksek olmaz ki parayla göçmenlik alan çok ülke var onun bir benzeri olur bu durum içinde
sr. member
Activity: 546
Merit: 252
February 19, 2018, 10:20:49 AM
Venezuela ekonomik krizle boğuşan bir ülke. Petro dünyadan iyi yatırım alırsa krizin aşılmasına katkı sağlayabilir düşüncesiyle hareket ettiklerini düşünüyorum. İyi de yaptılar bence, bu sayede ekonomik krizi aşabilirlerse Ekonomik kriz yaşayan diğer ülkelerde bu yolu izleyebilirler. Bu sayede dünyanın her yerinden yatırımcı bulabilir.
jr. member
Activity: 109
Merit: 5
February 19, 2018, 10:11:50 AM
Venezuela Kripto Parası PETRO

Venezuela Kripto Parası PETRO piyasaya girdi. Venezuela’nın kripto para denetçisi olarak bilinen Carlos Vargas, ülkesinin “petro” adıyla çıkartmış olduğu yeni kripto paranın Türkiye, Katar, ABD ve Avrupa’dan yatırım çekeceğinin açıklamasında bulundu.

devamı: https://www.finanspara.com/venezuela-kripto-parasi-petro-piyasada/
Pages:
Jump to: