Pages:
Author

Topic: [XMR] Monero - XMR/BTC Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 25. (Read 71834 times)

hero member
Activity: 969
Merit: 1000
1mBTC de tutunur diye düşünüyorum
EFS
staff
Activity: 3696
Merit: 2065
Crypto Swap Exchange
2.4'e hızlı bir dönüş yaptı. Umarım diplerden satan olmamıştır.
legendary
Activity: 1484
ristonun duvarlar genelde spekülatif oluyor kaldırıyor bir süre sonra
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
Fiyat 2mBTC'nin altına düşerse Risto 1.5mBTC'ye 100BTC'lik duvar koyacağını açıklamıştı, bugün bu mesajını yineledi. Fiyat konusunda endişelenecek bir durum görmüyorum, kısa vadede P&D düşünenler bu coine yatırım yapmasın zaten.

100 btc lik duvarı koymuş poloniexde 
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
Bir hedef konulması iyi ancak ben fiyatının artacağını düşünmüyorum. Çok bir değişiklik beklemiyorum açıkçası bu coinden, pek ümidim yok anlayacağınız.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
yok teknik bir şey.

istedigin seyi dogru yazdigina eminmisin?
legendary
yok teknik bir şey.
legendary
Dunyadan haberin yok senin  Grin
senin network kaç mhs hadi söyle aramızda kalacak  Grin

banada dowm çeker misin deepCoin ?

dowm cekmek nedir bilmiyorum ki.

Felsefi birseymi ?
legendary

banada dowm çeker misin deepCoin ?
hero member
legendary
ballot reis xmr stokçusu beyler aldırmayın fiyat kırdırmaya çalışıyor Cheesy
legendary
hero member
Ayrıca botnetlerin de bir maliyeti var. XPM ile karşılaştırma ise çok anlamsız. CN coinleri ile XPM çok ayrı kulvardalar. DRK, BCN vs. ile karşılaştırsanız anlardım da mesajınız saf manipülasyondan başka bir şey değil.

networkun minimum %50 si botnet adım gibi eminim bizzat pool sahipleriyle konuştum botnetçilere özel port bile açıyorlar
hatta wolf botnet çilere özel miner bile kodluyor

hashrate in 1mhs nin altı olduğu dönemler vardı şimdi 25 mhs istiyorsanız gece 5 te girin bakın network kaç mhs e düşüyor
1 pc max 25 - 50 hs yapar ortalama 1 milyon pc cpu ile mining yapıyor olması lazım istisnalar var 300 400 hs yapan hatta gpu lar da var tamam ama minimum 700 800 k online mining yapan var
sadece 1 adam tanıyorum 200k ile mining yapan bi de bu 400 khs si olan adam var
ha gpu ile mining yapılmıyor mu yapılıyor en kaliteli kart 500 hs civarı yapıyor yani ortalama
scrypt te bu oran 1 gpu = 75 cpu
x11 de bu oran    1 gpu = 40 cpu
xmr                   1 gpu = 15 cpu
hesap ortada

mesela  darkcoin in network hashrate i 60 ghs bir miner ortalama 6 mhs yapsa  10k miner ı vardır online hadi 3 yapsa 20k miner en kötü 1 mhs yapsa miner 60k online miner?

xmr 800k online miner vs darkcoin 50k online miner

ben olsam botnetle kazılan coini almam
çünkü botnetle kazı yapan adamın mantığı düzdür satayım para çevireyim ne yatırım ne pump/dump ..
satayım nakte çevireyim 3 e 5 e bakmiyim ve piyasayı botnetçi minerlar yönettiği sürece bence monero düşecek ben zamanında 8mBTC den sattım şimdi hashrate arttı kazım oranı düştü btc fiyatı düştü ve 2mBTC satıyorum
manipülasyon amaçlı yazacak olsam yabancı forumda yazıyorum yabancılar alsın beni bağlamaz
yine de siz bilirsiniz bana hava hoş  Grin hiç bi zaman elimde bekletmiyorum dediğim gibi şimdinin 4 katı fiyatına satmışlığım var yükselecek diye asla beklemem
xmr cpu yani botnet coindir ve sürekli düşecek botnetçiler için karsız olana dek  Grin
EFS
staff
Crypto Swap Exchange
Fiyat 2mBTC'nin altına düşerse Risto 1.5mBTC'ye 100BTC'lik duvar koyacağını açıklamıştı, bugün bu mesajını yineledi. Fiyat konusunda endişelenecek bir durum görmüyorum, kısa vadede P&D düşünenler bu coine yatırım yapmasın zaten.
legendary
Activity: 1554
Ayrıca botnetlerin de bir maliyeti var. XPM ile karşılaştırma ise çok anlamsız. CN coinleri ile XPM çok ayrı kulvardalar. DRK, BCN vs. ile karşılaştırsanız anlardım da mesajınız saf manipülasyondan başka bir şey değil.
legendary
XMR bir CPU coin degil.

Lutfen bir arastirin nasil mine edildigini.
hero member
daha önce de söyledim tekrar söylüyorum
elinde büyük miktar tutan godomanlar var
2 mhs 3 mhs lik 500 khs lik botnetleri olan var
cpu coine yatırım ya-pıl-maz
siz aldıktan sonra herifin teki 100  btc lik 50 btc lik satış yapar düşürür piyasayı daha sonra tekrar aynı şeyi yapar

http://hashinvest.net/
Code:
454HDLDtqCLS24EsDAYorf9QAVkNqQPdJTaEBrdi9pVELUH6ZSU37VqV8UAoTYV7kX34w1NvpPrrM7FRA9BwWS8nFCGtWEK
kendiniz bakın

bu da eski botnet-coin olan primecoin in fiyat grafiği

ama yine de siz bilirsiniz  Cheesy
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
ben umutluyum 2.5 mBTC den  alım yaptım biraz beklemedeyim
EFS
staff
Crypto Swap Exchange
Monero'da umutlar devam ediyor mu? DRK'ı satıp XMR mi alsam CANN mı alsam karar veremedim

Umutlar derken coinden beklentiniz nedir? XMR için her şey beklendiği şekilde gidiyor. 2.5mBTC civarında sabitledi kendini, pazarda Bitcoin artışına paralel bir hareket yapacağı görüşü hakim.
sr. member
Activity: 655
Merit: 258
Monero'da umutlar devam ediyor mu? DRK'ı satıp XMR mi alsam CANN mı alsam karar veremedim
Pages:
Jump to: