Pages:
Author

Topic: XRP Analizleri - Yatırım Tavsiyesi Değildir - - page 4. (Read 952 times)

sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
kraken borsası da xrp işlemlerini durduracağını mı ne açıklamış. fiyat 0,15-0,2 arasına düşerse hafiften toplamaya başlarım. kendisi tam bir shitcoin ben de tam bir leş yiyici olduğum için bulunmaz bir fırsat olabilir kendi açımdan. şimdiden akbaba gibi etrafında turlar atmaya başladım.

Smiley Genel manada pump edilmemiş tüm coinler üzerinde sattirmaya yönelik ağır bir haber pompalaniyor. Daha fazla dusereceklerini sanmıyorum dediğiniz seviyeler çok zor. Alttan alttan topluyor bile bence. Yakinda anlaşılır işin rengi her düşüşe kılıf bulunduğu gibi yükseldiginde X2 X3 haberi mutlaka olacaktır.
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
kraken borsası da xrp işlemlerini durduracağını mı ne açıklamış. fiyat 0,15-0,2 arasına düşerse hafiften toplamaya başlarım. kendisi tam bir shitcoin ben de tam bir leş yiyici olduğum için bulunmaz bir fırsat olabilir kendi açımdan. şimdiden akbaba gibi etrafında turlar atmaya başladım.

Çok güldüm hocam ben de almaya başladım düşüşle daha dolduracağım sepeti yavaş yavaş her düşüşte daha çok topluyorum elbet herkes biat edecek ripplea şimdiye kadar çok şitlik yaptı neleri atlattı bunu mu atlatamayacak bu ripple toplayıp 1 dolardan satmak lazım
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex
sr. member
Bugün baya umutsuzluk var her yerde. Dayanamayıp satan baya bi çok, en fazla savunanlar bile acaba hata mı ettik diye düşünmeye başladı.
Ben hala aynı fikirdeyim, sabır eden kazanır.

Dökülmeyen bir kaç yaprak kaldı onlarda düştüğünde bahar gelecek.
hero member
Activity: 629
Merit: 508
Bugün baya umutsuzluk var her yerde. Dayanamayıp satan baya bi çok, en fazla savunanlar bile acaba hata mı ettik diye düşünmeye başladı.
Ben hala aynı fikirdeyim, sabır eden kazanır.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1069
Gözden çıkardığınız bir miktar olduğu için deneyebilirsiniz istediğinizi alın isterseniz düşük satoshilerde şansınızı deneyin benim şahsi düşüncem ripple zor günler geçiriyor daha da zor günleri görebilir
full member
Activity: 770
Merit: 103
bu yaşananlardan sonra xrp nin bir daha eski ath noktasına geleceğini düşünmüyorum. bence bu kadar ismi karalanan bir coini tekrardan öne çıkarmayacaklardır. bundan daha da kötü olmaz tabi. xrp ye yatırım yapmak yerine farklı bir proje düşünülebilir.
sr. member
Xrp hakkında kötü haberler artarken teknik grafik günden güne güzelleşiyor.
member
Activity: 448
Merit: 12
Vallahi o kadar aksiliğe, açılan davalara rağmen yine yerini iyi koruyor bu Ripple. Gerçekten bence kripto paralar arasında en hayretle takip ettiğim para birimi kendisi. Asla yatırım yapmam ama şu şartlarda aşağıya salmıyorsa ileride çılgın yükselişler gösterebilir sanki  Undecided
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
Ben de rippleın uçacağını düşünüyorum nedense en diplerde şu an daha dibi yok ki bilerek yapılan bir şey stelları görüyoruz nasıl uçtu ripple bu stelların babası bence en az bu boğada 3-4 dolara çıkabilir ben de riske edip bir miktar girmeyi düşünüyorum ripplea ama endişelerim olduğu için elimde gitmiyor pek
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
XRP meselesinin 20 Ocak'a kadar çözüleceğini düşünüyorum.

Twitter'da bu konuda bir flood yazdım geçen gün. Kayıtlara geçsin diye buraya da bırakıyorum. https://twitter.com/tolga_btc/status/1346140580393398274

valla su an komplo teorileri ile kaynıyor internet.
ama 4chandeki olay cok ilginç hakkaten.
kesinlikle bir miktar riske edip unutmak lazım.hayat değiiştirecek seyler olabilir.
hero member
Activity: 629
Merit: 508
XRP meselesinin 20 Ocak'a kadar çözüleceğini düşünüyorum.

Twitter'da bu konuda bir flood yazdım geçen gün. Kayıtlara geçsin diye buraya da bırakıyorum. https://twitter.com/tolga_btc/status/1346140580393398274
member
Activity: 854
Merit: 50
Hocam XRP'dan evladiyelik olmaz. Tabi benim fikrim. Ama açılan ikinci dava her gün üst üste gelen kötü haberlere rağmen iyi direndi. Yerinde başka bir coin olsaydı şimdiye piyasadan silinmişti. Açılan yeni davalar felan derken bunu  ardı kesilmez diyorum. Cüzi bir miktar olduğu için fazlada üzüleceğinizi düşünmüyorum.
member
Activity: 351
Merit: 52
Valla şu davanın seyrine göre değişir herşey. Ordan gelecek olumlu bir haberle sağlam pump yer. Arada olumsuz spekler dump yapar.

Stresli geçer bu süreç ve 1-2 yıllık bir süreç alabilir... Dediğin gibi 100-200 dolar atarsın unutursun, x15 yaparsa ne ala...
jr. member
Activity: 88
Merit: 2
şu grafik muhabbetlerinde gördüğüm tek bi şey varsa nedense hep yukarı doğru gittiği. biri de çıkıp demiyor şurdan dibe dalcak.

yukarı giderse " bakın gördünüz mü ben demiştim " oluyor dibe dalarsa ortalıktan kayboluyorlar.
sr. member
Bunca kötümser haber bunca karalama kampanyasını gördükten ve şu grafiği analizleyip hak verdikten sonra hayatımda ilk kez gözden çıkardığım bir parayla XRP alıyorum. YTD.

NOT: Miktar gözden çıkardığım cüzi bir miktardır...Belki bir gün değerlenir de satarım diye evladiyeliktir. Alana satana tutana hayırlı olsun. YTD

Pages:
Jump to: