Pages:
Author

Topic: Yazılmıs ve kullanılan en ıyı altcoın sıstemım (idda etmiyorum %100 daha ıyısı ) - page 3. (Read 960 times)

newbie
Activity: 84
Merit: 0
Başarılar dilerim.

Türkiye dışında yaşıyorsanız Türkçe klavye bulmakta zorlanabilirsiniz. "ı" karakteri o kadar çok göze batıyor ki yurt dışında yaşayıp Türkçe klavye bulabilen şanslılardan olduğunuzu düşündürtüyor. Ama unutmayın yazılımcılar "ı" karakterini asla kullanmaz. Hatta normal yazı yazarken bile elleri i karakterine alışkın olduğu için "ı" yerine "i" kullanırlar.

Yani "yazılımcıyım" derseniz Türkçe klavyesi olan ve Türkçe kullanımına özen gösteren bir kullanıcı olduğunuz, "yazilimciyim" derseniz hardcore coder olduğunuz hissi uyanır. Wink
bu bılgısayarda sadece web sayfaları ıcın kullanıyorum .kodlama yaptıgım bılgısayar farklı .ama garıbıme gıden konu ne bız neden bahsedıyoruz Smiley i yerine ı yazdım dıyerek kodlama yapamadığım mı cıkarmıssınız oda guzel Smiley
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
Başarılar dilerim.

Türkiye dışında yaşıyorsanız Türkçe klavye bulmakta zorlanabilirsiniz. "ı" karakteri o kadar çok göze batıyor ki yurt dışında yaşayıp Türkçe klavye bulabilen şanslılardan olduğunuzu düşündürtüyor. Ama unutmayın yazılımcılar "ı" karakterini asla kullanmaz. Hatta normal yazı yazarken bile elleri i karakterine alışkın olduğu için "ı" yerine "i" kullanırlar.

Yani "yazılımcıyım" derseniz Türkçe klavyesi olan ve Türkçe kullanımına özen gösteren bir kullanıcı olduğunuz, "yazilimciyim" derseniz hardcore coder olduğunuz hissi uyanır. Wink
newbie
Özgüven güzel bir şey tabi ama "en iyisi bu, en güzel benim, kimse benim elime su dökemez" söylemli ve içerikli mesajlarla kendinize kötülük yapıyorsunuz. Bu kadarı siz değil kullanıcı verir ve üretici de iltifatları kabul eder teşekkür eder.

Bir şeyi üretmek ve satmak tamamen farklı disiplinler. Genelde düşülen bir yanılgı içindesiniz. Eğer pazarlama tecribeniz yoksa sadece ürününüzü yayına alın ve kullanılabilir olmasını sağlayın. Aksi taktirde insanlara itici gelecektir.
evet daha once pazarlama tecrubem yok ama su var ben kendımı ınanın ovmuyorum ki asla bu sekılde bır sey ıcıne gırmem.Ben ıddaa edıyorum kı her ynden her seyde karsılastırılabılınır sıstemım ve gercekden pıyasadakı en ıyı ve kazandıran sıstem oldugu ortaya cıkacakdır.bu soyledıklerım suan ıtıcı gelebılır haklısınız ama bır kac ay sonra dunya genelınde paylasıma cıkdıgında sıstemım ne demek ıstedıgımı cok daha ıyı anlayacaksınız .
legendary
Özgüven güzel bir şey tabi ama "en iyisi bu, en güzel benim, kimse benim elime su dökemez" söylemli ve içerikli mesajlarla kendinize kötülük yapıyorsunuz. Bu kadarı siz değil kullanıcı verir ve üretici de iltifatları kabul eder teşekkür eder.

Bir şeyi üretmek ve satmak tamamen farklı disiplinler. Genelde düşülen bir yanılgı içindesiniz. Eğer pazarlama tecribeniz yoksa sadece ürününüzü yayına alın ve kullanılabilir olmasını sağlayın. Aksi taktirde insanlara itici gelecektir.
newbie
Bugün API'ler yüzünden koskoca bir nokta ve piyasa batma noktasına gelmişken daha arkasındaki yazılım ekibinin kim olduğu bile belli olmayan bir botu kimse kullanmaz, üzgünüm ama bot kullananları anlamak mümkün değil. botlar sadece stabil piyasalarda kâr yapıyor ve bu piyasa stabil değil tam tersine yüksek volatilite sahibi.

Sampey ve Gunthar anonim değil mi? Bildiğim kadarıyla en yüksek sayıda lisansı CAT ve Gunbot sattı ve birçoğu şu anda kullanımda.
slm mrb .tesekkur ederım yorumunuz ıcın .kesınlıkle anonım ve suanda pyasadakı en cok kullanıcıya sahıp olan ve %100 soyluyorum bakın %99.9 degıl %100 para kaybettırıyor ve ne gunbot ne cat ın para kazandırma ıhtımalı soz degıl.ha su var sız pıng pong uygulayıp yukarı sell alta buy lımıt koyarsanız bı ıhtımal oda herzman yemez kı bunun ıcın bombos gereksız bır sısteme para vermeye degmez kı bır cok guvenlık acıgı var bu sıstemlerın dıkkatlı olmak lazım.kullanacagınız sıstemın canlı hesapda 6 aylık ıstıkrarlı bı sekılde calısan ve kar yazan bır sıstem olmasına dıkkat edn .acıp kapattıgı ıslemlerı gormenız lazım . bekleyen ıslemlerı nedır ? bakın ne gunbot ne cat nede dger yazımlımların 10 gunluk bıle ıslem gecmısı yokdur neden mı ? cunku kazandırdıkları yok olamazda net konusuyorum.ama bızım sıstemımızde en az 3 aylık dokumu canlı olarak web sayfamızda bakabıleceksınız yanı acılan coın adı adetı lot mıktarı . ısleme gırme saaatı .islemden cıkma saati... bekleyen acıkdakı ıslemler ....vs yanı hersey net olacak.CUNKU BIZIM SISTEMIMIZ KAZANDIRIYOR.bu yuzden cekınecegımız hıcbırsey yok
legendary
Bugün API'ler yüzünden koskoca bir nokta ve piyasa batma noktasına gelmişken daha arkasındaki yazılım ekibinin kim olduğu bile belli olmayan bir botu kimse kullanmaz, üzgünüm ama bot kullananları anlamak mümkün değil. botlar sadece stabil piyasalarda kâr yapıyor ve bu piyasa stabil değil tam tersine yüksek volatilite sahibi.

Sampey ve Gunthar anonim değil mi? Bildiğim kadarıyla en yüksek sayıda lisansı CAT ve Gunbot sattı ve birçoğu şu anda kullanımda.
newbie
slm mrb teşekkürler yorumunuz için. Yazılım ekibi belli olmayan demissiniz peki web sitemizi yayına soktukmu ki yazılım ekibini bilesiniz .tüm bilgiler detaylı bir şekilde web sayfamızda olacaktır emin olun.ikincisi stabil piyasada demissiniz sanırım siz 6 aydır piyasanın stabil olduğunu düşünüyorsunuz yada görüyorsunuz. Kâr bakmayın 6 aydır stabil piyasa yok ve biz 6 aydır düzenli kar yapıyoruz ve tüm detaylar elimizde saat saniye dahil hepsi web sayfamızda olacak.saniirim siz başka bir piyasaya bakıyorsunuz.sonuncu olarak bot kullanan kişiler api alır iken Withdraw kısmını da açıyorsa ve kullandığı bot da withdraw i açmasını zorluyorsa ve kullanıcı bunu yapıyorsa kar bakma da bot kullanan kişi herşeye layıktır.kontrol sizin elinizde olmalı bot un elinde değil bot işlem açıp kapat sizin paranız bot u ve bot yazan ekibi ilgilendirmez ki bizim sistemimizde bu şekilde olmaz çünkü bize withdraw gerekli değil. Ve soyle bir durum var bot un fiyati cok yuksek olucak cunku dunyada bu sekilde stabil her ay kazandiran bir yazilim yok olacahinida sanmiyorum yani binlerce kisi yerine 100 kisi bize yeter dunya genelinde .Umarim sorularınızı açıklamışımdır.
hero member
Activity: 784
Merit: 500
newbie
 Malesef bitcoin ve altcoinler düserken elinizdeki btc ler günden güne eriyor değil mi? Ama sistemimde baştan da söylediğim gibi amaç mining makinası gibi btc miktarı mı yükseltmek.sonuc ortada dahada iyi olucak ve yakında herkez kullanabilecek Smiley

"https://i.hizliresim.com/vjArbv.jpg"
newbie
bir yan hesap ile beraber başlığa mevzu olan konuyu pohpohlasaydın çok daha iyi bir düdüklü tencere organizasyonu olurdu.
düdüklüye bağla öttüre öttüre öttür Smiley
problemın yada sıkntın nedır anlayamadım??? suanda deneme asamasında. 6 ay bıttı gecen ay kısa bır sure sonra tum dünyada satıs da ve yayında olacak ama bızım turk ınsanının hazımsızlıgı baska hıc bır mıllette yok malesef .ama yabancı gavatın bırı 5000 usd ye sıstem satsa gıdıp 1 kelıme etmeden alıp bı guzel zarar edıp yarabbı sukur dersınız ve 3 kurusluk ıb referans komısyonu ıcınde kendı arkadaslarınıza bıle duduklersınız.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
bir yan hesap ile beraber başlığa mevzu olan konuyu pohpohlasaydın çok daha iyi bir düdüklü tencere organizasyonu olurdu.
düdüklüye bağla öttüre öttüre öttür Smiley
newbie
Activity: 73
Şu durumda bize senin için bol kazançlar demek düşer Smiley
newbie
url=https://hizliresim.com/Z9nXDz][/url]

7/24 hız kesmeden ve durdurmadan çalışmaya ve kazanmaya devam Smiley
full member
Activity: 420
Merit: 100
valla hocam yazılımdan teknikten anlamayan benim gibi forum üyeleri konu başlığından ne yapılmak istedğini anlamamıştır sanırım  Shocked
newbie
Activity: 294
hocam bu teori kaybetmeye mahkum, kısa vadede kazandırıyor gibi gözükebilir ama kazandırmaz.
member
Activity: 308
Merit: 10
Ben hiç anlamayan biri olsam bu sayfaya girdiğim gibi geri çıkarım Hiç bişey anlamaz yeni biri. Bu nasıl bir yazı abi
member
Activity: 602
Merit: 32
kardeş 1 - nerde yaşıyorsun
           2- bu forum hesabını kaç kişi kullanıyor?

avrupada yaşıyosun türkçe klavye kullanıyosun (tamam oralardada var ayrı konu)
bi mesajında i yerine full ı kullanıyosun ğçş falan yok

diğerinde ı şçğ falan hiç yok..

ya bu hesabı siz 2-3 kişi kullanıyosunuz yahut başka şeyler var.

ayrıca forexle uğraşı teknik analiz yaıpyorum deyip firmalarda çalışanların daha analizlerinin tuttuğu, kazandırdığı görülmemiştir Smiley

ama en çokta kaç para istiycen onu merak ettim Cheesy

bu kadar balladırarak anladığına göre iyi düdükleyeceksin milleti sanki Smiley
member
Activity: 263
Merit: 11
Para Basan Adam
newbie
Tabiki düşüncenizde sonuna kadar haklısınız çünkü parayı cebe koyarken usd koyuyoruz ve usd fiyat i çok önemli ama ben sistemimi bi yatırım aracinolarak görüyorum bakın 1 ay önceye kadar bir antminer s9 u 25000 tl den yık sarıyorlardı bunu 25000 tl ye al elektrik parasını öde soğutmaya çalış sesini çek ayda 400 500 usd para bıraksın diye ve zorluk konusuna hiç girmiyorum ama benim sistemim 9 günde suanki btc kur i ile çarparsam 650 usd bırakdı ki 0.01 btc sabit ufak lot la giriyorum ya i ben kazim yapıyorum masrafsız ve daha fazla kazanıyorum olaya bu acıdan bakıyorum:))
member
Activity: 301
Merit: 22
libertas veritas aequitas
Son zamanlarda özellikle ocak ayından hatta btc 6bin küsürlere düştükten sonra borsaların piyasa fiyatları neredeyse eşitlendi malum artık arbitraj için farklı metodlar hepimiz deniyoruz. Eskisi gibi bir günden krakenden alıp paribuda satıp yüzd 15 kar edilen günleri özlüyoruz aralıktaki gibi ama malum artık yok. Bir günde %90lara varan kazançlar varken iyidi ama artık pek bi cazip gelmiyor bana eskisi gibi .
Ya da tatmin etmiyor diyelim.

Ben olaya usd açısından bakıyorum malum parayı çıkaracağım zaman sistemden benim için önemli olan usd olarak miktarı bu yönden açılarımız farklı ben btc nin düşmesi ya da çıkması ile ilgilenmiyorum yüzde olarak dolar kazancıma bakarım.

çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.
Pages:
Jump to: