Pages:
Author

Topic: Yakın dönemde beklentisi olan coinler - page 3. (Read 4948 times)

full member
Activity: 308
Merit: 105
tezos'u al kafana hiç bir şeyi takmadan unut köşede. yine bir miktarla altcoinde al sata devam edebilirsin. alıp unutmalık diyorsan bana göre tezos. Bancor'da derdim ama kimsenin tahammülü kalmadı ona.  Grin
full member
Activity: 166
Merit: 100
Xel geleceği olan bı coin uzun vade düşünen varsa araştırıp alsın 4-5 ay sonra bı hayır duanizi alırım.
full member
Activity: 420
Merit: 108
Ben kisa sureli trustcoin alinabilir diyorum yaptigi hareketi 3 defa tekrarlamis 8k seviyelerinden alinirsa 17k seviyelerine cikis yapabiliyor.Su an alim icin uygun gidi duruyor 3 defa bu hareketi yapmis
Sizinle aynı fikirdeyim.9.3k dan almıştım şuan 8.3k.Keşke almak için biraz daha bekleseydim.
full member
Activity: 266
Merit: 242
Ben kisa sureli trustcoin alinabilir diyorum yaptigi hareketi 3 defa tekrarlamis 8k seviyelerinden alinirsa 17k seviyelerine cikis yapabiliyor.Su an alim icin uygun gidi duruyor 3 defa bu hareketi yapmis
sr. member
Activity: 2086
Merit: 408
Kısa dönemde kazandırabilecek coinler arasında aklıma ilk gelen coin Matchpool yani Gup şuan 7k seviyesinde dolaşıyor 2-3 ay sonra edgeless ile aynı seviyelerden işlem görürse şaşırmam.
sr. member
Activity: 994
Merit: 391
Son 24 saate girdik ve Decred de yukarıda tahmin ettiğimiz gibi ciddi bir hareket başladı 0.012 den 0.015'e kadar bir çıkışın ardından hafif satış sonrası coin şimdilik dinlenmeye geçti. Ben zaman yaklaştıkça yükseliş hareketinin devam edeceğini düşünüyorum. Ancak neredeyse tüm coinlerin yönü aşşağı ve piyasalar genel olarak satıcılı. Bu coinin yukarı yönlü hareketine ciddi bir ket vuracak. Segwit sonrası yönün kuvvetle muhtemel aşşağı olacağınıda unutmamak lazım.
sr. member
Activity: 994
Merit: 391
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Ben şu an gelecegini merak ettigim coinlerden biri  Tezos'u merak ediyorum,hemde çok merak ediyorum.Yatırım arttıkca scam dedikodularıda artıyor.Yatırdık birşeyler uzun vadeli olarak,waves de 1 yıl 20c civarında kalıp atak yapmıştı dıyorlar tezosun da güzel olacagına inanıyorum
full member
Activity: 490
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
Rusyanın ETH'ı resmi para birimi olarak kabul edeceğini düşünüyorum önümüzdeki zamanlarda. Bu artış sağlıyacaktır. En mantıklısı ETH ve yeni çıkan sağlam projelerin waves tabanlı olduğunu varsayarsak ETH ve waves.

Kaynak var mı acaba?
http://webrazzi.com/2017/06/13/vladimir-putin-ethereum/ bu habere istinaden söyledim ve düşünüyorum böyle bişey olacağını. Putin kripto paralara çok ilgili.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
Monero: Sevdiğim bir coin ama başındaki ekip tam şerefsiz,son sefer yatırımcının eline yıgdılar malı.Yalan haber yaparak pump ile millete sözde ders verdiler ama kendi mallarını sattı şerefsizler.
Waves:Geleceği en parlak coinlerden biri şu an taban oluşturuyor,kendi platformlarıyla bitrlikte yükseli trendine girecektir.
ETC:Sabırla uzun suredır beklıyorum maliyetim düşük,2018 yılında uzerinde artık icolar koşacagındanşu an benım nezdımde hala çok ucuz bir coin
sr. member
Activity: 672
Merit: 273
-
Decred: uzun zamandır sessiz kalan varlıklardan birisi, artık bir şeyler yapması gerekiyordu. yeni haber ve yeni gelişmeler bu yükseliş trendinin başlangıcı olabilir.
Dash: bu dalgalanmalarda en az hasarlı. tabiri yerindeyse daş gibi varlık olduğu herkes tarafından biliniyordu. zcash ve eth gibi ünlü ve kaliteli varlıklarla karşılaştırınca daha istikrarlı bir grafiğe sahip.
Musicoin: madencilikte şu sıralar popülerliği çok fazla bu değer olarakta 1k seviyelerinde güzel yer edindi. yeni haberlerle bu yaz tekrar bir yükseliş görebiliriz.
Monero: En sessiz varlıklardan birisi daha. bence yakın zamanda çoğu varlık tarihinin zirvelerini gördü. yatırımcısını tatmin edecek seviyelere ulaşmadığını düşünüyorum moneronun.

Kesinlikle haklısınız lbry hakkında ne düşünüyorsunuz var mı fikriniz ?
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
Decred: uzun zamandır sessiz kalan varlıklardan birisi, artık bir şeyler yapması gerekiyordu. yeni haber ve yeni gelişmeler bu yükseliş trendinin başlangıcı olabilir.
Dash: bu dalgalanmalarda en az hasarlı. tabiri yerindeyse daş gibi varlık olduğu herkes tarafından biliniyordu. zcash ve eth gibi ünlü ve kaliteli varlıklarla karşılaştırınca daha istikrarlı bir grafiğe sahip.
Musicoin: madencilikte şu sıralar popülerliği çok fazla bu değer olarakta 1k seviyelerinde güzel yer edindi. yeni haberlerle bu yaz tekrar bir yükseliş görebiliriz.
Monero: En sessiz varlıklardan birisi daha. bence yakın zamanda çoğu varlık tarihinin zirvelerini gördü. yatırımcısını tatmin edecek seviyelere ulaşmadığını düşünüyorum moneronun.
hero member
Activity: 858
Merit: 500
Taylor - Smart Crypto Trading Assistant
Waves tabanlı projeler çoğalıyor Eth in ilk zamanlardaki hali gibi , benim beklentimin yüksek olduğu coin waves sağlam adımlarla gidiyor.

Haklısınız. Kesin olmamakla birlikte Waves gelecekte Ethereum kadar olamasa da en azından iki haneli ve mutluluk çığlıkları attıracak düzeyde rakamları görebilir. Buna inanmamın sebepleri var ama burada açıklamayacağım. Ethereum ile birbirlerine yakın circulation supply değerleri olması önemlidir. PoS coinlerin sonu gelellikle hezimet olmuştur ama yine de Waves' e inanıyorum.
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
Waves tabanlı projeler çoğalıyor Eth in ilk zamanlardaki hali gibi , benim beklentimin yüksek olduğu coin waves sağlam adımlarla gidiyor.
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Eth resmi bir para birimi olarak kabul edilmez arkadaşlar şu an için heleki bu olmaz olacaksa Bitcoin olur. Bana göre ileride değerlenecek coinler arasında waves'de olur tahminimce.
sr. member
Activity: 449
Merit: 250
July 06, 2017, 04:40:18 AM
Rusyanın ETH'ı resmi para birimi olarak kabul edeceğini düşünüyorum önümüzdeki zamanlarda. Bu artış sağlıyacaktır. En mantıklısı ETH ve yeni çıkan sağlam projelerin waves tabanlı olduğunu varsayarsak ETH ve waves.

Kaynak var mı acaba?
full member
Activity: 211
July 06, 2017, 03:37:55 AM
full member
Activity: 490
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
July 05, 2017, 10:17:17 PM
sr. member
Activity: 406
Merit: 252
July 05, 2017, 06:35:54 PM
Arkadaşlar ETH 400'dolardan 230 dolara ne kadarlık bir zaman içerisinde düştü farkında mısınız?

Ethereum bana göre güzel proje ama bizim gibi küçük yatırımcılar için hala güvenli liman değil. Spekülasyona aşırı açık durumda.
member
Activity: 112
Merit: 10
July 05, 2017, 06:18:28 PM
eth-btc

gerisi yalan. ne olacağı hiç belli olmuyor. bu 2 coini alıp 2 sene unutacaksın.

aslında en garanti olanları. ama büyüğün sıçramasıyla küçüğün sıçraması bir olmuyor.
Pages:
Jump to: