Pages:
Author

Topic: Yaw he, bitcoin balondur, çökecek, günahtır, saadet zinciridir - page 3. (Read 802 times)

full member
Activity: 294
Merit: 101
Yazı gerçekten süper olmuş hocam çok teşekkürler benim en çok taktığım konu artık bitcoin borsasını kumar olarak görmeleri garibime gidiyor çünkü gerçekten yanlış bir bilgi ile insanlara veriyorlar.
member
Activity: 224
Merit: 10
Eline koluna saglik dostum. Her dususte bitcoinin basina üşüşüp bitcoin batti bitti diyenlere guzel bir cevap niteligi tasiyor.
member
Activity: 154
öyle bir balon düşünün ki piyasaya ilk çıktığında kimsenin haberi olmasın ve hatta değeri kuruşlarla ölçülsün ve günün birinde 20 bin dolardan 6bine kadar düştüğü için kendisine balon denilsin bu balonun patlamış haliyse tamam her şey kabulum
sr. member
Activity: 746
Merit: 251
Yeni üyeler merit sistemi geldiğinden beri batış çığırtkanlığı yapmaya başladı, gerçekten bilerek yaptıklarını düşünmeye başladım bizde bir zamanlar forumda yeni üyeydik fakat biz bile bu kadar çok çığırtkanlık yapmamıştık. O zamanlar Bitcoin'in fiyatı bu kadar yükselmemişti, Bitcoin geçen sene kendini kanıtladı, bu sene ise onca spekülasyona rağmen kalıcı olduğunu gösterdi.
full member
Activity: 336
Merit: 100
Olan değişim nakit paranın yerine kripto paraların geçmesi. Ekonomi piyasa aynı piyasa. Bitcoin balon olmadığı için patlama ihtimali sıfır. Saadet zinciri benzetmesini bakanlar yaptı, yersiz konuşmaların bir tarafa bırakılması icap ediyor.
full member
Activity: 201
Tarafsız açıdan bakarak konuşunca bilgisi olmayanların haklılık yanları var. Bizim sorumluluk alıp gayretkeş aktiviteleri planlamamız lazım. Çalıştay tarzında zarif etkinlikler oldu. Paha biçilemeyen özellikte dijital paralara ve blok zincire sahibiz.
full member
Activity: 406
Merit: 121
Yazdıklarınızın her satırına katılıyorum. Bitcoin ve blockchain teknolojisi hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olmayan herkes bilip bilmeden konuşuyor. Bitcoin ve kriptopar işi bitecek diyorlar ve bende onlara şunu diyorum Birgün fiziki paralar bitecek.
jr. member
Activity: 252
Merit: 3
Bitcoin bitecek diyenler ne zaman bitecek acaba. Bitcoin yayginlastigindan beri her dususunde ortaya cikan bazi yorumcular var ben bunlarin dinlenmesi taraftari degilim cunku bircogunun aciklamasi bile yok sadece dustu diye bitecek diyor. Yapmayin yapanlara da kulak asmayin bence.
full member
Activity: 465
Böyle davranması gerekenler bitcoin balondur çökecek desinler. Algı ile oynayan politikacılar ve bankalar olduğu sürece bu kişiler olacaktır. Ben karlarımı yan yana koymaya devam etmekte kararlıyım.
full member
Activity: 252
Saadet zinciri, günah, kumar, battı diyenlerin biz zengin olunca hallerini düşünemiyorum. Balon diyerek patlasın diyenler kripto para tarihini ve blok zincirin ne olduğunu okusunlar.
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
 bunları diyenlerin nasılda bitcoin kullanacağını hep beraber göreceğiz ilerleyen zamanlarda Smiley
hele günah falan diyenler neye dayanıyor pek anlamış değilim.
sr. member
Activity: 546
Merit: 252
Bitcoin saadet zinciri olmadığını çoktan kanıtladı bence. Artık devletler kendi kripto paralarını çıkarmaya başladı, saadet zinciri olsa IMF ve bankalar Bitcoinin kendi sistemleri için bir tehdit unsuru olduğunu açıklamazlardı. Şimdiye kadar hiçbir saadet zincirinin Amerika ve Avrupa ülkelerini yasal düzenleme yapmak durumunda bıraktığını görmedik Smiley) Geçsinler bunları artık, sadede gelsinler..
member
Activity: 126
Güzel yazı hazırlamışsın bitcoin ne kadar düşerse düşsün hep çıkacak bu hep böyle oldu ama düştüğü zamanlar bok atanlar olduğu gibi yükseldiği zaman da kıskananlar oluyor yapacak bir şey yok.
newbie
Merit: 0
Bitcoin gelecekte de şimdide kazandıracak
Çünkü geleceğin parası kripto paradır
member
Activity: 112
Bir kaç ay sabır edelim, sabrın sonu güzel yola işaret ediyor. Sene başlarında gelen krizler sonunda bahar aylarında elektronik para piyasası değerleri uçuşa geçer. Kazanç için bekleyen sevinir.
newbie
Bence bitocinin asıl yükselmesi bu 2 3 ay içinde olacak ve eski düşük seviyelerini unutturacak
newbie
Activity: 50
Bitcoinin arkasında matematik,kriptografi,proğramlama temeli vardır balon diyenler neye göre balon diyorlar anlamıyorum
newbie
Bitcoin ne kadar sert düşmüşse o kadar ileriye fırlıyor
Bunun örnekleri çok kısa vadede 15k yı geçebilir
member
Activity: 308
zincir olduğunu söyleyen çok ama bildikleri zincir eski düşünce yapısından kalma dolandırıcık zinciri. şu an düşündüğümüz block zinciri mantığı ise çok farklı. keşke anlasalar
full member
Activity: 238
bu şekilde düşünenlerin ben kendilerinin her hangi bir araştırma veya bilgi edinme yoluna gittiklerini düşünmüyorum tamamen tmbelliklerinde kaynaklı sağdan soldan duydukları bilgilerle hareket ediyorlar
Pages:
Jump to: