Pages:
Author

Topic: Yüzlerce coin inceleyip puanlıyoruz - page 2. (Read 1885 times)

full member
Activity: 518
Merit: 102
July 04, 2018, 02:54:37 AM
Çalışmalarınızda başarılar bir çok arkadaşımızın dile getirdiği hususu ben de dile getireyim, özellikle türkiye deki kripto para yatırımcıları için ingilizce nin yanın da türkçe açıklamalara da yer verilmesi çok güzel olur.
newbie
Activity: 168
Merit: 0
July 04, 2018, 02:39:48 AM
bu kadar scam varken tamda istediğimiz bir çalışma olmuş takip için güzel elinize sağlık emeği geçenlere teşekkürler
jr. member
Activity: 462
Merit: 2
July 04, 2018, 02:21:17 AM
Elinize sağlık hocam güzel çalışma. Böyle çalışmalar daha da artar umarım.
member
Activity: 756
Merit: 16
July 03, 2018, 03:09:15 PM
Çalışma konusu iyi düşünülmüş ve doğru işler yapıyorsunuz tabi birçok arkadaş gibi benimde Türkçe içerik ile araştırmayı okumak isteğim oldukça fazla oda ileride olur inşallah tekrardan başarılar diliyorum
member
Activity: 322
Merit: 15
July 03, 2018, 01:09:04 PM
Güzel bir çalışma olmuş ne kadar İngilizce olsa da Google translate işimizi görüyor. Bu şekilde ön çalışmaların yapılması bizim de faydamıza. Burada değerlendirdikten sonra kendi araştırmamızı da gerçekleştiririz.
jr. member
Activity: 81
Merit: 6
July 03, 2018, 10:46:23 AM
Bu fikir globalde olan bir fikir mi sadece size mi ait ben globalden alındığını düşündüm çok güzel kendi fikrinizse eğer helal olsun demek düşüyor bana. birde farklı dil kaynakları olursa tadından yenmez biz translate zorunda kalmasak hani

Selam nasıl translate ettiğini merak ettim. Eğer google translate kopyala yapıştır tarzında bir şey yapıyorsan ve yetiyorsa bunu bilmek isterim.

Zira siteye geçiriyoruz çalışmaları http://bitses.org ve Türkçe kısmı için çevirecek gönüllü arıyoruz (http://bitses.org/tr/). Fakat eğer google translate yetiyorsa direk algoritmik olarak yaparız ve işimiz baya bi kolaylaşır.

jr. member
July 03, 2018, 10:43:29 AM
Güzel bir çalışma, paylaşım için teşekkürler.

Sanırım listede bir güncelleme ihtiyacı var. Holo ve aeternity iki kere listelenmiş, değerlendirme puanları da farklı.

not: ingilizce yapılması daha geniş kitlelere ulaşması için güzel. Olur da türkçe çevirilerini de yayınlamak isterseniz yardımcı olabilirim.

Selam

Türkçe çevirileri konusunda yardım gerekiyor.

Ingilizce kısımı buraya taşıdık: http://bitses.org/
Türkçe kısım da burada: http://bitses.org/tr/

Bana özelden ulaşabilirsin yardım konusunda.
member
Activity: 476
Merit: 31
Bu fikir globalde olan bir fikir mi sadece size mi ait ben globalden alındığını düşündüm çok güzel kendi fikrinizse eğer helal olsun demek düşüyor bana. birde farklı dil kaynakları olursa tadından yenmez biz translate zorunda kalmasak hani
full member
Activity: 532
Merit: 102
İnce eleyip sık dokuyarak yapıyorsunuz bu işi her şeyi değerlendirip araştırıp insanlara özet halinde bunu sunmak cidden çok güzel.
jr. member
Güzel bir çalışma, paylaşım için teşekkürler.

Sanırım listede bir güncelleme ihtiyacı var. Holo ve aeternity iki kere listelenmiş, değerlendirme puanları da farklı.

not: ingilizce yapılması daha geniş kitlelere ulaşması için güzel. Olur da türkçe çevirilerini de yayınlamak isterseniz yardımcı olabilirim.

Her bir coin'e min 3 kişi bakıyor, doğal olarak farklı sonuçlar elde edebiliyor her bakanın elinde. Listeye rast gele bakılan coinleri atmıştım, tamamını henüz paylaşmaya hazır değil.

Sistem oturup açık kaynak yaptığımızda çeviri için haber ederim saol Smiley

Güzel bir düşünce ve open source olması harika, yalnız hemen bir ayrıntı dikkatimi çekti, bazı coinler hakkında birden fazla entry ve skor var,

kafasına göre isteyen entry mi giriyor ?

sizin bir ekip olup konsensusa vararak doldurmanız daha iyi olmaz mı ? diğer türlü tavsiyeyi yapanın da kim olduğunu bilmemiz gerekir.

Doğru, inceleyen kişilerin adını yazmam gerekir.

sr. member
Activity: 420
Merit: 250
Site güzel olmuş emeğinize sağlık ama özellikle merak ettiğim birşey var o da sitenin neden bu kadar düz bir görüntüsünün oldugu sadece göze biraz daha hitap etmeli ki insanlar okurken sıkılmasın
member
Activity: 136
Merit: 10
Hocam çok coin çıkıyor çoğuda zaten scam ponzi başka birşeyden ibaret değil. Dikkatli olmakta fayda var her ıcoya atılmamak lazım
member
Activity: 518
Çalışma güzel ama bende diğer arkadaşlar gibi neden Türkçe değil diye sormadan geçemeyeceğim.  Sizleri yavaşlatacağını düşünmüyorum açıkçası. Ekip oluşturarak bunu kısa sürede çözebilirsiniz. Artık Türkler kripto paraya değer veriyor ve takip ediyor.
full member
Activity: 350
Merit: 100
Umarım ilerleyen dönemlerde türkçe dil seçeneğiyle yola devam edersiniz şayet ingilizce ne kadar evrensel dil de olsa hala bilmeyenlerin sayısı fazla, onun dısında güzel bir site ama biraz sade en azından projelerden görsellerle süsleyebilirsiniz basarılar
full member
Activity: 770
Merit: 103
çok güzel bir çalışma olmuş . benden size nacizane bir tavsiye . ekibin bir kısmını da icolar için dedike etseniz çok büyük işler başarabilir ve aynı zamanda bir çok kişiye faydanız dokunabilir.
legendary
Activity: 2086
Merit: 1632
Güzel bir düşünce ve open source olması harika, yalnız hemen bir ayrıntı dikkatimi çekti, bazı coinler hakkında birden fazla entry ve skor var,

kafasına göre isteyen entry mi giriyor ?

sizin bir ekip olup konsensusa vararak doldurmanız daha iyi olmaz mı ? diğer türlü tavsiyeyi yapanın da kim olduğunu bilmemiz gerekir.
member
Activity: 210
Emeğinize sağlık çok başarılı duruyor. Fakat bende türkçe desteğinin olması konusuna katılıyorum. İngilizce kaynak bulmak çok zor değilken Türkçe kaynak bulmak baya sıkıntılı. Umarım ilerle türkçe olarak da görürüz. Başarılarınızın devamını dilerim
member
Activity: 728
Trphy.io
Bu ICO seçme konusunda kendime tam anlamıyla bir güven beslediğim için yanlış projeye gönül veririm diye çok korkuyorum açıkçası.
Yönlendirilmeye ve sağlam bilgiler almaya ihtiyacım vardı ve bu konu başlığı benim için biçilmiş kaftan olabilir  Undecided
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Emeğin her türlüsüne saygımız var, inceledim çalışmanızı, şuan için amatör olsa bile işi profesyonelliğe dökmenizi tavsiye ederim dahaca ülkemizde profesyonel bir şekilde ico inceleyen ekip yada web sitesi olmadığı için, tutabilecek bir proje.
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
Detaylı ve emek verilmiş bir çalışmalar bütünü oluşturacak gibi görünüyorsunuz. Dolandırıcı ICO süreçlerine karşı çok dikkatli olmamız gerekiyor ve iyi bilgilendirilmek adına bu konu bize seviye atlatabilir..
Pages:
Jump to: