Pages:
Author

Topic: XRP Analizleri - Yatırım Tavsiyesi Değildir - - page 3. (Read 952 times)

hero member
Activity: 629
Merit: 508
Arkadaşlar siz saf mısınız? Pump grubunun faydası olduğu nerde görülmüş.

wallstreetbets,GME,AMC,DOGE,merlin,robinhood

bu kelimeleri google a yaz oku gel bakalım bi.
zannımca 50 yaş ustusun ve  internet erişimi olmayan bir yerde yaşıyorsun.
burası forum dahi olsa kendinizi rezil etmeden once iki dakika bi araştırma yapın,oyle yazın.

GME olayını sen doğru anlamamışsın. Ordaki muhabbet short squeeze'den kaynaklandı. İnsanlar kar-zarar umursamadan aldılar. Amaç pump yapalım parayı vuralım değildi. Okumalarını tekrar yapman gerekir.

Doge'deki mevzu ise çok daha farklı. Balinalar doge'yi kullanarak birbirlerine sinyal verir, piyasadaki her büyük hareket öncesinde ve sonrasında doge'yi incele, mutlaka anormal bi hareketi vardır.

Ancak sapla samanı birbirine karıştırınca xrp'yi de pump gruplarının şişirdiğine inanmak mümkün oluyor sanırım.

Birileri böyle saçmalıklara sizi inandırmaya çalışıyorsa arkada sorgulanması gereken ciddi meseleler var demektir. Buna dikkat çekiyorum.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418

wallstreetbets,GME,AMC,DOGE,merlin,robinhood

bu kelimeleri google a yaz oku gel bakalım bi.
zannımca 50 yaş ustusun ve  internet erişimi olmayan bir yerde yaşıyorsun.
burası forum dahi olsa kendinizi rezil etmeden once iki dakika bi araştırma yapın,oyle yazın.
member
Activity: 854
Merit: 50
Haha, bu pump grubu harbi pump grubuymuş.. Bizden inanlarda yok değil hani tüm telegram kanallarında bu konuşuluyor. Hatta XRP hacmi bizim yerel borsalarda bir hayli arttı.1 dolar bile yapamazlar yaw..(140 dolar nedir arkadaş) McCleb yine cüzdanından xrp hareketleri yapmaya başladı bu işler bu adama yarıyor.
sr. member
Activity: 594
Merit: 252
Bir kaç gün önce elon un btc hakkında bir twitinden sonra (artık ne dediyse bilmiyorum) btc nin zıplamasından bu yana bir çok coin benzer zıplamalar yapıp duruyor. Zıplayan koinler de bu grubun dilinde. Bu grup mu zıplayanları konuşuyor yoksa bu gurubun konuştukları mı zıplıyor anlamadım gitti  Grin
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
140 dolar değil 1.4 dolar olsa yeter. Olur mu? Olur.
Ama bu pump & dump bitince tepeden alanlar ya yıllarca bagholder olur ya da zarar edip çıkarlar.
hero member
Activity: 629
Merit: 508

Milletin algısıyla oynuyorlar yine. Zaten yükselecekti ama bu yükselişin altında çok başka sebepler var, iyice bi yükselince gerçek sebebi siz de okursunuz haberlerde.
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
Yok devesinin hörgücü. 140 $ mı? Kafayı mı yemişler bunlar?

@torrentco'nun dediği gibi 2$ bile şu aşamada mümkün değil gibi.
Yarın bekleyip göreceğiz artık bu pump grubu gerçekten de bu işi ne kadar becerebilecekler.
sr. member
cok guclu bir pump dup ekibinin işi diyolar.
ve işin ilginci asıl hareket 1 subat pazartesi gunu yapılacakmış.
hedefleri ise sacma ama 140$ mış.

Gerçekten saçma bir hedefmis hocam. Bırak 140 doları 14 doları görse millet köşeyi döner  140 a kadar taşıyacaklarını zannetmiyorum. 10 doları aşsa bile büyük başarı. Ne kadsr güçlü olursa olsun ekip dayanamaz o kadar yükseltmeye.

imkanı yok yapamazlar.bana gore 2 dolar dahi mumkun değl.
neden boyle manyak bir koin seçiyorlar onu anlamadım.
orta kalibre bir koin secseler rahat yaparlardı.
member
Activity: 812
Merit: 14
FRX: Ferocious Alpha

Gerçekten saçma bir hedefmis hocam. Bırak 140 doları 14 doları görse millet köşeyi döner  140 a kadar taşıyacaklarını zannetmiyorum. 10 doları aşsa bile büyük başarı. Ne kadsr güçlü olursa olsun ekip dayanamaz o kadar yükseltmeye.
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
XRP ilk haberler çıktıktan sonra baya dibe düşmüştü hiç acımadan 100 $ alım yapmıştım. Hatta bu hafta içi bitvest'ten ödeme gelecekti onunla da alım daha yapayım diyordum göndermediler bir türlü ne güzel vuracaktım x2 falanda.

Artık yapacak bişey yok ilk alımdan güzel kar bıraktı sağolsun elbet sonunda bu noktalara hatta kendisini 1 $ bandına atar diye düşünüyorum YTD. Belki ödeme gelirse düşünebilirim hala alım için.
member
Activity: 756
Merit: 17
birçok kişi Xrp'den böyle bir hareket bekliyordu aslında ama sec davasından dolayı kimse cesaret edemiyordu. bu hareket dipteki altcoinler için umut olabilir. bu fırsatı kaçıranlar şansını dipteki coinlerde deneyecektir.
member
Activity: 854
Merit: 50
Sankibirileri içerden bilgi almışa benziyor SEC davası ile alakalı. Zaten son günlerde sosyal platformlarda XRP için bir PUMP beklentisi var idi.
Ama Ripple'ın SEC'e resmi açıklamasını sunması ile bu artış yaşandı diye düşünüyorum. Yada DOGE'den çıkanlar birazda XRP'da FOMO oldular.
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
xrp pump yediyse sırada ethereum vardır diyeceğim ama ethereum zaten yeteri kadar artmadı mı ? acaba daha gidecek yeri var mı ? bu fiyatlar sanki biraz pahalı gibi.

Ether riskli artık yapacagini yaptı bence buradan yüzde 10 yüzde 20 neden olmasın ama dipte eos gibi coinler varken dusunurmuyum bilmiyorum. Mesela bu hafta Ether alan mi kazandı Xrp alan mi dipte gezenlere yoğunlaşan kazanacak.
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
xrp pump yediyse sırada ethereum vardır diyeceğim ama ethereum zaten yeteri kadar artmadı mı ? acaba daha gidecek yeri var mı ? bu fiyatlar sanki biraz pahalı gibi.
sr. member
Activity: 1652
Merit: 304
kycfree
Uzun zamandır bu pumplanan coinleri kaçırıyorum açıkcası xrp alıp almamak arasında çok gidip geldim ama o güzel aklım en son olarak almama kararı verdi.Benden daha güzel akla sahip kişiler ise SEC olayı sonrası xrp düştükten sonra elindeki xrpleri satan insanlar  Grin
sr. member
sr. member
bi günde %75 artış. fena silkeledi balinalar milleti. hem de bitcoinin %10 düştüğü bir ortamda böyle bir artışı gerçekleştirdi. tahmin ediyordum böyle bi şey yaşanacağını ama cesaret edemedim.

Cesaret edemeyeceğini bildikleri için o haberleri servis ettiler Smiley
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex
Zamanında 0,17 dolara alış emri vermiştim ama düşmedi oraya bir türlü. Şimdi baktım da yine aşka gelmiş bizim shitcoin. Her zaman cuzdanimda ripple ve dogecoin tutardım. Şans bu ya ikisi de yükseldiği an ilk defa bende yoklar. Ya zaten ben hodl ve ufak al satciydim ne diye boyumdan büyük işlere girdiysem:))
Bu demek değil ki bu itleri satıp aldıklarimda zarardayim. Yine kardayim ama bu pumpi yakalamak insana yaşadığını hissettiriyor. Ripple nin böyle olacağı kesindi yine de bana göre hala çok tehlikeli.
sr. member
Merit: 413
bi günde %75 artış. fena silkeledi balinalar milleti. hem de bitcoinin %10 düştüğü bir ortamda böyle bir artışı gerçekleştirdi. tahmin ediyordum böyle bi şey yaşanacağını ama cesaret edemedim.
sr. member
Xrp hakkında kötü haberler artarken teknik grafik günden güne güzelleşiyor.

Olan oldu yine balinalar yapacağını yaptılar. Sec davasıyla silkelenenler arkasından bakıyor.
Pages:
Jump to: