Pages:
Author

Topic: Whatsapp Türkiye Bitcoin Grubu Kuruldu. (Davetiye ile alımlara geçilmiştir) - page 2. (Read 11602 times)

full member
Activity: 238
Merit: 101
The Experience Layer of the Decentralized Internet
merhaba hocam. davetiye linki atabilir misiniz?
newbie
Activity: 42
Merit: 0
selamlar gruba hala girebiliyormuyuz yoksa artik davetiyeye mi ihtiyac var?
member
Activity: 152
Merit: 11
Telegram daha yaygin ama bilgi icin teşekkür ler
full member
Activity: 182
Merit: 100
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Gruba katılım davetiyesi nerede ben mi göremedim bir tek acaba Sad
hero member
Activity: 1876
Merit: 524
Grubumuz Türkiye'deki en düzgün ve bilgili borsa grubudur. katılım sayısını belli bir sınırda tutmak gerekiyor bence ne kadar kalabalık olursa o kadar...
full member
Activity: 406
Merit: 102
whatsapta tek sıkıntı bıldırım gelmesı sureklı
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
Bu gruba dahil olursak ne gibi avantajlar elde edeceğiz biraz bilgilendirir misiniz?

Parti var içerde parti. üçyüz- beşyüz Smiley
Sizin beklentiniz nedir ki? Sohbet muhabbettir herhalde. Ben grupta değilim yanlış anlaşılmasın. Çok sosyal olduğum söylenemez. Gerçi huzurkan'a mesaj bırakmıştım aylar önce. Hala almadılar. Beğenmediler her halde. Smiley

hala almadılarsa @onurgozupek e mesja gönderirmisiniz, huzur abi meşgullükten bakamamıştır ya da mesajlar arasında kaynamıştır.

Teşekkür ederim. Ama artık 2. Nesil bir telefon kullanıyorum. Whatsapp, twitter vs. uygulamalar yok. Gecenin bi yarısında abuk subuk sesler çıkarmıyor.  Kafam da rahat, bir şarj ediyorum 1 hafta garanti gidiyor. Smiley Üstelik telefon hamallığından da kurtuldum. Çakmak cebine koysam sığıyor. Smiley
full member
Activity: 398
Merit: 118
Cok güzel olmuş bende özel mesaj gönderdim şuan katılmak istiyorum dönen muhabbetleri şimdiden merak ediyorum
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
Bu akşam ismini ve telefonunu gönderenleri ekleyeceğim gruba inşallah. Eklenmeyenler varsa telefon numaralarını göndermedikleri içindir. Artık grup dolmak üzere zaten.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Bir davetiye rica edebilir miyim?
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
Bu gruba dahil olursak ne gibi avantajlar elde edeceğiz biraz bilgilendirir misiniz?

Sizin beklentiniz nedir ki? Sohbet muhabbettir herhalde. Ben grupta değilim yanlış anlaşılmasın. Çok sosyal olduğum söylenemez. Gerçi huzurkan'a mesaj bırakmıştım aylar önce. Hala almadılar. Beğenmediler her halde. Smiley

hala almadılarsa @onurgozupek e mesja gönderirmisiniz, huzur abi meşgullükten bakamamıştır ya da mesajlar arasında kaynamıştır.

Aynı sekılde ben de huzurkan abiyle konusmustum ama dedıgınız gıbı yogunluktan alamadı sanırım, onurgozupek diye forumda arattıgımda cıkmıyor search kısmı ısımden gıdemıyor heralde, profıl lınkını paylasabılır mısınız hocam mesaj atmak ıcın
hero member
Activity: 700
Merit: 553

full member
Activity: 448
Merit: 107

Cheesy

Yani ne gibi avantajlar derken, bu forumdan ayrı olarak demek istedim.
Bilgi paylaşımı vs.
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!

full member
Merit: 107
sr. member
Activity: 546
Gönderdim teşekkür ederim.
hero member
Activity: 700
Merit: 553
telefon numaranızı pm ile huzurkan,mhanbostanci,onurgozupek,mesutcandemir ve bana gönderebilirsiniz.

müsaitlik durumunda eklemeniz gerçeklerşir.

İyi forumlar
sr. member
Activity: 546
Gruba dahil olmak istiyorum. Detaylı bilgi için pm atarsanız sevinirim.
sr. member
Activity: 784
Merit: 259
güzel fikir ama telefonumun şarjını o kadar kolay bitiriyor ki istesemde whatsapp gruplarına giremiyorum
sr. member
Merit: 250
konudışındaki en gereksiz konu,grubun ne bok oldugu belli degil kendını birşey zanneden elemanlarla doldurulmuş gereksiz bir ortam

Insanlarin grupta bilgi paylasacagi gibi burada oldugu gibi bilgi paylasimi yapabilir bir dayatma veya bir zorluk yok. Irite etmeye gerek yok.
Pages:
Jump to: