Pages:
Author

Topic: Yeni Başladım ve Tüm Paramla Girdim - page 3. (Read 475 times)

member
Activity: 308
Merit: 11
June 28, 2018, 05:39:01 PM
İlk başta doğrudan günlük alsata girmek veya başkaların önerileriyle yapılan altcoin hodlları yerine eth veya BTC de kalmak daha mantıklı. Öğrenmek amacıyla 1 eth feda edilebilir ama fazlası değil
newbie
Activity: 84
Merit: 0
June 28, 2018, 06:36:02 AM
Bende paramın büyük bir miktarı ile btcdeyim inanıyorum ki doğru yaptım
jr. member
Activity: 112
Merit: 2
June 28, 2018, 06:01:15 AM
Ben olsam tüm paramla girmezdim çünkü daha çok düşebilir daha altlardan toplayabilirdin neyse hayırlısı olur umarım senin için
full member
Activity: 1358
Merit: 193
June 28, 2018, 05:11:07 AM
öncelikle günlük alsat tavsiye etmem. ilk 3-5 kazanırsınız hoşunuza gider sonra bir terste kalırsınız tüm kazancınız fazlasıyla erir. onun harici kripto para piyasasının çok riskli bir yatırım türü olduğunu belirtmek isterim hedeflediğiniz sürede yatırımınız 5 e katlayabileceği gibi aynı şekilde %80 zararda yazabilir. onun harici şu seviyeler piyasaya girmek için uygun gibi.
etherium tabiki kripto para piyasasının en önemli 2. ürünü fakat yüksek market cap inden dolayı uzun vadeli tutacaklara yükselme potansiyeli daha yüksek olan eth ye göre düşük mektet cap li neo yu öneriyorum.
newbie
Activity: 9
June 28, 2018, 03:34:11 AM
bencede tam yatırım zamanı bu saatten sonra eth nin max duseceği 50 dolar olur tahminim 400 dolar altına düşerse Allah yardımcımız olsun Smiley
newbie
Activity: 97
June 27, 2018, 01:24:45 PM
Bence güzel bir zamanda giriş yaptınız ne demişler satarlarken al , alırlarken sat hayırlısı olur inşallah
newbie
Activity: 15
June 27, 2018, 06:23:39 AM
Alım yapmak için iyi bir dönemde olabiliriz, bu konuda doğru hareket etmişsiniz.
Keşke tüm paranız ile tek seferde yatırım yapmasaydınız. Parçalı alım ve parçalı satım her zaman daha güvenlidir. Önce bir miktar yatırım yapıp, öğrenene kadar biraz zaman geçirip sonra tüm paranız ile yatırım yapmanız daha sağlıklı olabilirdi.
Haklısınız aslında, sistemi, işleyişi, al-sat konusunda bilgiye sahip değilim. O yüzden de yatırdığım parayla oynamayı düşünmüyorum. Uzun vadeli düşünerek yatırdım. 2019 başlarında Ethereum beklediğim seviyelere çıkarsa paramı çekmeyi düşünüyorum zaten.
sr. member
Activity: 672
Merit: 254
June 27, 2018, 03:20:13 AM
Alım yapmak için iyi bir dönemde olabiliriz, bu konuda doğru hareket etmişsiniz.
Keşke tüm paranız ile tek seferde yatırım yapmasaydınız. Parçalı alım ve parçalı satım her zaman daha güvenlidir. Önce bir miktar yatırım yapıp, öğrenene kadar biraz zaman geçirip sonra tüm paranız ile yatırım yapmanız daha sağlıklı olabilirdi.
sr. member
Activity: 616
Merit: 342
June 25, 2018, 11:49:03 PM
Çok teşekkür ederim. Şimdi ben binance a transfer ettim Ethereum olarak ve öyle duruyor. Yani şuanda borsadamı durmuş oluyor ? Bunun ne gibi sakıncası var ? Veya cüzdana çekince ne gibi faydaları oluyor ?

Düşüş döneminde yatırım yaptın güzel bir alış döneminde olduğuna inanıyorum. Yeni başlamışsın ve 2019 ortasına kadar hodl yapabileceğini söylüyorsun o yüzden borsada tutmak yerine walletta tutman daha güvenli olur senin için.

Aynı zamanda trade öğrenmek istiyorsan da birikimin hepsiyle yapmak yerine 1eth gibi bir kısmını binancede bırak geri kalanını yine walletta güvende saklarsın. O 1 eth'yi de kademeli olarak alıp satarak yavaş yavaş arttırmaya çalışabilirsin. Bu 1 eth senin piyasa hakimiyetini ve bilgini arttırıncaya kadar kullanacağın yatırım olur. Büyük bir risk almadan kendini geliştirirsin.
newbie
Activity: 56
June 25, 2018, 11:31:48 AM
Sanırım hareket tekrar başlamak üzere. Dün 100 $ gibi bir artış görmüştüm. Gerçi BTC yükselinde alt coinlerin alacağı şekil ne olur oda muamma bakalım.. Göreceğiz. Bu arada seninki kadar olmasa da bende biraz ETH attım kenara Smiley
newbie
June 25, 2018, 08:47:29 AM
Ben girdikten sonra düşüşe geçti diye kendimi uğursuz ilan edecektim Smiley

Öncelikle Btcturk e paramı yatırdım, sonrasında o param ederinde Ethereum aldım. Şimdi Btcturk hesabımda ethereum var yani. Bunu binance ye aktarmak istiyorum. Aktarırken yine ethereum olaramı aktaracağım ? Aldığım dönemdeki Ethereum 2500TL iken şuanda 2100 TL civarlarında. Ben şimdi binance hesabıma ethereum aktarırken herhangi bir kayba uğramış olacak mıyım ?
newbie
Activity: 36
June 25, 2018, 04:47:54 AM
En iyisini yapmışsınız. Mesela siz paranızı 8e katladıgınızda ben ana paramı geri kazanmış olacağım. Bence en uygun zamanda girdiniz Cheesy
newbie
June 25, 2018, 04:39:33 AM
Çok teşekkür ederim. Şimdi ben binance a transfer ettim Ethereum olarak ve öyle duruyor. Yani şuanda borsadamı durmuş oluyor ? Bunun ne gibi sakıncası var ? Veya cüzdana çekince ne gibi faydaları oluyor ?
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
June 25, 2018, 04:36:47 AM
Ethereum'a Bitcoin ile mi yoksa Usdt ile mi yatırım yaptınız? Bir de Ethereum'a hangi seviyeden giriş yaptınız? Bende Ethereum'a yatırım yapmıştım. Ama senin gibi tüm paramla bir anda alım yapmamıştım. Kademeli olarak alım yapmıştım. Ortalama maliyetim ise 3500 TL civarlarında. Şuan Ethereum'un fiyatı 2100 TL civarlarında. Artık sen hesap et ne kadar zararda olduğumu. Vitalik'e güvendik böyle oldu. Ama ümitsiz değilim. Gelecekte Ethereum'un 30000 TL olacağını düşünüyorum. İşte o zaman kat be kat malı götüreceğim piyasadan. Vitalik'e selam Hodl'a devam. 😩
member
Activity: 274
Merit: 88
June 25, 2018, 02:45:04 AM
Merhaba,
öncelikle 2 yıl güzel bir süre. Kısa vadeli kumar oynar gibi al-sat yapmaktansa potansiyel gördüğünüz projelere 2 yıl vade ile yatırım yapmak daha mantıklı.
Size önerim sermayenizi 5 e bölün ve riskinizi paylaştırın. 2 parçası ethereum, 1 parçası bitcoin olarak dursun. yatırım yaptığınız coinler düşerse (ki illaki düşecektir)
ortalama maliyeti düşürmek için kullanırsınız. Aldığınız coinleri borsada tutmayın. cüzdana çekin ve her allahın günü fiyatlarına bakıp kendinize stres üretmeyin.
newbie
June 25, 2018, 01:13:12 AM
Arkadaşlar merhaba, birkaç yıllık birikimim olan 15bin civarında paramı Ethereum alarak değerlendirmek istedim. Kendimi kısa vadede bir kâr beklentisine sokmadım. 2019 ortalarına kadar parayı bekletebilirim. Gün içerisinde vaktimin büyük çoğunluğu işim gereği bilgisayar başında geçiyor. Yani takip edebilecek vaktim oluyor. Ama yeni başladığımdan ve coin piyasaları hakkında bilgiye sahip olmadığımdan, günlük takip ediyorum ama herhangi bir oynama, al-sat yapmıyorum. ( Aslında yanlış bir işlem yapmaktan da korkmuyor değilim Smiley Yani şuan parayı Ethereum 'a yatırdım ve pusuya yattım.

Siz değerli arkadaşlardan ricam, yaptığım şey ne kadar sağlıklı ? Uzun vadede beklemem mantıklı mı ? Veya basit olarak neler yapabilirim ? Tavsiyelerinizii, yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Pages:
Jump to: