Pages:
Author

Topic: Yeni Başladım ve Tüm Paramla Girdim - page 2. (Read 475 times)

full member
Activity: 280
Merit: 106
July 11, 2018, 09:26:08 AM
Umarım sizi üzmeyecek miktar ile girmişsinizdir. Yoksa ucu açık bi dünya yarın ne olacağı belli değil bu Hack olayları vs. Hele Ethereum demişsin arada Ethereum ağında beklenmedik yoğunluklar meydana geliyor. Herşeye hazırlıklı olmalı şahsi kanaatim.
full member
Activity: 196
Merit: 104
🤖UBEX.COM 🤖
July 11, 2018, 09:22:52 AM
Arkadaşlar merhaba, birkaç yıllık birikimim olan 15bin civarında paramı Ethereum alarak değerlendirmek istedim. Kendimi kısa vadede bir kâr beklentisine sokmadım. 2019 ortalarına kadar parayı bekletebilirim. Gün içerisinde vaktimin büyük çoğunluğu işim gereği bilgisayar başında geçiyor. Yani takip edebilecek vaktim oluyor. Ama yeni başladığımdan ve coin piyasaları hakkında bilgiye sahip olmadığımdan, günlük takip ediyorum ama herhangi bir oynama, al-sat yapmıyorum. ( Aslında yanlış bir işlem yapmaktan da korkmuyor değilim Smiley Yani şuan parayı Ethereum 'a yatırdım ve pusuya yattım.

Siz değerli arkadaşlardan ricam, yaptığım şey ne kadar sağlıklı ? Uzun vadede beklemem mantıklı mı ? Veya basit olarak neler yapabilirim ? Tavsiyelerinizii, yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Hoşgeldin dostum, senin gibi gençleri aramızda görmek isteriz. Biraz piyasaya para girsin biraz yükselsin Marketcap yoksa uzun süre para kazanamayacağız. İnşallah senin gibi herkes Bitcoin'in geleceğini görür de bu tarafa kanalize olmaya başlar.
newbie
Activity: 98
Merit: 0
July 11, 2018, 08:27:43 AM
Tüm paranızı bir kerede sokmadınız umarım parçalı alıp parçalı satmanız çok daha iyi olurdu düşüşlerden o kadar etkilenmezdiniz.
newbie
Activity: 15
July 11, 2018, 08:09:15 AM
KNC hakkındaki görüşleriniz, öngörüleriniz nelerdir peki ?
newbie
Activity: 81
July 08, 2018, 01:01:15 PM
tüm parayla yatırım yapmak bence mantıklı değil. insan kendini garantide hissetmeli biraz. madem yatırdınız bir tek coine yatırmak da gene mantıklı değil. seçeceğiniz ortalama 3, -+1 farklı coine yatırım yapmak daha akıllıca. bu arada coinler arasında hareket edebilir ve esnek davranabilirsiniz. deneyim ya da deneyimli ve güvendiğiniz insanın tavsiyeleri ise en büyük silahınız olacaktır.
hero member
Activity: 532
Merit: 500
July 07, 2018, 01:11:47 PM
Öncelikle aramıza hoş geldiniz. Size tavsiyem başlar başlamaz tüm birikiminiz ile girmemeniz yönünde olacak çünkü bir çok risk faktörü var bu piyasada. Kendi güvenliğinizi kendiniz sağlamak zorundasınız en basitinden.
newbie
Activity: 79
July 06, 2018, 04:35:32 PM
ETH mantılı ama kardeşim bundan sonra paranı böl ve kademeli olarak olmayı dene veya satmayı mesela 3 böl paranı bir yerden al aşağı oynadığında bir daha alırsın ama aynı şekilde yukarı oynadığındada bana göre bu mantıklı olandur ancak eth için çokta fark etmiyecektir büyük bir hareketliği yok şuan ama başka bir alt coine yatırım yaparsan veya aldığın coin hareketlenirse bence mantıklı olan budur .
newbie
July 05, 2018, 10:55:21 AM
Yeni başlayan birinin tek seferde tüm parasıyla girmesi doğru değil ama girdiğiniz miktar çok yüksek olmadığı için kaybetmeyi göze almış olmalısınız. Hiç trade yapmadan 5 sene bekleseniz bile iyi bir kazanç sağlayacağınızı düşünüyorum. Kademeli alım yapsaydınız düşüş döneminde bulunduğumuz için toplam maliyetiniz büyük ihtimalle daha düşük olacaktı. Bol şanslar dilerim.
Evet her ihtimali göze alarak böyle bir işe kalkıştım. 5 sene kadar bekleyemem belki ama 1 yıl civarında beklemeyi düşünüyorum. Tek pişmanlığım o oldu, düşüş döneminde bir anda aldım ve sonrasında 100$ civarı düştü.
newbie
July 04, 2018, 03:40:11 AM
ETH ye güvenerek böyle bir adım attım zaten. Yatırdığım parayı kaybetsem de çok fazla üzülecek bir insan değilim. Bu riski bilerek girdim sonuçta. TL olarak bir kenarda duracağına riskli de olsa yatırım yapmayı tercih ettim. Aynı zamanda ufak bir miktarda KNC satın aldım. Garip bir grafiği var ve ilgimi çekti açıkçası. KNC hakkındaki görüşleriniz nedir ?
jr. member
Activity: 139
Merit: 1
July 02, 2018, 09:54:05 AM
Parayı yatırıp sonra da 1 sene ellememeyi başarabilmek başlı başına artı bir faktör. Ben de her seferinde o amaçla yatırım yapıyorum ama 10 gün ile 1 ay arasında dayanamayıp başka bir şeye geçiyorum Smiley Bu arada Ethereum çok doğru bir tercih. Umarım beklentilerini karşılar.
jr. member
Activity: 462
Merit: 2
July 02, 2018, 02:49:17 AM
Tüm paranla girmesen daha iyiydi ama en azından ethereum seçmişsin.
legendary
Activity: 2968
Merit: 1478
Rollbit.com Crypto Futures
July 01, 2018, 11:36:56 AM
Yeni başlayan birinin tek seferde tüm parasıyla girmesi doğru değil ama girdiğiniz miktar çok yüksek olmadığı için kaybetmeyi göze almış olmalısınız. Hiç trade yapmadan 5 sene bekleseniz bile iyi bir kazanç sağlayacağınızı düşünüyorum. Kademeli alım yapsaydınız düşüş döneminde bulunduğumuz için toplam maliyetiniz büyük ihtimalle daha düşük olacaktı. Bol şanslar dilerim.
newbie
Activity: 196
July 01, 2018, 08:12:12 AM
2019 ortalarına kadar market böyle gidebilir 2022 falan desen anlayacağımda 1 senede ne bekliyorsunki? şunun şurasında 2018 in 2. yarısına başladık yıl biticek zaten.

hele bu düşüşten sonra büyük ihtimalle artıya çıktıktan sonra bir süre daha bekler ve satar.
eth ve btc gibi coinlerde hodl yapmak isteniyorsa 2022 yılına kadar gözden çıkarmak gerekiyor.
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
July 01, 2018, 07:40:03 AM
tüm paranla girerek en yapılmayacak şeyi yapmışsın daha ne diyelim sana Smiley bu piyasa aç piyasa ve yeni gelen uyanıkları 1 ayda yiyip bitirirler ona göre diyim.
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
July 01, 2018, 07:36:01 AM
2019 ortalarına kadar market böyle gidebilir 2022 falan desen anlayacağımda 1 senede ne bekliyorsunki? şunun şurasında 2018 in 2. yarısına başladık yıl biticek zaten.
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
June 29, 2018, 03:34:28 PM
Uzun vadeli yatırım için ETH seçmiş olmanız sizin açınızdan bir artı. Ama riski biraz daha dağıtmak yerinde bir karar olurdu. İki yıl gibi bir sürede ETH nin güzel yerlere geleceğini düşünüyorum.
member
Activity: 322
Merit: 14
June 29, 2018, 12:11:49 PM
Birikimini toptan yatırarak hata yapmış olsan da hatalarla öğreniyoruz. Bende yatırım yapacak olsam tercihimi ethereumdan yana kullanırdım. Bundan sonra yapılacak artık bir süre unutmak. O sırada da bir şeyler öğrenmek.
full member
Activity: 280
Merit: 106
June 29, 2018, 07:27:28 AM
Arkadaşlar merhaba, birkaç yıllık birikimim olan 15bin civarında paramı Ethereum alarak değerlendirmek istedim. Kendimi kısa vadede bir kâr beklentisine sokmadım. 2019 ortalarına kadar parayı bekletebilirim. Gün içerisinde vaktimin büyük çoğunluğu işim gereği bilgisayar başında geçiyor. Yani takip edebilecek vaktim oluyor. Ama yeni başladığımdan ve coin piyasaları hakkında bilgiye sahip olmadığımdan, günlük takip ediyorum ama herhangi bir oynama, al-sat yapmıyorum. ( Aslında yanlış bir işlem yapmaktan da korkmuyor değilim Smiley Yani şuan parayı Ethereum 'a yatırdım ve pusuya yattım.

Siz değerli arkadaşlardan ricam, yaptığım şey ne kadar sağlıklı ? Uzun vadede beklemem mantıklı mı ? Veya basit olarak neler yapabilirim ? Tavsiyelerinizii, yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
La adamsın bu işi çözmüşsün. Doğru yatırım ETH bu piyasaya yön verecek kim ne derse desin BTC'nin ağırlığını elinden alacak. Aynen devam et.
newbie
Activity: 32
June 28, 2018, 10:13:09 PM
Direk gidip etc btc almak yerine paranı yeni projelere küçük miktarlarla yatırman gerçekten çok daha mantıklı olabilirdi
legendary
Activity: 2562
Merit: 1481
June 28, 2018, 05:53:33 PM
Uzun vadeli yatırım olarak düşündüğünüz için çok fazla sorun yaşamazsınız. Ama keşke bütün paranızı ilk seferde koymasaydınız. Henüz piyasalarda olumlu bir hava yok ve daha da düşeceği düşünülüyor.
Bir sene sonrasına kadar mutlaka kara geçersiniz Smiley
Pages:
Jump to: