Pages:
Author

Topic: Yatırım yapıp size en çok kazandıran Altcoin Hangisi? - page 2. (Read 646 times)

full member
Activity: 630
Merit: 102
Valla 0 maliyetle BTW airdrop undan 3küsur bin lira alabilirdim ama salaklığım tuttu satmadım pişmanım. Onun dışında Hcash 3x kazandırmıştı snaırım
jr. member
Activity: 98
Merit: 1
CAT.EX Exchange
Yatırım yapmadım ama zamanında Pundi X Bountysi olduğu zaman herkese çok güzel bir miktar ödül dağıtımı oldu ve Bounty katılan herkes çok iyi kazanmıştı.
jr. member
Activity: 210
Merit: 2
Yatırım yapıp yükselişe geçen değilde Airdroptan gelen BitWhite vardı.0.94 $ kadar çıkmıştı Bozmadığımız için kar edemedik.Tabi o zamanlar yükseliş zamanlarıydı.
jr. member
Activity: 420
Merit: 1
Benim öyle alıpta aşırı yükselen bir kripto para birimine bulaştığım pek görülmedi. Hatta ne aldıysam düştü ne sattıysam yükseldi. Sonradan öğrendim kripto ne demek analiz ne demek. Ama iş işten geçti gitti.
member
Merit: 37
Şuan için böyle bir altcoin olduğunu zannetmiyorum.Bence en iyi kazanç şu olurdu.2-3 yıl önceden yüklü miktar alınan altcoinlerin hepsi şu zamana kadar çok iyi kazandırırdı.

hepsi değil hocam bir çok coin de öldü maalesef coinmarketcap in historical kısmından bunu görüntüleyebilirsiniz
jr. member
Activity: 210
Şuan için böyle bir altcoin olduğunu zannetmiyorum.Bence en iyi kazanç şu olurdu.2-3 yıl önceden yüklü miktar alınan altcoinlerin hepsi şu zamana kadar çok iyi kazandırırdı.
legendary
Activity: 2408
Merit: 1478
alex
kendi açımdan konuşacak olursam henüz satın almadığım/yatırım yapmadığım koindir. bir yere kadar zararı çıkarıyoruz ama resmen yıldım lan. 2 sene kendime süre biçtim. o zamana kadar yükselir yükselir, şayet yükselmezse her şeyi satıp patates alacağım! onun dışında qlc bana biraz kazandırdı. ne boka yaradığı bile belli değil bok herifin.
jr. member
Activity: 350
helbiz gerçekten de çok kişiye büyük umutlar verip kırıp attı onu. bir de 4new vardı aynı şekilde milletin ümidini yiyen.
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
Helbizin 1 dolar olacak denildiği zamanda ondan 3x yapmıştım parayı hem de tüm paramla girmiştim. Şuan yerlerde sürünüyor güya 2018 temmuzda 1 dolar olacaktı.
member
Activity: 532
Merit: 12
En çok kazandiranlar airdrop olarak gelip degerlenince satılan alt coinler olur. Mesela ontology bunun en güzel örneği cüzdanlara 1000 er adet attılar ve o da ayı piyasasında bile olsa 10 dolara kadar çıktı.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Bana bu zamana kadar en fazla kazandıran iki tane altcoin var. Bunlardan bir tanesi baya erken girdiğim Zillica ve 2017'deki yükselişler başlamadan önce aldığım Dubai Coin (Dbix). Zillica hala gelecek vadeden bir proje ama Dubai Coin ile ilgili aynı şeyleri söyleyemeyeceğim, bayadır bakmıyorum ama proje dibi görmüş sanırım.
member
Activity: 406
Merit: 12
Uzun vadeli düşünen biriyim ama Wanchain’den kar edip elimden çıkarmıştım. Sonra düşüş geldi zaten. Yine o para bitcoinde eridi ama olsun. Bitcoin yükselecek diye bekliyoruz bakalım.
newbie
Activity: 13
Merit: 0
Bunu hangi altcoin size daha çok kaybettirdi desek daha doğru olur zira hepsi hangisine elimi değdiysem kaybettirdi sağolsunlar  Smiley

Smiley el attığın veya atacağın altcoinler olursa haber et bize de Smiley ona göre elimizde varsa satışını verelim Tongue
member
Merit: 37
anlık al satlarda bütün kazancımı sanırım vibe tokene borçluyum onun dışında haftalık ve aylık yatırımlarda tron ve qkc den çok güzel paralar kaldırmıştım
member
Activity: 448
Merit: 15
Altcoin'lerden ufak kârlar yapmıştım. Düşündüm de, ripple, cardano, einstenium, lumen aldığımda kar etmiştim. Eth'den de kısmen kâr etmiştim.

Ana kâr ettiğim btc idi, sonrasında yukarıdakilerden kâr edip, başka tokenlerde zarar etmiştim.

Ama trade hayatımı artıda noktalamıştım. Gerisi başka zararlar. Al gülüm ver gülüm Cheesy
member
Activity: 429
Merit: 11
ZRX Sağolsun hiç kaybettirmedi. Kazandırdı kazandırdı sonra düştü yine toparladı. Bir de GVT iyi kazandırdı bir zamanlar bu aralar bir hareketlilik bekliyordum btc düşüşte olsa bile o yine tırmanırdı ama şaşırttı da umudu kesmedim henüz.
member
Activity: 350
Merit: 10
CAT.EX Exchange
Bunu hangi altcoin size daha çok kaybettirdi desek daha doğru olur zira hepsi hangisine elimi değdiysem kaybettirdi sağolsunlar  Smiley
member
Activity: 560
Merit: 16
Credits, docademic ve waves. Hepsine ayrı ayrı farklı bir sempatim var bu nedenle. Şimdilerde o beklentim matrix ve te-food üzerinde, hayırlısı diyelim.  Smiley
full member
Activity: 616
Merit: 100
Bu işe ilk başladığımda çok az miktar ripple almıştım. Boga zamanı baya bir artış gösterdi. Ama değerlendirmekte geç kaldım. Şimdi piyasa tam yatırım yapma zamanı ama para kalmadı.
jr. member
Activity: 308
Fintrux, adı az bilinse de düşükken alanlara kısa zamanda x5,x6 getirdi. Tanınmış kripto paralarda artık bu kazançları kazanmak çok zor. Az bilinen geleceği olan kripto paraları tespit etmek gerekli.
Pages:
Jump to: