Pages:
Author

Topic: Yazılmıs ve kullanılan en ıyı altcoın sıstemım (idda etmiyorum %100 daha ıyısı ) - page 2. (Read 960 times)

sr. member
Activity: 746
Merit: 251
GunBot gibi kaliteli botlara laf atıp daha ne olduğu belli olmayan kendi botunun reklamını yapmaya çalışıyorsun ama insanlar güvenilir botları bile kullanmaya korkarken (ben dahil) neden senin yaptığım bir botu kullanalımki? bana göre çok saçma bir hareket bu.
newbie
Activity: 84
Merit: 0
daha iddia yerine idda yazan adamdan, bu şekilde önemli yatırım tavsiyelerini almayı mantıklı bulmuyorum, aksine çok çok riskli buluyorum,
burada herkez türk dil kurumunda çalışıyor zaten Smiley sadece telefondan bu platform a baglandigim icin akıllı klavye maduriyeti oluyor ama bizim insanımız işlem geçmişi yerine hala kelimelerde takılı kalıyor ve bu yüzden yabancının yaptığı hiç bir işe yaramayan sistemler onların gözünde inanılmaz olup tokatlaniyor..boyle devam 1 2 harfe takılın çok ilerlersiniz boyle
full member
Activity: 980
Merit: 207
daha iddia yerine idda yazan adamdan, bu şekilde önemli yatırım tavsiyelerini almayı mantıklı bulmuyorum, aksine çok çok riskli buluyorum,
newbie
iste arkadaslar gunbot u pazarlamaya calısan kısınin gercek yuzu. ben herseye her an hazırım. her yerde her platformda carpısırım.gunbot gıbı kaybettırmek uzerıne kodlanmıs basıt bır yazılımla aynı cumlede bıle sıstemımın olması utanc verıcı .gordunuz nutku tutuldu 1 tek cvb ı yok olamazda net olarak soyluyorum .neyse bu tur kısıler den uzak durun .bu tur kısıler 250 euro komısyon ıcın her seyı yapabılecek tıplerdır aman dıyorum .
newbie
Abooov! Türkçeye bak yahu... Bu adam bot yazıyor işte siz düşünün gerisini.  Grin
bırak bos muhabbeti fuatcım.bot klavyede yazılmaz kafada yazılır beyin olması lazım.pardon beyın dedım garıp gelmıs olabılır sana:) hayırdır gunbot bu mıllete ıttırmekden bıkıp turk dıl kurumuna mı gırdın ?konumuz o degıl
hadı beklıyoruz hala ne oldu nutkun mu tutuldu?? laf degıstırıp laf kalabalıgı yapıyorsun ??
ıste arkadaslar yazdıklarıma 1 tek cvb yok olamazda.
1 gunun bıle ıslem gecmısını paylasabılecek cesareti olmayan kısı mıllete 0,1 btc ye gunbot ıttırıyor.kendı 250 euro komısyonu ıcın yazıklar olsun
hero member
Activity: 1092
Merit: 520
Aleph.im
Abooov! Türkçeye bak yahu... Bu adam bot yazıyor işte siz düşünün gerisini.  Grin
newbie
Merhaba, ben hala bu başlığın amacını anlayamadım.
Yanlış anlamayın ama buradan bakınca dolandırıcı gibi duruyorsunuz.
Kapalı kaynak ve lokalde çalışmayan bir botu çoğunluk kullanmak istemeyecektir. Tabii oluşturacağınız hype ile biraz müşteri toplayabilirsiniz ama kimse haydi bismillah deyip 6k$ para vermez.
Bu yıl hack yılı olacak gibi görünüyor, insanların patır patır paraları çalınırken otomasyona güven azalıyor.
siz kullanmak zorunda değilsiniz. Bakın nsl isteyen kullaniyormus gördünüz:) 6 k demedim 6k ve üzeri olacak netlestirmedim demişdim kaçırmışsınız sanırım. Birazcık müşteri zaten amacım.genede yorumun ve tavsiyen için teşekkürler.dolandirici kısmını hiç üstüme alınmadım çünkü o konuda için rahat.gunbot cat ..vs gibi hesaplarındaki paraları tokatlayan biri değilim.
Ciddi bir ürün, proje tanıtımı gibi değilde nispet yapan ergen gibi bir mesaj tarzınız var, teknik olarak bilemem ama esnaflık olarak zaten sorunlusunuz.
Diğer arkadaşların olumsuz yorumlarının altında da bu tarzın yansımaları yatıyor.
Şahsınıza bir lafım yok, dediklerim öyle olmayabilir, sadece dışarıdan nasıl göründüğünü söyleyerek yapıcı eleştiride bulunmak istedim. Zira dolandırıcısınız demek istemedim.

Ben açık kaynak olmayan ve lokalimde çalışmayacak bir botu kullanmam. Başkasının ellerine paramın ipini vermem.

Bunun icin GunBot gibi acik kaynakli lokalde calisan kendisini ispatlamış botlar dururken boyle sistemlere bu kadar para vermek mantiksiz.

Zaten Binancedaki apilerin patlamasi da bunun gibi sistemler yuzunden olmuş sanirim.
iste bekledıgım kisiii Smiley evet fuathahanhan demek kendını ıspatlamıs.arkadas kendı soyledıgının arkasında bıle duramıyor.hanı bınance dekı olay sadece web panel uzerınde btc yatırım yapıp bot kullananlar ıcındı fuatcım ?? kendı sayfanda yazdın usaklı arkadas a? benım sıstemımın lokal olmadıgını nereden bılıyorsun ? ben web panalde btc yatırımı yaptırarak mılletın parasının arkasında gezen bırı degılım. karekterlerımız farklı fuatcım herkez sen degıl Smiley
hazırmısın geliyorrrr
buraya  gunbotun 1 aylık ıslem gecmısını atarmısın. yok yok Smiley saka yaptım. sımdı aklın cıkmısdır. 1 ayda adamın hesabında btc bırakmaz kaybettırmek den degıl mı ? Smiley
dur dahada basıtlestıreyım. hadı buraya 1 haftalık mıllete kazandırıyor dıye 250 euro komısyon ıcın yalandıgın gunbot un ıslem sonucunu paylassana . ama sımdı senın elınde 1 haftalık gecmıs yokdur. cunku kendın bıle kullanmıyorsun gundenbot u .sen 56 kısılık ufak grubunda sorda 3 gunluk ıslem gecmısı versınler sana. sende burada paylas.
hemen sanıyesınde bende paylasacagım order numaralarına kadar.
bakalım kendını ıspatlamıs gunbot u na fuatcım Smiley hangısı kendını ıspatlıyor ?
benım sıstemım bu sekılde basıt bır sıstemın ısmınin yannda gecmesı bıle benı utandırıyor ama fuathanhanhan ıstedı Smiley
hero member
Activity: 1092
Merit: 520
Aleph.im
Kapalı kaynak ve lokalde çalışmayan bir botu çoğunluk kullanmak istemeyecektir. Tabii oluşturacağınız hype ile biraz müşteri toplayabilirsiniz ama kimse haydi bismillah deyip 6k$ para vermez.
Bu yıl hack yılı olacak gibi görünüyor, insanların patır patır paraları çalınırken otomasyona güven azalıyor.
siz kullanmak zorunda değilsiniz. Bakın nsl isteyen kullaniyormus gördünüz:) 6 k demedim 6k ve üzeri olacak netlestirmedim demişdim kaçırmışsınız sanırım. Birazcık müşteri zaten amacım.genede yorumun ve tavsiyen için teşekkürler.dolandirici kısmını hiç üstüme alınmadım çünkü o konuda için rahat.gunbot cat ..vs gibi hesaplarındaki paraları tokatlayan biri değilim.
Ciddi bir ürün, proje tanıtımı gibi değilde nispet yapan ergen gibi bir mesaj tarzınız var, teknik olarak bilemem ama esnaflık olarak zaten sorunlusunuz.
Diğer arkadaşların olumsuz yorumlarının altında da bu tarzın yansımaları yatıyor.
Şahsınıza bir lafım yok, dediklerim öyle olmayabilir, sadece dışarıdan nasıl göründüğünü söyleyerek yapıcı eleştiride bulunmak istedim. Zira dolandırıcısınız demek istemedim.

Ben açık kaynak olmayan ve lokalimde çalışmayacak bir botu kullanmam. Başkasının ellerine paramın ipini vermem.

Bunun icin GunBot gibi acik kaynakli lokalde calisan kendisini ispatlamış botlar dururken boyle sistemlere bu kadar para vermek mantiksiz.

Zaten Binancedaki apilerin patlamasi da bunun gibi sistemler yuzunden olmuş sanirim.
newbie

teşekkür ettim yorumlariniz için.
newbie
newbie
Bugün API'ler yüzünden koskoca bir nokta ve piyasa batma noktasına gelmişken daha arkasındaki yazılım ekibinin kim olduğu bile belli olmayan bir botu kimse kullanmaz, üzgünüm ama bot kullananları anlamak mümkün değil. botlar sadece stabil piyasalarda kâr yapıyor ve bu piyasa stabil değil tam tersine yüksek volatilite sahibi.

Sampey ve Gunthar anonim değil mi? Bildiğim kadarıyla en yüksek sayıda lisansı CAT ve Gunbot sattı ve birçoğu şu anda kullanımda.
evet o kullananların büyük bir bölümü binance de tokatlandı malesef
newbie
Activity: 24
Milletin api bilgilerini çalarak bir darbede sen vurmayasın sakın Smiley
newbie
Botu tamamlamayı planladığınız süre , aklınızdan geçen fiyat ve başlangıç sermayesi için öneri ve planlarınız nedir ?
Birde bu bot , Ne kadar başında olmak gerekiyor. ? ne kadar müdahale gerektiriyor. ?
sistemi çoklu kullanıcıya açma sanırım 2 ay içinde olacakdir.sistemin basında durmanıza gerek yok sadece withdraw kısmi kapalı olacak şekilde api nizi gireceksiniz bu kadar .sisteme asla müdahale edemezsiniz sadece manüel kapatabilirsiniz işlemi. bu size kalmış bi durum buna bisey diyemeyiz ama karlılığı korumak babında hiç müdahale etmezseniz sistem parasını 2 ayda çıkarıyor. Sistemin fiyat i 6000 usd ve uzeri olacak omur boyu kullanim için. tam olarak netleşmedi üzeri olma olasılığı da vardır.baslangic bakiyesi olarak bizim fikrimizi soracak olursanız 1 btc ve üzeridir. 2 btc üzeri bakiyesi olan kişiler zaten aylık 0.20 btc ve üzeri kazanacaklardır net olarak.yani 2 btc bakiyesi olan kişi btc nın düşmesi yüzünden maksimum 4 ayda parasını çıkartır ve geriye ömür boyu her ay kazanmaya devam eder.bunu biz şu şekilde düşünüyoruz. Bakın bir miner makinası şuanda karaborsada 20 bin tl den aşağı değil ki mining kasalari yani ring kurmakda aynı.fakat elektrigidir bozulmasıdır ve en önemlisi zorluk derecesi artarken bu riske ne gerek var .birde devamki algo su degisiyor.bakın sistemimiz mining makinası gibi çalışıyor.mining makinası alıp 12 ayda hatta daha uzun parasını çıkarmak yerine burada maksimum 4 ayda çıkarmak var buna birde bu acıdan bakmalarını istiyoruz biz.
full member
Activity: 589
Merit: 100
Botu tamamlamayı planladığınız süre , aklınızdan geçen fiyat ve başlangıç sermayesi için öneri ve planlarınız nedir ?
Birde bu bot , Ne kadar başında olmak gerekiyor. ? ne kadar müdahale gerektiriyor. ?
newbie
Başarılar dilerim.

Türkiye dışında yaşıyorsanız Türkçe klavye bulmakta zorlanabilirsiniz. "ı" karakteri o kadar çok göze batıyor ki yurt dışında yaşayıp Türkçe klavye bulabilen şanslılardan olduğunuzu düşündürtüyor. Ama unutmayın yazılımcılar "ı" karakterini asla kullanmaz. Hatta normal yazı yazarken bile elleri i karakterine alışkın olduğu için "ı" yerine "i" kullanırlar.

Yani "yazılımcıyım" derseniz Türkçe klavyesi olan ve Türkçe kullanımına özen gösteren bir kullanıcı olduğunuz, "yazilimciyim" derseniz hardcore coder olduğunuz hissi uyanır. Wink
bu bılgısayarda sadece web sayfaları ıcın kullanıyorum .kodlama yaptıgım bılgısayar farklı .ama garıbıme gıden konu ne bız neden bahsedıyoruz Smiley i yarine ı yazdım dıye kodlama yapamadıgım mı cıkarmıssınız oda guzel Smiley

Estağfurullah, öyle bir iddiam yok. Onu söyleyebilmek için github hesabınıza bakmam gerek. Gördüklerimin genelde uyandıracağı hissiyattan bahsediyorum sadece.
Anladim belkide ben yanlis anlamış olabilirim ksr bakmayın.zamani geldiğinde sitemizi devreye aldığımızda github dahil hertür bilgiyi bulabileceksiniz .herşey şeffaf olacak bu ilk önceliğimiz.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Başarılar dilerim.

Türkiye dışında yaşıyorsanız Türkçe klavye bulmakta zorlanabilirsiniz. "ı" karakteri o kadar çok göze batıyor ki yurt dışında yaşayıp Türkçe klavye bulabilen şanslılardan olduğunuzu düşündürtüyor. Ama unutmayın yazılımcılar "ı" karakterini asla kullanmaz. Hatta normal yazı yazarken bile elleri i karakterine alışkın olduğu için "ı" yerine "i" kullanırlar.

Yani "yazılımcıyım" derseniz Türkçe klavyesi olan ve Türkçe kullanımına özen gösteren bir kullanıcı olduğunuz, "yazilimciyim" derseniz hardcore coder olduğunuz hissi uyanır. Wink
bu bılgısayarda sadece web sayfaları ıcın kullanıyorum .kodlama yaptıgım bılgısayar farklı .ama garıbıme gıden konu ne bız neden bahsedıyoruz Smiley i yarine ı yazdım dıye kodlama yapamadıgım mı cıkarmıssınız oda guzel Smiley

Estağfurullah, öyle bir iddiam yok. Onu söyleyebilmek için github hesabınıza bakmam gerek. Gördüklerimin genelde uyandıracağı hissiyattan bahsediyorum sadece.
Pages:
Jump to: