Pages:
Author

Topic: Yatırım yapıp size en çok kazandıran Altcoin Hangisi? - page 3. (Read 646 times)

jr. member
Activity: 322
Merit: 1
Bana bu piyasada ilk para kazandıran daha doğrusu bu piyasaya sokan xrp dir..Ondan sonra ise HOLO gelir ilk akımın 10 Satoshi idi holoda 22 den verdim gitti,biraz daha beklesek X3 yapacaktık ama kısmet bu işler
member
Activity: 812
Merit: 14
FRX: Ferocious Alpha
İlk başladığım zaman bu işe xrp 1000 Satoshi civarı idi xrp ve xem ile girdim bu işe.  Sonrasında xem 8000 xrp de 24 bine gitti. Tabi ben yolda boşalttim hepsini. Zirveyi beklemedim
jr. member
Activity: 420
Merit: 1
ben piyasaya biraz geç girdim ve şu ana kadar sadece wollodan para kazanabildim fena sayılmayacak bir miktarda. umarım devamı da gelir.
legendary
Activity: 1974
Merit: 1320
b2g 20x yaptık
jr. member
Activity: 125
Merit: 2
BCN gibi bir shitcoinden 9x yapmıştım
full member
Activity: 602
Merit: 118
İlk göz ağrım. Dgb 88 den almıştım yıl 2017 Nisan ayı gibi. O gitti 2600 leri gördü. Ayrıca pundix i ilk duyduğum zamanda da 14 ten almıştım. Çok büyük miktar koymadım ama tahminen 10 bin TL gibi bir kar bıraktı bana. Şuan yine elimde var 16 satış iken yine aldım.  Mayıs sonuna kadar tutma hedefim var.
member
Activity: 574
Merit: 55
Credits ve Pundix. Doğru zamanda çıkış yapamadım ama ona rağmen güxel oranlarda kazandırdı. Totalde tutar olarak  çok kazanmış olmasam da oransal bakımdan gayet tatmin edici sonuçlar aldım.
sr. member
Activity: 980
Merit: 257
Bountyhive projelerinden olan pindex var, yarım etherlik forkdeltadan almıştım o zaman fiyatı çok düşüktü, o aldıklarımı 15 ether e sattım Cheesy 30x iyi kar yapmışım şimdi düşünüyorumda.
member
Activity: 365
Merit: 10
nxt olmasaydı temelli batmıştım 2017 sonunda
newbie
Activity: 13
Merit: 0
Merhaba arkadaşlar,

Exchange piyasalarında belli bir miktarr satın alıp daha sonra bir kaç katına satıp size kazandıran Altcoinler oldu mu? Oldu ise bunla hangileri? Kazanç diyorum kayıpları geçiyorum çünkü onlardan anlatılacak sürüyle olduğuna eminim Smiley

Benim zamanında ZrCoin (ZRC) ile 80 dolarlık alımı 360 dolara çıkarmıştı bir yükselişle. 4 katı üstü bir kazanç vermişti. Sonra hiç bulaşmadım ama sürekli bir iniş çıkış yapıyor. al-sat için düşünülebilir diye düşünüyorum. Tabi bana güvenip mal varlığınızı yatırmayın da Smiley

Başka aklıma gelen bana öle yüksek kazandıran pek olmadı. Ya sizlerin?
Pages:
Jump to: