Pages:
Author

Topic: Waves Neden hak ettiği yere gelemiyor ? - page 9. (Read 1245 times)

hero member
Activity: 686
Merit: 501
Blockchain Just Entered The Real World
Waves hak ettiği yerden çok uzakta değil aslında. ICO sonrası bir sene süründürdü, sonrkai bir sene yüzleri güldürdü. Şimdi diğer coinler gibi yatay seyrediyor ama yeni yükseliş başlayınca genele ayak uyduracaktır.
full member
Activity: 268
Merit: 109
Waves sektöre çok iyi bir giriş yapmışlardı o zamana göre harikaydı hatta bende kripto paralarla waves sayesinde tanıştım fakat yapmak istediklerini onlardan çok önce başkaları yaptı
member
Activity: 202
Merit: 21
hakettiği yer nere ki? bence fazlasını bile gördü cunki bu kadar altyapısı sağlam coinler varken eth neo vs wawese yer kalmayacagını dusunenlerdenim... bu konu unutulsa keşke(temsilii9
newbie
Activity: 73
Merit: 0
elbet hak ettiği yere gelecektir ama ethereum la yarışması gereken bir coin bu . rakipleri zaten çok iyi olduklarını kanıtlamış ve insanları da üzmediği için waves in işi biraz zor .tabi ki insanlar zamanla daha fazla kullanmaya başlayacak ama zaman alacak yani bu
full member
Activity: 546
Merit: 100
Waves belki de çok da fazlasını hak etmiyordur. Çok yavaş gelişiyor hacmi çok düşük ıco lara bakın waves tabanlı ıco çok a. Eth ile de kıyaslanmayı bırakmak lazım.
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
günlük 1 milyon dolardan az işlem hacmi olan bir decentralized exchangeden neden bu kadar şey bekleniyor anlamış değilim geleceğide yok bence.

https://coinmarketcap.com/exchanges/waves-dex/
member
Activity: 364
Merit: 10
Waves çoğu kişiyi şaşırtan bir coin oldu, ben de dahil. Daha erken bir patlama bekleniyordu ancak henüz bekleneni gerçekleştiremedi.
Ben yine de Waves'e güveniyorum. Orta ve uzun vadede beklenildiğinde kazandıracağına inanıyorum.
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Çünkü en basiti yatırımcı şuan hak eden coinlere yatırım yapmıyor, bir sürü çöp proje ortalıklarda dolaşıyor, yığınla ico çılgınlığı devam ediyor, biri bitmeden diğeri giriyor borsaya, böyle bir ortamda wavesin ve diğer değerli projelerin de yatırım almaması gayet normal gibi.
jr. member
Activity: 252
Merit: 5
Bende artık çok bir şey beklemiyorum ama yeni başlayan arkadaşlar için güvenli bir bölge düşme de olmuyor artma da al waves kenara koy araştırmaya devam et Cheesy
sr. member
Activity: 370
Merit: 250
waves 16 dolara kadar yükselmişti zaten ama kendi çabasıyla değil bitcoin sıçrayınca sıçradı. Kaç yıldır wavesten birşey bekliyoruz ama olmayacak gibi
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
Waves açıkçası söylemek gerekirse alıp hiç tutmadım elimde.Ico fiyatından girenler güzel kazandı ama bana göre daha yolu var gibi waves'in.Herkes bir an önce fiyatı uçsun kaçsın istiyorda sonuçta merkezsiz borsa kurmak hele hele bunun ilk öncüsü olmak epey zor iş.Waves belli noktaya geldi ve liderlik ediyor.İlerisi için güzel yerlere gelmesi borsanın tam faaliyete geçmesiyle mümkün.Zamanı var ama ne zaman bunu geliştirici ekibin çalışma hızı belirleyecek.
newbie
Activity: 274
Bunun sebepleri, waves biz Türkler'in sandığı kadar iyi bir coin değil, ikincisi her iyi sanılan yükselecek, her kötü sanılan kötü gidecek diye birşey yok bu borsada.
hero member
Activity: 661
Merit: 581
Belki de Waves'in hakettiği yerler buralardır. Bizim Türkler Waves'i fazla abartıyordur. Geliştiricisi bile geçenlerde epey Waves satmıştı.

Herkes düşüncelerini özgürce söyleyebilir buna kimsenin bir itirazı yok, ancak yanlış bilgi vererek yönlendirme yapmamanız gerekir. Waves satışı ile ilgili bir kaynak gösterebilir misiniz?
full member
Activity: 630
Merit: 103
Belki de Waves'in hakettiği yerler buralardır. Bizim Türkler Waves'i fazla abartıyordur. Geliştiricisi bile geçenlerde epey Waves satmıştı.

litecoinin kurucusu charlie lee de sahip olduğu bütün litecoinleri sattı sözde. şimdi ise 1000 dolar hedefinden bahsediliyor. waves platformunu destekliyorum fakat yatırımcıların yüzünü güldürmediği kesin Smiley  sabırlı olanlar mutlaka kazanır, umutsuzluğa kapılmayın ve gelişmeleri takip edin bence
full member
Activity: 434
Merit: 109
jr. member
Activity: 224
Merit: 2
gerçekten de bu kadar çöp projelerin içinde bu kadar etkisiz bir elemean görüntüsü veren bir koin olması çok üzücü
newbie
Activity: 252
arkadaşlar farkındaysanız bir sürü coin yüzde ikiyüz kadr fiyat düşüşü yaşadı ama wawes o kadar etğilenmedi ama buna emin olun yıl sonu wawes en az 25 doları bulacaktır o yüzden sapredin
full member
Activity: 476
Merit: 100
İnsan bir coin ya da token'e yatırım yapınca içgüdüsel olarak sahiplenip, hak ettiği yerde olmadığı sanrısına düşebiliyor fakat belki de hak ettiği yer tam olarak bu seviyelerdir.

Merkeziyetsiz bir borsa girişimi olarak yalnız da değil ayrıca. OAX gibi bir rakipleri var. OAX'ın da durumu iyi değil şu sıralarda. İnsanların alışkanlıklarını terk etmeleri zor olduğu için, merkeziyetsiz borsaların daha zamanı var gibi. Kişinin gerçekten inandığı bir projeyse beklenilebilir, kendi kararıdır; fakat çok yükseklerden alınmadıysa ve zarar az olacaksa çıkılıp, çok daha önü açık projelere yatırım yapılabilir şu durumda. Gidişat pek hareketlenme olacak gibi göstermiyor çünkü kısa ve orta vadede.
Oax normal zamanlarda gayet zıplayabilen bir proje, waves ile karşılaştırmak pek doğru değil bence. Waves hiçbir koşulda artamayan ve sırf localdeki bikaç üstad denenlerin millete aldırması sebebiyle tüm lovalde bulunan bir coin, altı üstü waves. Bukadar basit. Elinde olan satsın, yatırdığınız binance daki herhangi bir orta halli proje wavesin 2 katını kazandıracaktır emin olun.
full member
Activity: 490
Merit: 105
bu konuda  aynı fikirdeyim sizinle gereken önem gösterilmesi için totalın gerekki 2 x yapması lazım yoksa böyle devam eder
member
Activity: 504
Merit: 12
bunun bir çok neeni olduğunu düşünüyorum şuanki piyasa değerlendirlimesi lazım belli bir düzeyde gelişim gösterecektir elbette
Pages:
Jump to: