Pages:
Author

Topic: Yakın dönemde beklentisi olan coinler - page 4. (Read 4948 times)

sr. member
Activity: 728
Merit: 263
July 05, 2017, 06:16:52 PM
eth-btc

gerisi yalan. ne olacağı hiç belli olmuyor. bu 2 coini alıp 2 sene unutacaksın.
sr. member
Activity: 994
Merit: 391
July 05, 2017, 06:08:33 PM
Btc yakın ve uzun vade ne olur sizce bu yıl 5k$ görecekmi.

bi bok olmaz

Neye dayanarak diyorsunuz bunu her ay belli bir % artışı var

Bu tartışmayı lütfen bu başlık altında yapmayın. Yeri burası değil. Bitcoin fiyat tahminleri üzerine açılmış yüzlerce konu bulabilirsiniz.
Hatırlatmak gerekirse bu başlık geleceğe yönelik beklentisi olan (özellikle bir kaç gün veya bir kaç hafta gibi kısa vade) coinler için oluşturulmuş bir başlık ve aşağıdaki maddeler bu başlığın ana unsurları

1-Coin adı
2-Beklenti vadesi
3- Beklentisinin ne olduğu
full member
Activity: 322
Merit: 100
July 05, 2017, 05:20:46 PM
Yakın zamanda DASH birşeyler yapma ihtimali var.

Elimdekilerin çoğunu DASH yaptım.

miningden geldi, dursun öyle diye 0.5BTC kadarlık ETH, ETC ve Zec var elimde. mining ile azar azar zec gelmeye devam ediyor. bir BTC kadar da bir kaç gün sonraki ödemelerim için ayırdım, btcturkde sat emri verdim, satılınca TL olarak harcayacağım.

dash pek konuşulmuyor ama sesiz ve sağlam gidiyor. son düşüşlerde en az etkilenenlerden biriydi, eski seviyesine çıktı bile.
sr. member
Activity: 994
Merit: 391
July 05, 2017, 07:18:05 AM
Arkadaşlar bu başlık altında bir kaç gün ila bir kaç hafta arasında beklentisi olan coinleri paylaşalım. Beklentisi olan coinler bildiğiniz gibi kısa zamanda yüksek kar marjı taşıyor. Mümkünse bu beklentisi henüz satın alınmamış veya yükseliş sürecinin başında olsun. Herkes birçok coin takip ediyordur ama pekçoğumuz tüm coinleri takip edemiyoruz. Böylece daha fazla coinden faydalanma sağlayabiliriz.

Bu platformda beklentisi olan coinlerin paylaşımı hepimizin kazancını arttıracaktır.
Ben birkaç örnek vereyim.

DCR-Decred: Ayın 8'i ya da 9'u gibi Segwit gerçekleşecek https://voting.decred.org/

Bela-Belacoin: Coinle ilgili bazı problemlerin olmasına karşın (şu an için en fazla bela kazıyan mimingpool un çalışmıyor olması coinde büyük bir balinanın sürekli fiyatı düşük tutma çabası) dev. kendi havuzlarını oluşturmaya çalışıyor. Coinin en büyük beklentisi ise Belacam uygulaması. Kesin tarihi tam açıklanmadı ancak son gelişmelerin yer aldığı, uygulamanın tamamlanmadan önceki son adımı olarak görülen Gammasının beklenilen tarihi bir, birbuçu ay gibi. Uygulama içinde belacoinin kullanıldığı instagram benzeri bir sosyal ağ.

SAFEX-(SEC)-Safe Exchange Coin: Kısa vadede yeni bir cüzdan çıkartmayı planlıyorlar. Omni altyapısını kullanan bu coinin henüz kendine ait bir cüzdanı yok. Daha önceden dev den ayrılan yazılımcı yüzünden bu girişimleri bir süre aksasadı ve coin sert satış yedi. Ancak dev e yeni alınan ödüllü designer coine tekrar belirli bir ivme kattı. Ayrıca henüz ne olduğu açıklanmayan önemli gelişmelerde varmış. Uuzun vadede de büyük getiri potansiyeli olan bir coin olduğunu düşünüyorum. https://medium.com/@harshpokharna/what-safex-means-to-me-2e70b8913be7

Lütfen unutmayın bunlar sizin araştırmanızı kolaylaştırmak için verilen tavsiyeler. Yazıldı diye gidip alın diye değil.
Pages:
Jump to: