Pages:
Author

Topic: Waves X ve ETCV (Ethereum Classic Vision) bountysine katılan arkadaşlar dikkat - page 2. (Read 869 times)

jr. member
Activity: 32
Merit: 1
ETCV'nin çok belliydi baştan beri ama millet scam olsa da  yine de 3-5 kalır diye girdi bountye, bir de private key istediklerini duydum tam bir dolandırıcılık örneği inşallah düşen olmamıştır.
jr. member
Activity: 434
ETCV için makale yazan birisi olarak bu durum beni biraz olsun sinirlendirdi. Proje scam çıktı. Telegramda PK istiyorlar dikkat edin.
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
11 ay minerva imzasında kaldım, ico yapılmadan öldü. Aylarca jinbi de kaldık yine bir şey yok. Bunlardan daha çok scam olduğunu düşünmüyorum doğrusu.
member
Activity: 532
Merit: 22
Benim garibime giden olay şu; nasıl olurda fork un tokenini bu şekilde bounty ile dağıtıyorlar? Elinde tuttugumuz eth ye göre etcv verilirdi tabi scam olmasaydı. Neyse geçmiş olsun herkese yatirim olmasın yeter ki bu scamlara
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Yani katıldım imzasına ETCV nin neden katıldım bir çok haber kanalında orjinal bilgi kaynağı ve önemli haber kanallarında yayınlandığını gördüm nereden scam tanısı koydunuz onu da anlamadım çünkü fork dediğimiz olayı biliyorsanız ekip bilgilerine gerek olmadığını da bilmelisiniz bu kişiler her hangi bir ICO düzenlemiyor yatırım toplamıyor wallet leri var ister kurun ister kurmayın bunun da zorunluluğu yok eğer mecbur derlerse indirmezsiniz. Stakeler de güncellendi. 11 ocak kısa bir süre bekleyip görebiliriz. 1 ETH olan herkes 3 ETCV alacak denildiğinde bunun altında ne gibi bir şey aranıyor hala anlamadım. Bounty yapılması mı acaba tuhaf geldi. Büyük iddalar atmıyorum ortaya ama madem memnun değil scam ise imzasını taşımayın Smiley Bir sürü scam projenin peşinden aylarca gidip 11 ocağa kadar süren projeyi scam yaptınız bir de yatırım toplamıyorlar da yani. Bunları doğrudan en büyük borsalar destekleyecektir çünkü fork.

Bu mesajınız global'de olsa, scam projeyi desteklediğiniz için ekip üyeleri ile birlikte, siz bile negatif trust alabilirdiniz. Umarım cüzdanlarını indirip, kendi ethereum cüzdanınızdan da olmazsınız.

İyi kötü bişeyler gelir çok fazla scam söylentisi var ama dayanak yok

Ateş olmayan yerden duman tütmez  Smiley Bu dönemde bırakın scam söylentilerini, bu proje fail olur bile denilirse oradan koşarak uzaklamak lazım.
member
Activity: 159
Merit: 10
İyi kötü bişeyler gelir çok fazla scam söylentisi var ama dayanak yok
member
Activity: 728
Trphy.io
Açık söyleyeyim hiç araştırmadan millet giriyor diye Etcv imzasına girmiştim ama sanırım hata ettik.
Neyseki kısa dönemli bir ödül kampanyası düzenlemişler, scam'sa bile çok emek kaybettirmeyecek.
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
var mi bu waves x ile alakali son durum bilgisi olan. elinde waves tutanlara bedavaya dagitilacak mi? Smiley dagitilacaksa kaca kac oranda, ne zaman dagitilacak? yok dagitilmayacaksa ne ise yarayacak baska? waves tutanlara dagitirlarsa bir hareketlik olur, yoksa bir cacik olmaz bu x'ten mix'ten... etcv'de neyin nesi simdi? ya, her delikten biseyler cikiyor... biz harbiden yaslanmisiz, yorulmusuz bu piyasada:)
member
Activity: 1106
Merit: 25
Bounty konusu ilk açıldığında yazdım scam büyük ihtimalle diye. Tüm sosyal hesaplar aynı gün açılmış, geçmişten gelen bir data yok. Github da hiçbişey yok. Site zaten bomboş. Takım yok bişey yok.

Scam olduğu aşikar ama Hero falan imzada çok diye millet atladı iş yapar diye düşünüp.

Dostum fork olacak ise takım olmalı mı illaki? Ben katılmadim ama spreadsheet i kontrol ettim. En son 500 e yakın katılım vardı imza kampanyasında. Scam bile çıksa iyi para götürülebilir.
jr. member
Activity: 378
Bounty konusu ilk açıldığında yazdım scam büyük ihtimalle diye. Tüm sosyal hesaplar aynı gün açılmış, geçmişten gelen bir data yok. Github da hiçbişey yok. Site zaten bomboş. Takım yok bişey yok.

Scam olduğu aşikar ama Hero falan imzada çok diye millet atladı iş yapar diye düşünüp.
member
Activity: 812
Merit: 14
FRX: Ferocious Alpha
Benim gibi ethereum cv de iseniz yarına kadar kampanya süresi var. İstenilen post miktarını atın bence belki 4 günlük süre için bile tam Stake alırız. Ben öyle yapıyorum.daga once ki tecrübelere binaen.
full member
Activity: 616
Merit: 100
Bende makale yazdım ETCV ye. Aslında scam olabileceğini düşündüm ama yinede emin olamadım. Son zamanlarda çogu proje scam. Hangisi gerçek anlamıyorsun. Umarım scam değildir Grin
jr. member
Activity: 462
Merit: 2
ethereum classic vision ile ilgili sürekli bir olumsuzluk haberi olmasına rağmen tuhaf bir şekilde bana güvenilir geliyor. zor tutuyorum kendimi katılmamak için.
member
Activity: 574
Merit: 34
Yani katıldım imzasına ETCV nin neden katıldım bir çok haber kanalında orjinal bilgi kaynağı ve önemli haber kanallarında yayınlandığını gördüm nereden scam tanısı koydunuz onu da anlamadım çünkü fork dediğimiz olayı biliyorsanız ekip bilgilerine gerek olmadığını da bilmelisiniz bu kişiler her hangi bir ICO düzenlemiyor yatırım toplamıyor wallet leri var ister kurun ister kurmayın bunun da zorunluluğu yok eğer mecbur derlerse indirmezsiniz. Stakeler de güncellendi. 11 ocak kısa bir süre bekleyip görebiliriz. 1 ETH olan herkes 3 ETCV alacak denildiğinde bunun altında ne gibi bir şey aranıyor hala anlamadım. Bounty yapılması mı acaba tuhaf geldi. Büyük iddalar atmıyorum ortaya ama madem memnun değil scam ise imzasını taşımayın Smiley Bir sürü scam projenin peşinden aylarca gidip 11 ocağa kadar süren projeyi scam yaptınız bir de yatırım toplamıyorlar da yani. Bunları doğrudan en büyük borsalar destekleyecektir çünkü fork.
member
Activity: 392
Görüntü çok güven vermiyor ancak bu işler belli olmuyor.Bekleyip görecegiz, ortaya çıkan adamların bir planı olmalı.
member
Activity: 539
Merit: 20
benimde çok bir beklentim yok sadece süresi kısa olduğu için katıldım. bakalım ne olacak beklemedeyiz:)
full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
Ben de inceledim az önce de scam gibi geldi hiç değiştirmedim imzamı 2 hafta sürmesi de biraz cezbetti ama 2 hafta 2 haftadır
sr. member
Activity: 322
Merit: 251
Baht ' ımız ne yönde olacak bakalım . Bir furya çıktığı zaman peşi sıra dökülüyorlar . Her zaman ki öncüler ufak da olsa bir kazanç bırakıyorlar. Ama söylediklerin konusunda haklısın. En azından sonuna geldik . Bakalım bekleyip göreceğiz .
member
Activity: 532
Merit: 12
Spreadsheet güncellenmiş katılanların dikkatine. Adamlar 2 haftalık Stake dağıtımı yapmışlar. 11 ine kadar kampanya devam diyorlar. Umarım katılanlar 3-5 birşey alabilir.
member
Activity: 150
Merit: 11
The Great Trader
İmzasına katıldım. ödül gelir diye sanırım scam kalsın biraz gelmezse kaldırırm
Pages:
Jump to: