Pages:
Author

Topic: [XMR] Monero - XMR/BTC Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı - page 22. (Read 71835 times)

full member
Activity: 196
Merit: 100
XMR takip eden var mı? %7'ye yakın bir artış var son 24 saat içinde.
legendary
Activity: 3136
Merit: 1516
Ben minergate de xmr kazmayı denedim diff i yüksek, az kazıyor, üstelik minergate in xmr için transfer fee si yüksek,Sonra Poloniex de dashcoin/xmr hareketini takip edince şunu farkettim,
gayet basit bir şekilde Dashcoin kazıyıp bunu Poloniex de xmr ye çevirince daha çok xmr elde ettiğimi gördüm.

can sıkıntısı adama neler yaptırıyor...
hero member
Activity: 1103
Merit: 500
Elimde 80 civarı XMR var, al-sat yaparak bu kadar oldu, takip edinilesi Smiley
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
XMR dün baya değer kaybetti. Bu coini hala takip eden var mı?

benim elimde var bir önceki pump da baya bir kar elde ettim şimdide beklemedeyim.
potansiyeli var diye düşünüyorum. umarım yanılmam.
sr. member
Activity: 240
Merit: 250
XMR dün baya değer kaybetti. Bu coini hala takip eden var mı?
legendary
Activity: 1301
Merit: 1000
📌 peerguess.com 📌
Poloniex'den takip ediyorum XMR'yi 309 btc alış derinlik oluşmuş
full member
Activity: 224
All I want is a new CLEAN page for just to live!

Monero 0.0019 dan tekrar yükselmeye başladı gibi. Herhangi bir haber ya da güncelleme yok ama daha önce yükseldiğinde de herhangi bir güncelleme yoktu Smiley Şu an 220 k seviyelerine geldi.
Bende haftasonundan beridir ciddi olarak takip ediyorum iyi gidiyor havası veriyor. Takiplere devam bakalım nolacak Smiley

Umarım daha da yükselecek Cheesy
member
Activity: 91
Merit: 10

Monero 0.0019 dan tekrar yükselmeye başladı gibi. Herhangi bir haber ya da güncelleme yok ama daha önce yükseldiğinde de herhangi bir güncelleme yoktu Smiley Şu an 220 k seviyelerine geldi.
Bende haftasonundan beridir ciddi olarak takip ediyorum iyi gidiyor havası veriyor. Takiplere devam bakalım nolacak Smiley
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024

member
Activity: 84
Monero nun arkasında güçlü bir topluluk desteği var aslında. Uzun periyotta ciddi değer kazanacağını düşünüyorum.

Kısa vadeli satar geri alırım diyorsan bu seviyeler satım için iyi olabilir. Yok dursun elimde acelem yok diyorsan beklenebilir.

ytd
full member
XMR da büyük bir düşüş oldu 0.0029 a kadar düşmüştü, şimdi 0.0035-34 arasında gidip geliyor. Sizce bu yükselişte satmalımıyım elimde ki leri? Yoksa saklamaya devam mı.. Smiley geçen çok düştüğünde sattım zarar ettim şimdi aynısı yapmak istemiyorum, daha bilgili insanların yorumunu değerlendirmek isterim.

ben 0.00365 'den çıkmıştım 3 gün önce.. 0.004x olmadan bir düşüş bekliyorum.. (yatırım tavisyesi değildir)

Teşekkürler yorumunuz için
legendary
Activity: 1301
Merit: 1000
📌 peerguess.com 📌
XMR da büyük bir düşüş oldu 0.0029 a kadar düşmüştü, şimdi 0.0035-34 arasında gidip geliyor. Sizce bu yükselişte satmalımıyım elimde ki leri? Yoksa saklamaya devam mı.. Smiley geçen çok düştüğünde sattım zarar ettim şimdi aynısı yapmak istemiyorum, daha bilgili insanların yorumunu değerlendirmek isterim.

ben 0.00365 'den çıkmıştım 3 gün önce.. 0.004x olmadan bir düşüş bekliyorum.. (yatırım tavisyesi değildir)
full member
legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
Bu 100 xmr günlük mü ?
''You will receive 100 xmr next day'' diyor.
member
https://bittrex.zendesk.com/hc/en-us/articles/204310644

burda aylık 100 xmr  lik bir giveawayden bahsetmişler ama tam anlamadım. ne kadar trade yaparsak o kadar vercekmiş . 1 nisan şakasımı ki , ingilizcesi iyi olan biri açıklarsa sevinirim

Giveaway iyiymiş , yaklaşık 0.31 BTC ediyor. Normalde poloniex kullanıyordum ama bittrexte de monero alsata başlarım artık.

miktar güzel fakat xmr kestirmesi güç hareketler yapıyor. Zarar edilebilir. "Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma" deyişini tasdikler bir hareket olabilir.  Grin
full member
Activity: 221

burda aylık 100 xmr  lik bir giveawayden bahsetmişler ama tam anlamadım. ne kadar trade yaparsak o kadar vercekmiş . 1 nisan şakasımı ki , ingilizcesi iyi olan biri açıklarsa sevinirim

Giveaway iyiymiş , yaklaşık 0.31 BTC ediyor. Normalde poloniex kullanıyordum ama bittrexte de monero alsata başlarım artık.
member

Açıkçası anladığım kadarı ile kişinin o ay içinde yaptığı alım-satımlara(toplam) göre kişilere çekiliş hakkı verecekler. Nisan 2016'ya kadar da her ay devam edecek. Çekilişin de dürüst olduğunu ifade maksadında hash değerleri ile random seçileceğini belirtmişler.

Şaka olduğunu zannetmiyorum 3 Nisan'da tweet atmış tekrardan.
legendary

full member
monero yükselmeye devam ediyor  sizce nerede durur. elimde biraz xmr var çıksam mı beklesem mi bilemedim

benimde biraz XMR'm var acaba ne yapsam bilemedim. fiyat yüksekken btc ye çevirip saklasam mı yada depolasam mı..
legendary
monero yükselmeye devam ediyor  sizce nerede durur. elimde biraz xmr var çıksam mı beklesem mi bilemedim
Pages:
Jump to: