Pages:
Author

Topic: zkSync ve StarkNet Airdrop ihtimali için neler yapmalıyız? - page 2. (Read 3366 times)

sr. member
Activity: 1090
Merit: 261
zkSync'den "Hiç bir şey topluluktan daha önemli değildir." paylaşımı geldi.

https://twitter.com/zksync/status/1762858836405243984
legendary
Activity: 1246
Merit: 1198
Şu paymaster özelliğini kullanın arkadaşlar ZkSync'de, şu sıra takım çok shilliyor bunu, çarpan olma ihtimali olabilir, en kötü 10tx işleminiz olsun, ne olur ne olmaz.
Ben genelde SyncSwap'ta kullanıyorum, sağ üstten seçiliyor bir kaç token seçeneği mevcut.
sr. member
zkSync ağında farklı işlem olması için bir kaç kişiye pazardan aldığım değersiz bazı NFT transferi yapmak istiyorum.
İsteyen arkadaşlar varsa özelden cüzdan adreslerini bekliyorum.
sr. member
Yeni mint görevleri açıldı anlamsız şekilde 19 dolar kesinti görünüyor 1 dolara falan düşerse mint edilebilir bundan öncekileri hep o aralıkta mint ettim.
Şimdilik bulaşılmaz ara ara kontrol etmek de fayda.

https://zk24.hypercomic.io/collect_hk.html
Ücretler 1.5 dolara kadar düşmüş ben mint yaptım her bir NFT farklı Contract olduğu için ben hepsini mintliyorum şuana kadar 55 farklı Contract ile bağlantı kurmuş hedef 100  Smiley
sr. member
Yeni mint görevleri açıldı anlamsız şekilde 19 dolar kesinti görünüyor 1 dolara falan düşerse mint edilebilir bundan öncekileri hep o aralıkta mint ettim.
Şimdilik bulaşılmaz ara ara kontrol etmek de fayda.

https://zk24.hypercomic.io/collect_hk.html
member
Activity: 93
Merit: 11
stark dev team ve investor tokenları 2 ay sonra unlock oluyormuş.toplam unlock degeri 3 milyar dolar.
hayatımda boyle birşey duymadım.
en skindirik rugpull larda bile boyle bir tokenomic yoktur,inanılmaz gercekten.

o inanılmazlığa rağmen dün birileri 6 dolardan sattı cidden boğa dönemine geldik diye düşünüyorum bu malı 6 dolardan almak için mal olmak lazım ama hoş eldeki malı satacağın biri olacakki sen zengin olasın düzen böyle.

6 dolardan satan adamı gördükten sonra cidden moral falan kalmadı dün shortlayacaktım o anki moral bozukluğuna bile odaklanamadım 6 dolara çıkmış mal korkma 4 den bile 20x shortla ödülün alası alınırdı.
Dün bir ara FDV 29 milyar dolar olmuştu şu an 18 milyar dolar. Arbitrum'un da FDV si 18 milyar dolar. En iyi ve üzerinde korkunç TVL olan Arbitrum ile aynı fiyatta olması hatta daha fazla olması bile bu piyasada akıl mantık olmadığının işareti. Bizim korkup girmediğimiz yerde millet parayı vuruyor.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
stark dev team ve investor tokenları 2 ay sonra unlock oluyormuş.toplam unlock degeri 3 milyar dolar.

o inanılmazlığa rağmen dün birileri 6 dolardan sattı cidden boğa dönemine geldik diye düşünüyorum bu malı 6 dolardan almak için mal olmak lazım ama hoş eldeki malı satacağın biri olacakki sen zengin olasın düzen böyle.

6 dolardan satan adamı gördükten sonra cidden moral falan kalmadı dün shortlayacaktım o anki moral bozukluğuna bile odaklanamadım 6 dolara çıkmış mal korkma 4 den bile 20x shortla ödülün alası alınırdı.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
legendary
2 Saat önce cüzdanıma geldi saat 7 gibi claim edebildim işte olmamdan dolayı, fiyatın bu kadar yüksekten açacağını hiç düşünmüyordum çok pişman oldum valla keşke PC'ye uzaktan bağlanıpta claim etseydim dedim ama iş işten geçmişti.
500 STRK aldık, diğer hesapla 0,0047 ETH olduğu için alamadım ondan bir şey, şansımı denemek içinde mail attım bakalım belki olumlu dönerler.
2$'dan sattım çıktım, bir iki ay sonra büyük bir kilit açılımı var eğer açılım gerçekleşirse iyi düşer fiyatı ama derlerse erteledik yükselir fiyatı.

Sırada ZkSync var, onay iyice abandım, inşallah ondan güzel kazanacağız.

Herkese bol kazançlar.
member
Activity: 235
Merit: 75
3 tane hesabım tüm kriterleri karşılamasına rağmen drop alamadı. Mail attım ama Sybil elemesi dediler Discordda. Dönüş yok. İşin garibi bu cüzdanların tümü Argent ile oluşturulanlardı. Braavos tarafında hiç sorun yaşamadım. 3 dolar üzeri satamadım. Artık HOLD etmekten başka çare yok. 
legendary
adamın elinde 180k var airdroptan

Twitter'dan gorduyseniz o screenshotlara inanmayin. Dikkat ederseniz fake hesaplar ve drainer ile milletin cuzdanini bosaltmaya calisiyorlar.

gerçekten elinde olanlar var bırak olmayı 80 bin dolarları götürende çok hocam basit ve boktan düzeltmelere bile ödül dağıttılar birkaç nft oluşturup mintlettirenler bile deli ödül aldı.  İnsan hayret ediyor bunu görünce para kazanmak bu kadar kolayken öylece izleyenler arasındayız.  birçok platform var nft mintleyebileceğin

Pixel oyunundada aynını yaptım lanet olsun.
newbie
Activity: 18
Merit: 5
adamın elinde 180k var airdroptan

Twitter'dan gorduyseniz o screenshotlara inanmayin. Dikkat ederseniz fake hesaplar ve drainer ile milletin cuzdanini bosaltmaya calisiyorlar.
legendary
Bir grup çılgınca ihya oldu helal olsun yapabilene valla ben avucumu yaladım cüzdanda eth olduğu halde gelmedi nasip değilmiş dedik ama millete 4 dolardan malı bolaştmış birazda moralim bozulmadı değil basit githubda kelimehatalarını düzeltenlere bile kıyak geçmişler.

Diyecek birşey yok kimseyi yargılayamıyorsun adamın elinde 180k var airdroptan adamın programlamanın p'sini bile bildiğine inanmıyorum
newbie
Activity: 18
Merit: 5
Ethereum core developerlara baya kiyak gecmisler.

https://provisions.starknet.io/ sayfasindan github kullanici adi sorgulatabilirsiniz. Alttaki ethereum contributors linkinden rasgele birini secin bakin Smiley Sanirim totalde 10 milyon STARK = ~25 milyon $ boktan pull request merge eden core developara gitmis.

https://github.com/ethereum/go-ethereum/graphs/contributors
legendary
Zksync airdopunda bu şartları ararlarsa ben alırım Smiley Ama onlar ne sürpriz yapacak acaba?
Starknet tarafı tamamen adil olmayacak şekilde airdrop dağıttı. Çöp Nftleri mintlettirip topluluğu bile olmayan projeler airdroptan faydalanıyor. Adam ağda likiti de ekliyor. Sırf cuzdanda bakiye yok diye mevcut  airdrop'tan faydalanamiyor.

Zksync tarafında ise  ağın en önemli özelliğinden biri olan txfee leri eth yerine farklı ürünleri seçebilme özelliğini kullanmayanlarin airdrop alabileceğini dusunmuyorum.
member
Activity: 93
Merit: 11
Zksync airdopunda bu şartları ararlarsa ben alırım Smiley Ama onlar ne sürpriz yapacak acaba?
full member
Activity: 1017
Merit: 146
ben hiç kurcalamadım starkneti. inceledğimde aşırı aşırı aşırı uğraştırıcı ve gereksiz bir ağ olarak gelmişti bana. şuan kullanımı nasıl bilmiyorum bakmıyorum. ama göz göre göre kaça airdropba üzüldüm ve evet şartlar aşırı komik ve basit. bu şartları sağlayamayan  zaten drop kovalamamıştır.

Sartladigi sagladigim halde 0 çektim kafalarina göre dağıtım yapmışlar birçok örnek platformda 87 lere varan puan alıyor cüzdanım o halde yok cüzdanda bakiye bile var bırak o bakiyeyi 100 dolardan fazla eth var kafalarına göre sözde Snap alınmış.

o konuda haklısınızdır.koşullar sağlandığı halde vermemiştir o başka adaletsiz bir konu.ama koşul olarak aşırı kolay.projeler işi bilmiyor. millet çatır çatır multi kasarken göz yumacak buna çaaat drop günü doğrulama isteyecek multileri öldürecek mis.
legendary
ben hiç kurcalamadım starkneti. inceledğimde aşırı aşırı aşırı uğraştırıcı ve gereksiz bir ağ olarak gelmişti bana. şuan kullanımı nasıl bilmiyorum bakmıyorum. ama göz göre göre kaça airdropba üzüldüm ve evet şartlar aşırı komik ve basit. bu şartları sağlayamayan  zaten drop kovalamamıştır.

Sartladigi sagladigim halde 0 çektim kafalarina göre dağıtım yapmışlar birçok örnek platformda 87 lere varan puan alıyor cüzdanım o halde yok cüzdanda bakiye bile var bırak o bakiyeyi 100 dolardan fazla eth var kafalarına göre sözde Snap alınmış.
full member
Activity: 1017
Merit: 146
legendary
Şuan çok umutlu olmamakla beraber umutsuzda değilim, globalde fena giydiriyorlar StarkNet'e, saçma sapan bir dağıtım yapmışlar.
Şartlar çok saçma, eve gidince 2 cüzdanıma bakacağım birisinde para vardı ama diğerinde hiç para yoktu, bakalım şansımıza çıkmış mı bir şeyler.
Claimleyip, listelendiği gibi de satmayı düşünüyorum.
Pages:
Jump to: