Pages:
Author

Topic: Waves diyenin ağzına kürekle vurma isteği hissiyatı - page 6. (Read 1196 times)

legendary
Activity: 1764
Merit: 1012
Icoya girmek için ne yapılır?

Her iconun şartı farklı. Genelde düzgün icolar kyc istiyorlar ve bunun için çoğu zaman pasaport gerekiyor. Onun haricinde çok acayip bir olayları yok. Siteye üye olup verdikleri ethereum adresine ethereum yolluyorsun.
member
Activity: 62
Merit: 10
Icoya girmek için ne yapılır?
legendary
gokhan17 cok dogru yazmis waves i pazarlamaya calisan forumda hep ayni adamlar, bende de var waves ve almamin tek sebebi forumdakilerin waves projesine olan yonlendirmeleri.

Forumda twitterda bazı hesaplar var hep benzer tokenları kakalıyorlar. Waves, stratis, monetha. Her yerde görüyorum. Bir sürü 5e 10a katlayan ico varken adamlar milleti monethaya soktular.

Yazık milletin parasına.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
gokhan17 cok dogru yazmis waves i pazarlamaya calisan forumda hep ayni adamlar, bende de var waves ve almamin tek sebebi forumdakilerin waves projesine olan yonlendirmeleri.
full member
Activity: 532
Merit: 102
Herkes waves diyor artık birçok kişide herkes waves dediği için yönelmeyeceğim vb. laflar sarfediyor. Ben hala wavesden umutluyum yavaşda artsada yükselsede geçtigimiz aylarda 3x gibi bir rakam yükselme yaşadı. Yani ben umutluyum. (her coinin arttığı zamandan bahsediyorum.)
legendary
Evet herkesin dilinde waves stratis dolanıp duruyor. Waveslerimi önceden elimden çıkardım cidden yerinde sayıyor çok yavaş artıyor stratis elimde bulunduruyorum daha çok potansiyeli var bana göre.

Yaklaşık 1000 tane potasniyeli olan coin var. Hangisinin projesine baksan iyi gözüküyor ama önemli olan en çok veya en iyi kazandıranları bulmak. Şu ana kadar stratis waves ve monethada harcanan zaman zarar. Yarın 10ar x yaparlar iş değişir ama şu ana kadar durum bu.
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
Forumun eskilerinin elinde 10-30c aralıgından aldıkları çok fazla yüzbinlerce adet diyelim bulunduğundan dolayı süreki bir waves övgüsü oluyor ama waves adam olsa 1 yıldır adam gibi dex çıkartabılırdı ama naptı hiç milleti yönlendirmek için bounty kampanyası yaptı. Bana göre iyi bir coin ama çalışmıyorlar.
full member
Activity: 504
Merit: 103
Evet herkesin dilinde waves stratis dolanıp duruyor. Waveslerimi önceden elimden çıkardım cidden yerinde sayıyor çok yavaş artıyor stratis elimde bulunduruyorum daha çok potansiyeli var bana göre.
sr. member
Merit: 252
Bizim ülkede kakalanan coinler var, kaynağı nereden bilmiyorum ama waves, monetha ikilisi ön planda olmakla birlikte stratis de sayabilirim.

Yani dünya genelinde portföylerin %1 ini oluşturuyorsa bu coinler. Bizimkilerde bu oran %40 civarı. O nedenle herkesin ağzında. Halbuki waves ve monetha ikilisi hatta stratis bile btc bazında ya kaybettirmiş ya da çok az kazandırmış projeler.

Bu yatırım fikirleri kimden çıkıyor, herkes birbirini mi gazlıyor bilmiyorum ancak ben kimsenin lafıyla yatırımlarımı yönlendirmiyorum. Siz de yönlendirmeyin.
Son cıkıslara kadar hepsı btc bazında zarardalardı hocam haklısınız, son bıkac haftadır bıraz topladılar ıste. Ben de bunlara yatırım yaptım ama yaptıgım ıcın pısman degılım, ucuz fıyatlardan aldım cunku, kımsenın gazına gelmeden takımı projeyı, globalde neler oluyor neler bıtıyor bunlara bakarak karar vermek lazım, yoksa localde cok yanlıs seylere yatırım yaptırıyorlar goruyoruz.
legendary
Bizim ülkede kakalanan coinler var, kaynağı nereden bilmiyorum ama waves, monetha ikilisi ön planda olmakla birlikte stratis de sayabilirim.

Yani dünya genelinde portföylerin %1 ini oluşturuyorsa bu coinler. Bizimkilerde bu oran %40 civarı. O nedenle herkesin ağzında. Halbuki waves ve monetha ikilisi hatta stratis bile btc bazında ya kaybettirmiş ya da çok az kazandırmış projeler.

Bu yatırım fikirleri kimden çıkıyor, herkes birbirini mi gazlıyor bilmiyorum ancak ben kimsenin lafıyla yatırımlarımı yönlendirmiyorum. Siz de yönlendirmeyin.
member
Activity: 182
Merit: 11
Bir defa Waves diğer coinler ile kıyaslanınca dolar bazında daha az katlamış olabilir fakat bu çöp bir coin olduğu anlamına gelmez. Sürekli Waves diye tekrarlanması benim de pek hoşuma gitmiyor fakat Waves potansiyel bir coin uzun vadede mutlaka kazandıracaktır. X coin 10'a katlar Y coin 15'e katlar ayrı mesela ama Waves de az yada çok değer kazanacaktır.
member
Activity: 448
Bnede ilk başladığımda herkes waves diyodu bi sıkıntı bastı ama sonra alışıyosun elden bişey gelmiyor vuramıyosunda kürekle Cheesy
member
Activity: 365
Waves diğer koinlerle kıyaslandığında coinmarketcap da sıralaması aşağıya doğru inen bir coin. Kripto piyasasında tüm koinler kazandırıyor. Sorun waves diğerleriyle kıyaslandığında kazancının yetersiz oluşu. Wavesten kazanmak için uzun süre tutmaya gerek yok. Artacağı zamanlar belli takip et o zamanda al ve çık. Kısaca bir al sat coini diyebilirim.
newbie
Activity: 52
Merit: 0
bence kripto para dünyasının karlılığı biraz şımarttı bizi arkadaşlar.

ben waves ile ilgili olumlu yorumlardan dolayı (sırf popüler diye) 500 tane almıştım 4 dolardan. yazdan beri 3 katını geçti.

ama işte beğenmiyoruz çünkü şımardık Cheesy
sr. member
Merit: 252
1 yıldır wavesin artmasını bekleyenler var, daha kac gun oldu kı waves artmıyor dıye sıkayet etmeye baslamıssın:) ben alalı 2-3 ay oldu, aylardır tutanlarla aynı mıktarda kar ettım resmen baya sure yerınde saymıs durmus, benım gorusum 1 yıla 50-100 dolar arası olacagı, beklemek gerek.
newbie
Activity: 252
ya insanları anlamk zor bi coin alıyorlar hemen çıksın diyorlar kardeşim sabredeceksin wawes uzun vade her türlü kazandırır
newbie
Activity: 11
wavesciler olarak ben de bekliyorum bakalım. bir ara tırmanışa geçince dedik tamam, wavesin sırası geldi. hatta 2018e en az 30 dolarla girer tahminleri yapılmaya başladı ancak şuan 12.40 ile sonuç yine hüsran.
newbie
Activity: 2
Şuana kadar waves yatırımcısına kaybettirmiştir ama alan arkadaşlar uzun vadeli almış anladığım kadarıyla.O yüzden bir iki yıl içinde yapacağı hareketi izlemek gerekiyor.
sr. member
Activity: 617
Merit: 250
Waves konusu bakış açısına göre değişir. Al sat niyetindeki kişiler wavesi sevmeyebilirler, waves uzun vade olarak düşünülmeli.
hero member
Activity: 629
Merit: 508
6 ay bekle o zaman anlarsın neden waves dediklerini. kısa vadede kazançta, kayıpta normaldir.
Pages:
Jump to: