Pages:
Author

Topic: Waves X ve ETCV (Ethereum Classic Vision) bountysine katılan arkadaşlar dikkat - page 3. (Read 869 times)

member
Activity: 1106
Merit: 25
En son katılayim diye baktım 495 kişi ölmüş imzasında. Şimdiye kadar böyle bir imzaya katılımı görmedim. Buna jinbitoken dahil. 11 inde bitecek bakalım ne çıkacak. Tahminim bir tek kod bile yoktur ortalıkta.
member
Activity: 812
Merit: 14
FRX: Ferocious Alpha
Ben ve benim gibi birsuru katılan olmuş imzasına ama galiba tırt çıkacak. Allah'tan süre uzun değil, daha spreadsheet bile güncelleme yok. Böyle yaparak ne elde edecekler merak ediyorum doğrusu. Aklı olan forka yatırım yapmaz.
full member
Activity: 672
Merit: 100
Ortalıkta bir ekip yok ethereumun hardforku bahane edilerek onunda reklamı kullanılarak fork yaotık ayağına coin dağıtacaklar . Koparabildiklerini koparık tüyecekler bence de.
full member
Activity: 420
Merit: 100
Ethereum dark gibi Türklerin işin içinde olduğu ve gerçekten de havadan güzel paralar kazandıran scam bir proje gördük. Ben şahsen kazanamasam da kazanan bir çok forum üyesini gördüm. Yine Ethereum blu, hat hawala token hepsi birer scam proje olmasına rağmen bir anda çok iyi paralar kazandırdı elinde bulunduranlara. Waves x etcv gibi projelerin hiç bir Bountysine felan gitmedim ama bunlar da yukarıdaki coinler gibi çoğu yatırımcısına para kazandırırken çoğu kişiyi batıracagini göreceğiz büyük ihtimalle.
sr. member
Activity: 532
Merit: 256
Açıkçası ikisine de katılasım vardı. Biraz bekliyeyim dedim sonra vezgeçtim. İyi ki vazgeçmişim. Bir de makale falan düşünüyordum.

Aslında güzel fikir.

Bir domain+hosting al max 100$ (o kadar bile tutmaz.)
Birer twitter, facebook ve medium sayfaları (Bedava)
Bir token oluştur. Waves de 3-4$ Eth'de de ucuz diye biliyorum.

Maksimum 250-300$ harca bir projeyi kopyala. Bedavaya bounty ile hype yaptır. 100 milyon token bassan 50'sini bedavaya dağıt geri kalan 50 milyon adeti 0.1$ a satsan 5 milyon dolar yapar.

Boşa uğraşıyoruz bounty falan Smiley Toplanıp bir proje copy yapalım. Token oluşturup büyük miktar bounty dağıtıp sonra satıp kapatalım dükkanı Smiley

Ethereum Re-Decentralized yapalım mesela simgesi de ETR olsun Smiley Bizdende bişeyler olsun içinde

Emin ol bunu forumdaki çoğu kişi düşünmüştür. Keşke bahsettigin kadar kolay olsa. 5 milyon para toplayacaksın ve hiçbirsey olmayacak gibi kapatıcaksın tezgahı.Topladıgın para 3,5 bişey değil milyon.Santimin hesabını sorarlar adama  Smiley
Ethereum dark bu söylediğini yapmıştı hatta adamların web sitesi bile yoktu bırak onu bunu cokda güzel para topladılar + en güzeli herifler Türk dü  Grin Grin En son gerizekalının biri youtube de ses kaydı yayınlamıştı Allah aşkına peygamber aşkına bu coini alın diye millet ondan sonra ayılmıştı  Grin

1 keresinde de multi hesap sahibi bir ekip scam ico yapmışlardı pitipawn ifşa etmişti bunları. 1 gecede tüm sosyal medya hesaplarını web sitesini falan kapatıp kaçmışlardı.

Yani parayı topladıktan sonra hiç birşey olmamış gibi tezgahı kapatıp kaçabilirsin kimse bir şey soramaz.

Ha evet hatırladım olayı.Mevzuyu öğrendiğimde ne gülmüştüm ya Grin
sr. member
Activity: 814
Merit: 258
Açıkçası ikisine de katılasım vardı. Biraz bekliyeyim dedim sonra vezgeçtim. İyi ki vazgeçmişim. Bir de makale falan düşünüyordum.

Aslında güzel fikir.

Maksimum 250-300$ harca bir projeyi kopyala. Bedavaya bounty ile hype yaptır. 100 milyon token bassan 50'sini bedavaya dağıt geri kalan 50 milyon adeti 0.1$ a satsan 5 milyon dolar yapar.

Boşa uğraşıyoruz bounty falan Smiley Toplanıp bir proje copy yapalım. Token oluşturup büyük miktar bounty dağıtıp sonra satıp kapatalım dükkanı Smiley

Ethereum Re-Decentralized yapalım mesela simgesi de ETR olsun Smiley Bizdende bişeyler olsun içinde

Emin ol bunu forumdaki çoğu kişi düşünmüştür. Keşke bahsettigin kadar kolay olsa. 5 milyon para toplayacaksın ve hiçbirsey olmayacak gibi kapatıcaksın tezgahı.Topladıgın para 3,5 bişey değil milyon.Santimin hesabını sorarlar adama  Smiley
Ethereum dark bu söylediğini yapmıştı hatta adamların web sitesi bile yoktu bırak onu bunu cokda güzel para topladılar + en güzeli herifler Türk dü  Grin Grin En son gerizekalının biri youtube de ses kaydı yayınlamıştı Allah aşkına peygamber aşkına bu coini alın diye millet ondan sonra ayılmıştı  Grin

1 keresinde de multi hesap sahibi bir ekip scam ico yapmışlardı pitipawn ifşa etmişti bunları. 1 gecede tüm sosyal medya hesaplarını web sitesini falan kapatıp kaçmışlardı.

Yani parayı topladıktan sonra hiç birşey olmamış gibi tezgahı kapatıp kaçabilirsin kimse bir şey soramaz.
sr. member
Merit: 256

Aslında güzel fikir.

Emin ol bunu forumdaki çoğu kişi düşünmüştür. Keşke bahsettigin kadar kolay olsa. 5 milyon para toplayacaksın ve hiçbirsey olmayacak gibi kapatıcaksın tezgahı.Topladıgın para 3,5 bişey değil milyon.Santimin hesabını sorarlar adama  Smiley
sr. member
Activity: 814
Merit: 258
Imzaya ilk girdiğim gün burdan bir arkadaş sormuştu bende  aynı şeyi söylemiştim. Boştayım ve gecen yıl ethereum dark ve blue gibi scam coinlerin airdrop larindan güzel para kazanmıştım. Benim giriş sebebim buydu yoksa 2 sininde aynı mokun laciverti olduğu 1 km öteden belli  Grin
hero member
Activity: 1204
Merit: 630

Aslında güzel fikir.

full member
Activity: 420
Merit: 105
Biraz pumpla yemleyip sonra milletin eline vererek kaçabilirler. Hazır ethereumun güncellemesi varken arada reklamımız olur diyerek yapmışlar anlaşılan.
member
Activity: 378
Merit: 14
Ben para edeceklerini düşünmüyorum. İkisi de çok güvensiz duruyor. Geçtiğimi hafta inceledim. Aslında ikisininde bounty süreleri neredeyse aynı. ETCV çok fazla ilgi görmüş imzasında 500'e yakın insan var. Waves biraz daha az ilgi görmüş. Bence de çok iyi durmuyorlar. Umarım pişman etmez katılanları.
jr. member
Activity: 322
Merit: 1
Arkadaşlar dikkat etmekte fayda var hepimiz para kazanmak için burdayız elbette lakin son zamanlarda bir çok fork olayı milletin parasını hiç etti,ETC forkunu hatırlayanlar iyi bilirler 100-200 dolar kazanacaz diye elimizdekilerden olmayalım dikkatli davranalım kimse iyi bir gelecek beklemiyor bu forktan bilginiz olsun
jr. member
Merit: 1
Zaten bunların isimlerine bakınca scam olmaları bar-bar bağırıyor  Grin İmzasına giren arkadaşlar dikkatli olmalılar.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Projelerin scam olduğunu biliyorduk, direkt ortaya koymanız güzel olmuş. İmzasına katılan arkadaşlar bence değiştirmekle uğraşmasın 3-5 gün de bu adamlara çalışmış olun. Zaten kimsenin doğru düzgün dağıtım yaptığı yok.
Arkasına rüzgarı alan scam projeler sizi mutlu eder Smiley
full member
Activity: 980
Merit: 152
İlk günden itibaren iki projenin de yatırımcıyı tokatlamak için ortaya çıkmış scam projeler olduğunu düşünenlerdenim ama bu piyasada kimseye bir şey anlatamazsınız maalesef. İnsanlar kazık yemeden gerçeği anlayamıyorlar.
member
Activity: 429
Merit: 11
Stake hesaplamalarını yapmamaları işkilendiriyor ama kısa bir zaman sonra imza bitecek olması da "izleyip görelim" demekten öteye götürmüyor. Belki az da olsa bişeyler bırakır ama tam tersi durumda da kaybedecek bir şey yok yeni bir imaya arayışına girecem.
full member
Activity: 616
Merit: 108
İkisininde scam olduğu belli, daha önce de etcv konusuna yazmıştım.
Ama ellerinde para varsa bir miktar pump yaptırdıktan sonra elden çıkarabilirler. (Geçmiş örnekleri hepimiz biliyoruz zaten)
jr. member
Activity: 896
Merit: 9
Daha önce EthereumClassicVision'a makale yazmıştım, dün de Waves X'e yazayım dedim ama incelerken ben de bu durumu farketim. Net olarak aynı şekilde konu açılmış, kesinlikle scam dedim ve bıraktım. Ama sizin gibi daha detaylı incelememiştim artık emin oldum.
jr. member
Merit: 5
Valalhi tebrik ederim arkadaşım, bunlar gibi sürüyle scam proje var. Bu yüzden ico'lar için ön yargı oluşuyor, adamların amacı sadece insanları dolandırmak. Biran önce bu tip duurmlar için cezai madde oluşturulmalı.
sr. member
Activity: 742
Merit: 260
Uyandırdığınız için çok teşekkürler hocam, ben de kısa süreli bir imza buldum diye seviniyordum. Gerçi scam olduğunu hepimiz biliyorduk ama böyle büyük tezgah yapmaya kalkıyorlarsa, bunlar bounty de ödemez. İşin özü tekrar imza kampanyası aramak gerek...
Pages:
Jump to: