Pages:
Author

Topic: 🚀🚀 Yeni Pump Grubu Tek Seferde 200% 🚀🚀 - page 4. (Read 669 times)

jr. member
Activity: 67
Merit: 1
şu kadarını söyleyebilirim yazık. Gerçekten çok yazık kazananların kazandığı. kandırılark kaybedenlerin kaybettiklerinden birikendir. Kesinlikle hayrını göremez ve inşallah scam bir projeye toslar öyle insanlar.
full member
Activity: 448
Merit: 124
pump yapıları denilen gibi yarardan çok zarar oluşturabiliyor kesinlikle mantıksız sırf pump yapılacak diye bir coin e girilmesini doğru bulmuyorum mutlaka düşünerek ve mantıklı görülen projelere yatırım yapılması mantıklı.
jr. member
Activity: 560
Merit: 1
Pump gurubu dediğiniz oluşum birilerinin parasını çalmak üzere kurgulanmış bir yapı, piramit sistemlerde olduğu gibi burada da çemberin merkezindeki kişiler yüksek kazanır, dışarıdakilerden de hızlı olanlar ama ana amaç merkezdeki 3-5 kişinin kazanması üzerine kuruludur, sec regulasyonu ve kripto paraların güvenilirliğini sorgulanmasına sebep verenler bu oluşumlar ve farkında olamadan bu güruha katılan kişilerdir, bu kadar manipülasyon ve spekülasyonun olduğu bir yerde de büyük kitleleri çekmek zorlaşır aslında bu kripto paraların bir kısır döngüsüdür.
member
Activity: 140
Merit: 18
ya zaten bunlara kanacak adam bu piyasada barınmasın gitsin elindekileri de sevabına dağıtsın sağa sola ihtiyaç sahiplerine.

Babanın piyasası mı? Cheesy hocam şaka bir tarafa bu gibi şeylere bu piyasaya yeni giren insanlar çok çabuk kanabiliyor eskilerin bile 1-2 defa denediğini biliyorum keza bende hızımı ölçmek için denedim (verdiler elime Cheesy ) ama ''bu piyasada barınmasın'' çok yanlış bir cümle, hiç kimse anasının karnında öğrenmiyor öğrenmeye açık gelen insanları da ''gitsin'' ''barınmasın'' diye kovalarsan bugün alacağın coin/token yarın senin elinde kalacaktır unutma Cheesy iyi forumlar.
member
Activity: 392
Merit: 11
ya zaten bunlara kanacak adam bu piyasada barınmasın gitsin elindekileri de sevabına dağıtsın sağa sola ihtiyaç sahiplerine.
member
Activity: 140
Merit: 18
Yeni pump grubu, 50 balinamız var 200k üyemiz var tek seferde en az 200% kar garanti gibi cümleleri çok duyuyorsunuz ancak hiçbiri doğru değil ! UZAK DURUN !!

altcoin dünyasına yeni girenlerin ağzını sulandırabilecek ancak birkaç kişi dışında hiçkimsenin kazanamayacağı ve para kaybedeceği kesin olan oluşum. nereden biliyorum? çünkü bu işin aylar önce pek çok farklı grup tarafından yapıldığını çok gördüm, ufak bir miktar girme kerizliğinde de bulundum.

olacak olan şu: bir saatte bir coinin adı önünüze düşecek, harıl harıl girip açacaksınız ki bir bakmışsınız aa zaten %100 yükselmiş. oha deyip almaya çalışıp belki alacaksınız belki kaçıracaksınız. siz aldıktan sonra saniyeler içinde %200'e çıkacak ve -%100'e düşecek (büyük ölçekli bir pump grubu oluşturulabilirse diye konuşuyorum; ki türkiye'de bunun yapılabileceğini pek sanmıyorum, zaten bir grup denemişti yaz aylarında ve sıçıp batırmıştı). karlı satabilene kadar o coin yerin dibini görecek, siz de panikle aldığınızın (şanslıysanız) yarısına satacaksınız.

sonra gruba yazacaklar yarım saat sonra, evet beyler şahane bir pump oldu %500'ü gördük. zamanında ve organize bir şekilde giremediğinizi düşünecek ve yeni pump bakınacaksınız.

bu grupla ve düzenleyenlerle ilgili hiçbir bilgim yok; ancak en az 10 pump grubu görmüş biri olarak da söyleyebilirim ki şimdiye kadar gördüklerimin hepsinin 3-5 kişilik bir pre pump grubu var ve coin adı size gelmeden çok kısa süre önce onlara gidiyor. tabandan almıyorsunuz yani.

özetle, bu pump işinden büyük çoğunluk zararlı çıkar, ufak bir azınlık onların kayıplarıyla kazanır. işin ahlaki tarafını da bu açıdan, ayrıca tartışmak gerek. tavsiyem, girmeyin, araştırın, düşük market cap'li proje kovalayın.

İyi Forumlar, iyi kazançlar.
Pages:
Jump to: