Pages:
Author

Topic: İzmir'de Şerefsizce Öldürülen İyi Niyetli Taksici - page 3. (Read 354 times)

legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
Orospu çocuğu desen orospuya hakaret sayılır. Bu kadar kansız olmayı nasıl başarıyorsun arkadaş ama bu adamlar da biliyor adalet sisteminin aslında adaleti sağlamayıp ödüllendirdiğini. Hırsızlık mı yaptın ne olacak çık dışarı adammı öldürdün ihtiyaç vr birileri ceza evinden çıkmalı sal dışarı ne oldu öldürdüğü adam geri mi geldi? Bu kadar suçluyu ödüllendiren bir sistem hayatımda görmedim. Bu kansızların yatacak yeri yok.

Ceza evinde istesende kalamadığın için herkes cebinde rahatlıkla silahla gezebiliyor sonuçta bu ülkede mafya babaları bile siyaseten korunuyor bunu görenler istediğini özgürce yapabiliyor bu arkadaş 5 yıl ceza evinde kalır çıkar geçenlerde sabah programlarının birinde çıktı herif 11 yıl ceza almış 2-3 ayda çıkmış dışarı.
member
Activity: 144
Merit: 35
Cehennem Allah'ın en büyük nimetlerinden güzelliklerinden biridir.
Cehenneme girmek için acele edenleri üzmeyeceksin. Asacaksın.
O taksici kardeşimizin çocukları, eşi, anası babasına da üzülüyoruz ancak cani katilin ailesi eserleriyle övünsün. Hani diyorlar ya alimden zalim, zalimden alim doğar diye. Zalimden alim doğuyor ama Alimden zalim doğduğunu ben hiç görmedim. Hangi günahın meyvesi diye sorgulamak lazım.
sr. member
Activity: 812
Merit: 293
Eloncoin.org - Mars, here we come!
Şimdi bu adamı vuran piç, öyle veya böyle yıllarca hapiste yatacak, bizim vergilerimizle hayatta kalacak yani ha... Lan onu kıyma makinesinde zerresine kadar yok olana kadar öğütmek lazım, hani uyuşturucu etkisinde falan olsa, şuuru yerinde olmasa bir yere kadar anlarım, orospu çocuğu, vuruyor, ondan sonra gayet şuurlu şekilde insanlara güvenmemek lazım gibi birşeyler de söylüyor. Kimse kusura bakmasın bu tarz piçleri anında yok edeceksin ibreti alem için ki daha sonra kimse bu tarz şerefsizliklere yeltenemesin.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Ya gerçekten suç var, suç var. Yapılan bazı şeylere insan belirli bir ölçüde tolerans gösterebiliyor ama bazılarına da tam tersine içi öfkeyle doluyor. Bu şerefsizin yaptığı hiçbir koşulda kabul edilebilir bir şey değil, son derece sadistçe ve aşağılık bir davranış, o kadar rezil bir şey ki, bazı olayları duyunca yine de mesela "belki madde etkisindedir" falan diyebiliyorsun ama bunun hiçbir gerekçesi yok. Umarım cezaevinde koğuştakilerin her türlü ihtiyacını karşılar !
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
Soğuk havada kimse onu kabul etmezken dış görünüşüne aldanmaksızın ona güvenerek taksisine kabul eden taksi şöförü maalesef hayatını kaybetti.Abinin son anları gülüşü iyi niyeti sohbeti gerçekten beni çok üzdü. Ulan şerefsiz adamın 2 kelimesinden sonra bu adamı öldürmekten vazgeçmen lazım senin vurduktan sonra tokatlıyor bir de bu hayatta kimseye güvenmeyeceksin diye kendi kendine söyleniyor.Umarım emniyette ve cezaevinde hak ettiği muamele ile karşılaşır bu insan müsveddesi.

https://twitter.com/Haber/status/1752987068383265187
Pages:
Jump to: