Pages:
Author

Topic: Whatsapp Türkiye Bitcoin Grubu Kuruldu. (Davetiye ile alımlara geçilmiştir) - page 7. (Read 11602 times)

legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
Arkadaşlar whatsapp grubunda çok güzel sohbetler yapılıyor. İnsanlar birbirlerinden çok güzel şeyler öğreniyorlar. Bence bir deneyin. Herkes whatsapp kullanıyor ama Telegram kullanmıyor.

Herkez whastsup kullanmiyor. Belki Turkiyede cogunluk tercih ediyordur ama dunyanin geri kalani cok farkli.
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
Arkadaşlar whatsapp grubunda çok güzel sohbetler yapılıyor. İnsanlar birbirlerinden çok güzel şeyler öğreniyorlar. Bence bir deneyin. Herkes whatsapp kullanıyor ama Telegram kullanmıyor.
hero member
Activity: 714
Merit: 503
www.mesutcandemir.com.tr
İlla güvenlik diyorsanız Wickr

Edit : Telegram güvenlik açığını ilk tespit edenlerdeniz ondan beridir kullanmıyordum geçen gün yükledim

Edit2 : Pgp anahatlarımızı forumda paylaşıp doğrudan kendi ağımızı oluşturalım

Edit3: mesaj trafiği fazla olmadığu müddetçe whatsapp grubunda bende varım
legendary
Activity: 980
Merit: 1011

whatsup a gore kiyaslamistim Smiley
Gizmodo ya gore Signal gorunsede benim tercihim ChatSecure cunku kullanmak icin tel nosu ve kisisel bilgi vermene gerek yok ve istersen kendi serverini kurup onun ustunden iletisim kurabilirsin.( tor uzerinden de calisiyor bu server, XMPP protokolunu kullaniyor)
Ayni eski gunlerdeki icq gibi tek farki mobil ve encrypted olmasi. Ayrica open source kriptolama kutuphanelerini kullaniyor bu yuzden digerleri gibi acaba ? diye dusunmuyorsun guvenlik icin.
Bir programda veya uygulamada Secure veya güvenlik tarzı ibareler bulunuyorsa linkine dahi tıklayamıyorum çok itici geliyor.
legendary
Arkadaşlar whatsapp grubu daha güvenli geliyor bana. Az olsun öz olsun ama daha güvenli olsun inancımı koruyorum  Smiley

Telegram daha guvenlidir, kiyas bile goturmez.

whatsappda log tutuyor, Telegram'da log tutuyor, birsey farketmez, ama Telegram kullaniyorum ben, Telegram daha kullanisli.

En güvenlisi Signal Telegram'ın güvenliği bazı testleri geçemedi.  Cheesy

whatsup a gore kiyaslamistim Smiley
Gizmodo ya gore Signal gorunsede benim tercihim ChatSecure cunku kullanmak icin tel nosu ve kisisel bilgi vermene gerek yok ve istersen kendi serverini kurup onun ustunden iletisim kurabilirsin.( tor uzerinden de calisiyor bu server, XMPP protokolunu kullaniyor)
Ayni eski gunlerdeki icq gibi tek farki mobil ve encrypted olmasi. Ayrica open source kriptolama kutuphanelerini kullaniyor bu yuzden digerleri gibi acaba ? diye dusunmuyorsun guvenlik icin.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
kimse tel vermek istemez, aç bir telegram grubu katılalım,
legendary
Activity: 1447
Merit: 1000
Arkadaşlar whatsapp grubu daha güvenli geliyor bana. Az olsun öz olsun ama daha güvenli olsun inancımı koruyorum  Smiley

whatsappda log tutuyor, Telegram'da log tutuyor, birsey farketmez, ama Telegram kullaniyorum ben, Telegram daha kullanisli.

En güvenlisi Signal Telegram'ın güvenliği bazı testleri geçemedi.  Cheesy
sr. member
Activity: 840
Merit: 300
legendary
Arkadaşlar whatsapp grubu daha güvenli geliyor bana. Az olsun öz olsun ama daha güvenli olsun inancımı koruyorum  Smiley

hero member
legendary
Telegram grubunda anonim kalabiliyorsak Telegram iyi olur bence, anonimliği illa kötü niyetliler istemez ki hocam.
Telegram'da kullanıcı adıyla gruplara girebiliyorsunuz sadece, numara gerekmiyor.
member
Activity: 91
Merit: 10
Telegram grubunda anonim kalabiliyorsak Telegram iyi olur bence, anonimliği illa kötü niyetliler istemez ki hocam.
legendary
Whatsapp yerine Slack, Signal gibi bir platform olsa daha iyi olurdu, kişisel gizliliği sağlamak adına. Numaramı vermek istemem.
hero member
Arkadaşlar bu grubun amacı bitcoin ile ilgili paylaşımlarda bulunmaktadır. Onun için numaraların çıkıp çıkmaması önemli değil diye düşünüyorum. Numaraların çıkmaması bence daha kötü. Kötü niyetli kişilerin amacına hizmet edebilir.
newbie
Activity: 23
Merit: 15
Hocam şimdi gruba katılıyorum bende. Hayırlı olsun.
hero member
Activity: 714
Merit: 503
www.mesutcandemir.com.tr
Kimse telefon numarasını paylaşmak istemez anonim kalmak isteyen kullanıcıları da düşünmelisiniz
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
telegram daha uygun sanki
hero member
Whatsapp Türkiye Bitcoin Grubu Kuruldu.
Grubun amacı bitcoin ile merak ettiklerinizi sormanız, paylaşımlarda bulunmanızdır.

Grup Kuralları:
1- Kişiler yazdıklarından sorumludur. Burada kişilerin yazdıkları grubun tüzel kişiliğini yada grup yöneticisini bağlamaz.
2- Bu grup bitcoin tartışma platformu olup temel olarak bitcoin ile ilgili sorulara cevap aramayı kendine esas almıştır. Size ilginç gelen haber, resim ve karikatürlerde paylaşılabilir.
3- Grupta "mk, amk, aq" küfürlerin kullanımı yasaktır.
4- Grupta her türlü alım ve satım yapmak yasaktır. Alım ve Satım işlemlerinizi forum üzerinden yapabilirsiniz. Satış linkinizi whatsapp'ta paylaşmanızda bir sakınca yoktur.
5-Her üye kendi davranışlarından dolayı doğabilecek hukuki yaptırımlardan sorumludur.

Gruba Davetiye ile üye olabilirsiniz. Davetiye almak için özel mesaj atabilirsiniz.

Üye olanlar yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırlar.

Huzur Kandemir

Güncelleme: 12 Nisan 2017 tarihi ile üye sayısı 75'dir.
Adminler: huzurkan, mhanbostancı, onurgozupek
Pages:
Jump to: