Pages:
Author

Topic: Zaginął Sylwester Suszek (ex-BitBay) - page 2. (Read 377 times)

legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
April 01, 2022, 04:11:19 PM
#7
Jeśli nie uciekał przed czymś, nie wiem, wrogami czy długami, to obawiam się, że może już nie wrócić. Jeśli został np. porwany celem okradzenia go z bitcoinów, to porywacze byli mogli np. zdecydować, że bezpieczniej jest się go bezpowrotnie pozbyć.

A czemu zmienili nazwę? Powiem ci, że nie mieli zbyt mocnej marki. Po internecie bardzo mieszne opinie. Liczne oskarżenia spowodowane zapewne błędami w funkcjonowaniu giełdy poprzez ciągle walki z ustawodawcą i blokadami kont w bankach (albo selektywne scamowanie).  Nowa zonda też ma już mieszane opinie.

Niestety takie w praktyce wymogi utrzymania licencji w Estonii i kont bankowych dla większości giełd, że trzeba coraz wnikliwiej weryfikować.
legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
March 30, 2022, 07:04:29 PM
#6
A czemu zmienili nazwę? Powiem ci, że nie mieli zbyt mocnej marki. Po internecie bardzo mieszne opinie. Liczne oskarżenia spowodowane zapewne błędami w funkcjonowaniu giełdy poprzez ciągle walki z ustawodawcą i blokadami kont w bankach (albo selektywne scamowanie).  Nowa zonda też ma już mieszane opinie.

Bardzo dziękuję za rozjaśnienie sprawy Tytanowy.

Powiem Ci, że zaskoczony byłem zmianą nazwy, nie tylko, że jest nie trafiona ale oglądałem wywiady z zaginionym i nic o tym nie wspominał, teraz już rozumiem czemu. To było jakiś czas temu no i jak to w krypto w chwilę zmieniło sie bardzo dużo, nie dość, że nazwa, to i właściciel zdążył zniknąć.

Powoli bardzo szare kolory zaczynają przybierać okoliczności śmierci i zniknięć właścicieli pierwszych i większych giełd krypto w Polsce. Maluje sie nam obrazek na prawdę smutnej rzeczywistości polskiej krypto branży.
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
March 30, 2022, 04:17:59 AM
#5
Bardzo dziwnym zbiegiem okoliczności w tym samym czasie giełda Bitbay dzisiaj już Zonda

https://zondaglobal.com/en/home

była offline przez 18 godzin!

(nie wiedziałem ze zmienili nazwe, ciekawe czemu? przeciez zmiana z BitBay na Zonda to jak strzał w stope)


Tak na prawdę nie wiem czy Zonda teraz jest operatywna? Jeżeli ktoś z Was używa tej giełdy, to super by było gdyby podzielił sie tutaj najświeższym info.

Zonda działa i wszystko wydaje się być ok. Suszek podobno nie miał od jakiegoś czasu nic wspólnego z tą giełdą (chodzą plotki, że sprzedał za 1 zł! - albo został zmuszony do sprzedania po tej cenie) więc wstrzymanie funkcjonowania to mógl być zbieg okoliczności.

A czemu zmienili nazwę? Powiem ci, że nie mieli zbyt mocnej marki. Po internecie bardzo mieszne opinie. Liczne oskarżenia spowodowane zapewne błędami w funkcjonowaniu giełdy poprzez ciągle walki z ustawodawcą i blokadami kont w bankach (albo selektywne scamowanie).  Nowa zonda też ma już mieszane opinie.
legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
March 28, 2022, 11:48:44 PM
#4
Bardzo dziwnym zbiegiem okoliczności w tym samym czasie giełda Bitbay dzisiaj już Zonda

https://zondaglobal.com/en/home

była offline przez 18 godzin!

(nie wiedziałem ze zmienili nazwe, ciekawe czemu? przeciez zmiana z BitBay na Zonda to jak strzał w stope)


Tak na prawdę nie wiem czy Zonda teraz jest operatywna? Jeżeli ktoś z Was używa tej giełdy, to super by było gdyby podzielił sie tutaj najświeższym info.

Nie chce się rejestrować tylko po to żeby zobaczyć error 404, sama strona główna jest dostepna i online: https://zondaglobal.com/en/home

...ku przestrodze wszystkim co pochwalili się kasą lub jeżdzą Lambo typu bryczką ...

To już nie jest tak że jak jeździsz Lambo to Cie zaraz porwą, to już nie te czasy, teraz już jeździ tego trochę po naszym kraju, a już nie wspomne za granicą, ogólnie ludzie bardzo bogaci muszą  i pewnie mają świadomość zagrożenia, a mając takie środki, tak jak pisze @Lokas0506 stać ich na wynajęcie najlepszych profesjonalistów, a co najważniejsze sprzęt, który w tych czasach jest niezawodny, niewykrywalne gpsy pod skórą z płytek organicznych, wszczepiane w dowolne miejsce ciała, jest praktycznie nie do znalezienia bez sprzętu z NASA.
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
March 27, 2022, 04:01:50 AM
#3
bitcoin.pl również informuje o zaginięciu Bitbay ceo
może to wszystko jest zainscenizowane, a Sylwek chce po prostu zniknąć w ukryciu i żyć z zupełnie nową tożsamością... nie wykluczyłbym tego Roll Eyes

Quote
Dziennikarz TVN – Michał Fuja, poinformował na swoim Twitterze o zaginięciu znanego przedsiębiorcy oraz założyciela polskiej giełdy kryptowalut BitBay (obecnie Zonda) – Sylwestra Suszka.  Zaginięcie miało być zgłoszone przez rodzinę przedsiębiorcy. Sprawą zajęły się już odpowiednie służby.
https://bitcoin.pl/zaginal-sylwester-suszek
member
Activity: 373
Merit: 37
March 26, 2022, 05:37:53 AM
#2
Jak by teoretycznie mój przełożony postawił mi zadanie wejście w posiadanie dostępu do portfeli pod kontrolą suszka to opierając się na własnych doświadczeniach z szpitala psychiatrycznego zaaplikowałbym chemiczny koktajl który powoli paraliżuje bezwarunkowy układ oddechowy

 ( standartowo jest on podawany pacjantom gdy istnieje podejrzenie o próbe ucieczki wtedy po opuszczeniu kolejnej dawki stopniowo coraz trudniej nabrać powietrza i uciekinier jak najszybciej wraca na oddział :-) )

W skrócie od początkowego dyskomfortu przy oddechu do chaotycznego tarzania się po podłodze (12 godzin) wszystko przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie liczy się tylko jedno zaczerpnąć powietrza do przysłowych oddania duszy diabłu, sprzedania matki itd.

Moim zdaniem ludzie którzy mają takie pieniądze powinni się wyposażyc w urządzenie typu OK GOOGLE gdy się wypowie słowo klucz agencja ochroniarska wsiada w helikopter i jest w ciągu 15 minut w okolicach i wysyła drone na rozpoznanie


Także ku przestrodze wszystkim co pochwalili się kasą lub jeżdzą Lambo typu bryczką
legendary
Activity: 952
Merit: 1367
March 26, 2022, 03:50:23 AM
#1
Policja informuje że od 10 marca nie ma kontaktu z Sylwestrem Suszkiem. Po "spotkaniu biznesowym" w Czeladzi wsiadł do nieznanego samochodu i odjechał w siną dal.

https://tvn24.pl/katowice/zaginal-sylwester-suszek-polski-krol-bitcoinow-5649517

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.
Pages:
Jump to: