Pages:
Author

Topic: Yaw he, bitcoin balondur, çökecek, günahtır, saadet zinciridir - page 4. (Read 802 times)

full member
Activity: 288
Merit: 100
Eskiden bu kadar çok yaygın değildi. Herkes bilmiyordu ki. Ama şimdi ne olduğunu bile bilmeden bitcoin diyebiliyorlar. bunun uzun süre farkına varmadıkları için gerisinde kalanlar kıskançlıkla bu olayın çökmesini beklediler. Özellikle Devlet büyüklerimiz yaptıkları açıklamalarla bitcoini baya bir yermişler. Hayır yani balon olsa ne çökse ne. Neden İçinde olmadıkları bi durumu bu kadar önemsiyorlar.  Bir de saadet zinciri benzetmesi yapılmış çok komikler ben başka bir şey bulamıyorum söyleyecek. Kim olursa olsun herkes dikkat etsin günahmış bakın arkadaşlar.
member
Activity: 238
Merit: 10
Bitcoin hakkında bu tarz haberler bitmez arkadaslar o yüzden çok fazla kafaya takmayın. Arttığında da bu işte bir iş var çökecek denir dibi gördüğünde de bakın çöküyor denir ama bu piyasanın hareketleridir.
sr. member
Activity: 735
Merit: 251
Herkes konuşacak, bildiğini bilmediğini söyleyecek. Her spekülasyonun kendi çıksrına hizmet ediyor. Haticeye değil neticeye odaklanmak lazım ve Bitcoini kolay kolay piyasadan silemeyecekler. Bunlar boşa çırpınışlar.
member
Activity: 224
Olumsuz haberler ve bu tarz yorumlar bitcoin yayılmaya devam ettiği sürece devam edecektir. Ancak her geçen gün bitcoini tanıyanların, buna bağlı olarak da yatırım yapanların sayısı artıyor. Bu tarz yorumlar yapanlarla sinir bozmak yerine beklemek en iyisi gibi Smiley
member
Activity: 194
Her geçen gün yatırımcı sayısı artıyor, üretim yavaşlıyor. Burdan herkes çıkarması gerekeni çıkarabilir
member
Activity: 336
Merit: 11
Surekli olarak cikacaktir bu tur karalama yapan kullanicilar. Amaclari ne bilinmez ama buyuk ihtimalle yaptiklari zararin sinirini bu sekilde cikarmaya calismaktalar.
sr. member
Activity: 1638
Merit: 273
Bitcoin ve alternatif kripto paraların patlama ihtimali çok düşük günümüz gelişen teknolojisinde. Altcoinlerin birçoğu silinebilir belki piyasadan ama projesi güzel olmayan coinler bunlar. Bitcoinin falan balon olma ihtimali yok gibi bir şey yani
newbie
Activity: 182
Merit: 0
Eline saglik dostum oldukca guzel bir baslik olmus batti bitti diyenlere guzel bir cevap olmus.
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Her koyun kendi bacağından asılır lafını kendime ilke edindim, bu tip konuşanlara çokta iddialı davranmıyorum he he diyorum, her türlü değişikliğe, yeni teknolojilere, her şeye alerjisi olan insan sayısı çok, sonra her şey olup bitince de en çok onlar bilirmiş daha önce hiç aksini dememiş gibi davranıyorlar. Hem  Bitcoine hem de altcoinlere yatırımımı yapar geçerim.
full member
Activity: 630
Merit: 101
Kimseye bir şey anlatma ihtiyacı hissetmiyorum illa gelip soran merak eden varsa paylaşıyorum bildiklerimi. Bitcoin kendini ispat etti daha geç gelmeleri benim işime geliyor.
member
Activity: 266
Bir dönem insanları bu söylemlerle uzak tuttular bitcoinden sadet zinciri, lale ,balon ama hepsi boş çıktı ve insanlar bitcoine yatırım yapmaya devam ediyor.
member
Activity: 70
Ekonomik hareket dalgaları kurallarını ve volatiliteyi anlamayanların Bitcoin hakkında bitme söylentileri yayması saçma bir sürecin sonu. Para kazanamayan kötülemeye devam eder.
full member
Activity: 201
Bitcoin hakkında çok fazla şey yazıldı çizildi genelde söylenenlerin çoğu olumsuz yönde gelişti. Ama kafası çalışan insanlar okuyup araştırıp dijital sektörün dünyanın geleceği olduğunu anlamakta zaman kaybetmediler.
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
Birde şöyle tipler var;

20 bin dolardan 6 bin dolara düştü, ee bak gördün? Ya kardeşim Bitcoin bir ödeme sistemi senin yatırım yapma oyuncağın değil ayrıca yatırım yapsan dahi Bitcoin sana hiçbir zaman garanti kâr getireceğini iddia etmedi.. Kimi kesim var Bitcoin satın almamasına rağmen bu piyasanın batmasını, insanların para kaybetmesini istiyor.. Aha bitcoinciler gördü ebesini .. falan gibi enteresan yorumlar görüyorum. Bizim ülkeden bir bok olmaz.
member
Activity: 322
Merit: 12
Tamam balon olabilir ama saglam bir balon ki patlamiyor. Guzel bir sekilde ucuyor. Bitecek batacak laflarini unutun artik derim.
newbie
Activity: 224
Merit: 0
balondur demek tamamen patlayacaktır demek değil.borsa da hızlı yükselme ve hızlı düşme yaşanan durumlar için kullanılan bir tabir.
member
Activity: 84
Gambling Investment Fund
Bilip bilmeyen araştırmayan herkes bir yorum yapıyor bitcoin çökecek diyenlerde asıl var ne varsa onlar yapıyor yatırımını gizliden gizliye bitcoine Cheesy
member
Activity: 203
Merit: 15
Aslında piyasanın içine girdikçe bir yatırım aracından çok yeni bir teknoloji hakkında çok şey öğreniliyor ve yapılan haberlerin ne kadar boş ve havada kaldığı yapılan yorumların içinin boş olduğunu kavrayabiliyorsunuz. Bugün rusya olsun kore olsun bu teknoloji için 7/24 çalışırken bizim ülkemizde hala aptalca yorumlar yapılmasına insan üzülüyor. Bir yerden sonra anlatmaktan sıkılıyor insan ve sürekli anlatırken artık hiçbir şey paylaşmamaya başlıyor ben şu an o noktadayım. Çevremde sadece 2 kişi var benim sayemde bu teknolojiden haberdar olan ve sürekli hatta benden daha fazla bile takip ediyorlar. Biz ne yapabilirizi konuşuyorlar kafa patlatıyorlar.  o yuzden siz bilin abi gerisinin koyun götüne bitcoin patladı diyenlere de ohooo sen daha yeni mi duydun patlayalı çok oldu derseniz herkesin kafa pırıl pırıl olur.
sr. member
Activity: 406
Merit: 263
Ben de bu işin içene girdim gireli sürekli aynı muhabbet Yok bitcoin baon, yok tamamen ortadan kalkacak, yok devletler yasaklayacak, çökecek, bitecek vb. Daha bir sürü muhabbet. Sanırım bu tür muhabbetler bu işin doğasında var çünkü bilen de konuşuyor bilmeyen de. bu konuda herhangi bir sınırlama olmadığından bu tip yorumlar sürekli olacaktır diye düşünüyorum.
full member
Activity: 413
Bitcoin çökecek diyen herkes düşünce Bitcoine yatırım yapmaya başladı, emin olun. Hatta içlerinden yetkili olanlar Bitcoinle ilgili olumlu beyanlar vermeye başladılar. Bu kısır döngü bir müddet böyle sürer gider. Biz işimize bakalım, suakar yolunu bulur.
Pages:
Jump to: