Author

Topic: WAVES - En Gelişmiş Kripto-kıymet ve Kitle-fonlama Platformu - page 287. (Read 335898 times)

legendary
Activity: 1848
Merit: 1334
just in case
arkadaslar su an da waves satabiliyormuyuz ? satamıyorsak ne zaman satabilecegiz ?
hocam 2 hafta bekle borsalarda satılabilmesi için 2 hafta var.o alım satımlar yapay, yani waves e kendince değer biçip önden alım satım başlatıyor
member
Activity: 112
Merit: 10
arkadaslar su an da waves satabiliyormuyuz ? satamıyorsak ne zaman satabilecegiz ?
legendary
just in case
Beyler hesap tekrar acilabiliyor. Gerekli email adresleriniz icin hesap acin bence. Ben actim twitter bounty mi aldim

@goraset ve Twitter ödeneğinden ICO hesabı olmadığı için faydalanamayan diğer arkadaşlar,

Sorunumuz çözüldü o zaman.

İmza Kampanyası Hakkında

Kampanyadaki paylarınızı şu adresten doğrulayabilirsiniz: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-4KTib1BrfYirSFI5CTr-sSTQIxXfKUyYk1AO4NAjNQ/edit#gid=0

Bu forumdaki WavesSignature adlı kullanıcıya, ICO'ya kaydolduğunuz e-mail adresini mesaj olarak yollayarak WAVE'lerinizi alabilirsiniz.

Imza kampanyasindan gelen waves miktarlari cok iyi. 900 waves alanlar var ortalama 600 civari.
Neredeyse 0.5 btc ye tekabül ediyor waves almak için gönderilen btc cinsine göre.

@ico da twitter ini bağlamayan bağlama linkini verebilir mi? ben yanlış hesapla bağladım yeniden bağlamayı deneyeceğim
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
Beyler hesap tekrar acilabiliyor. Gerekli email adresleriniz icin hesap acin bence. Ben actim twitter bounty mi aldim

@goraset ve Twitter ödeneğinden ICO hesabı olmadığı için faydalanamayan diğer arkadaşlar,

İmza Kampanyası Hakkında

Kampanyadaki paylarınızı şu adresten doğrulayabilirsiniz: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-4KTib1BrfYirSFI5CTr-sSTQIxXfKUyYk1AO4NAjNQ/edit#gid=0

Bu forumdaki WavesSignature adlı kullanıcıya, ICO'ya kaydolduğunuz e-mail adresini mesaj olarak yollayarak WAVE'lerinizi alabilirsiniz.

Imza kampanyasindan gelen waves miktarlari cok iyi. 900 waves alanlar var ortalama 600 civari.
hero member
Activity: 602
Merit: 500

İmza Kampanyası Hakkında

twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
sr. member
Activity: 560
Merit: 256
Şuanda Waves'leri yobit'e gönderebilir miyiz satmak için ?

Hayır.

JollyTrades hocam yukardada sormuştım genel olarak mesajımda.
facebook eşleştirme açılınca panelimizde hangi facemi eşleştirmem gerek acaba
icoya kayıt oldugum mail ile faceye katıldıgım mail aynı degil.
aslında aynı mail olan facemde var ama onda biraz önce begendim waves sayfasını.
face eşleştirme açılınca hangi facemle eşleştirmeliyim sizce?

Pardon kaçırmışım yukarıdaki soruyu. Face'te Waves'i like'ladığınız profili bağlayacaksınız. Face'e kaydolunan mail önemli değil.
cevabınız için çok teşekkürler hocam:)
hero member

Hayır.

aslında aynı mail olan facemde var ama onda biraz önce begendim waves sayfasını.

Pardon kaçırmışım yukarıdaki soruyu. Face'te Waves'i like'ladığınız profili bağlayacaksınız. Face'e kaydolunan mail önemli değil.
hero member
Activity: 629
Merit: 508
legendary
Activity: 1301
Merit: 1000
📌 peerguess.com 📌

WAVES ekibi YoBit'te trade edilen Waves koinlerin hiçbir teminatının olmadığını, oradaki koinlerin Waves olarak geri çekilememe ihtimalinin bulunduğunu, ve kullanıcıların orada al-sat yapmasını kesinlikle desteklemediğini bildirdi.

bana bu iş algı operasyonu gibi geldi.. fiyatı 10usd'nin üstünde şu anda.. rakamlara kafaya kazanıcak 14 haziranda yüksek açacak gibi sanki
sr. member

WAVES ekibi YoBit'te trade edilen Waves koinlerin hiçbir teminatının olmadığını, oradaki koinlerin Waves olarak geri çekilememe ihtimalinin bulunduğunu, ve kullanıcıların orada al-sat yapmasını kesinlikle desteklemediğini bildirdi.

hero member

hero member
Activity: 1288
Merit: 645
https://yobit.net/en/trade/WAVES/BTC

yobit yine  önden başlamış
0.005 0.01 arasına 50 btc dayamışlar bu sefer büyük kaz güdecekler demek  Smiley

ortada çekilmiş waves yokken nasıl trade oluyor ?

.
orasını bende anlamadım ama yobıt te catır catır buy yapıyor mılet 0,024 btc oldu. gayet guzel Cheesy
legendary
Activity: 1301
Merit: 1000
📌 peerguess.com 📌

0.005 0.01 arasına 50 btc dayamışlar bu sefer büyük kaz güdecekler demek  Smiley

ortada çekilmiş waves yokken nasıl trade oluyor ?
sr. member
twitter ve facebook kampanyasına katıldık  twitter waves lerimiz geldi ico maili ile aynı idi twitter
şimdi facebook maili farklı olanda var ico maili ile aynı olanda ama ben ico maili olanla degil de ayrı bir face maili ile katılmıştım şimdi ne olacak,
face eşleşme linki gelince ico sayfasına hangisini eşleştiricem. ico maili olan facemle daha yeni begendim.valla baya karışık oldu ama kafa kalmadıki:)
legendary
just in case
Nxt asset, Nxt platfomu üzerinde tanımlanmış kripto-varlıklar demek.

Waves'in kurucusu Sasha'nın yönetiminde bu tarz birkaç kripto-varlık vardı. İsteyenlere onları Waves'e yatırım olarak dönüştürme fırsatı verildi. Onların toplam değeri 460.45793840 BTC demek sanırım.

Öyleyse güzel 500 btc yi tutupta onlara yatırmasınlarda.
hero member
Activity: 1288
Merit: 645
yanlış hesablamadıysam coın masına malıyetı 0,17-0,19 dolar gıbı bırsey. var mı tam bır hesap yapabılen?
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012

legendary
Activity: 2338
Merit: 1070

edit: bu arada ingilizce başlıkta icoya kayıt olmayanlar sormuş biz nasıl alıcaz diye bonusları, 30 mayısta hesap açın diye duyuru yapılmış. sanki herkes forumu takip etmek zorunda . ben arada bakıyordum ama gözümden kaçtış, jolly yakın takip ediyor, onun bile haberi yok. buna yeni çözüm bulmaları lazım

When will all bounty's be issued I was a part of Twitter Facebook and Sig campaign

Hi bigs21024,
how do i get bounty for Facebook like and signature;)

Details for that will be announced later today. Just check back a little later!

how to get bounty of following twitter?

Hi Saksham, the account had to be created before the ICO ended.
lol  no way! i've applied for signature campaign, twitter, facebook, etc about 3 weeks ago and now what?.. where is the announcement ? If I don't registered an account before ICO ends, I've lost everything?

Update

To all supporters who are applying for bounties for the following activities:

​Please create an account on the ICO site(if you haven`t one already) and wait for the announcement with instructions in the next days.

Early supporters receive bounties for the following activities:
- 200000 tokens reserved for following official WAVES account on Twitter.
- 200000 tokens reserved for joining official WAVES Facebook.
- 100000 tokens reserved for translations and maintaining national WAVES threads.
- 200000 tokens  reserved for subscribing to WAVES newsletter at wavesplatform.com website.
- 300000 tokens reserved for signature campaign participants at Bitcointalk.

Just open ico page and at your dashboard section you will see connect twitter button,
after connection your twitter account you will receive 72 waves
But how to create an account? there is no sign in or register..
hero member
Nxt asset, Nxt platfomu üzerinde tanımlanmış kripto-varlıklar demek.

Waves'in kurucusu Sasha'nın yönetiminde bu tarz birkaç kripto-varlık vardı. İsteyenlere onları Waves'e yatırım olarak dönüştürme fırsatı verildi. Onların toplam değeri 460.45793840 BTC demek sanırım.
Jump to: