Pages:
Author

Topic: - - page 6. (Read 2682 times)

sr. member
Activity: 382
Merit: 311
January 28, 2018, 07:49:17 AM
Envion'nun bountysi yine yakın ara bitti saygı değer arkadaşlar bir de bunların arasında Utrust diye bir başka bounty dağıtan ICO var onlar daha beter. Yien dağıtacaklardır diye üdşünüyorum Utrust bugün yarın bugün yarın sürekli atıyor
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
January 28, 2018, 07:33:06 AM
Tekrar hesaplamalar yapılmış ama daha stake karşılıkları hesaplanmamış ve çok uzun sürede hesaplanmayacaktır. Bakalım bu kadar adamın arasında nasıl hile hurda yapacaklar
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
January 28, 2018, 07:25:11 AM
Yılan hikayesine dönen bir bounty süreci oldu binlerce mesaj atan spammerlar oldu, ne oldu şmdi bountyler uzlaşıldımı acaba. Hesaplamalar veya dağıtımları bekleyen Türk arkadaşlar çok vardı bildigim kadarıyla
member
Activity: 206
Merit: 26
January 28, 2018, 01:24:40 AM
nasıl satın alabılırım fiyat ve coinin max tedarik nekadar?
hero member
Activity: 868
Merit: 1003
January 24, 2018, 05:42:36 AM
Spam mesaj olayı hakkında bence stake kazanabilmek için yüksek sayıda mesaj gönderen üyelere değil, kampanyalarını sınırsız olarak tanımlayan kampanya yöneticilerine yaptırım uygulamak lazım. Sonuç itibarıyla bu forum da bir veri tabanından veri çekiyor ve bir yönetim maliyeti var. Saçma içerikler ancak veritabanında yığılmaya sebebiyet verir.
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
January 24, 2018, 05:30:13 AM
Çıktık sonunda hadi bakalım umarım düzgün birşeyler alırız bir daha böyle mesajlı imzalara girmemeye özen gösterecegim, aslında bunada bilerek girmemiştim ama öyleymiş. Fena kalabalık olmuştu neyseki bitti

imzayı kaldırıyor muyuz?

Bir de ayın 12 si de olsa benim stake ler yanlış.

Hocam Matthias9515 adlı çevirmen ödül sorunları için kiminle iletişime geçmeniz gerektiğini yukarıda belirtmiş ve ayrıca imzaları kaldırabileceğinizi dile getirmiş. Neden üç mesaj yukarısını okumadan yorum atıyorsunuz anlam verebilmiş değilim hala.

Zaten 3 mesaj yukarıdaki postu alıntıladım, emin olmak ve hakkımı kaybetmemek olabilir mi?
Sorulan net iken neden sorulduğunu anlayınca mı cevap veriliyor bu forumda..
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
January 20, 2018, 04:24:38 PM
ÖDÜL SORUNLARI İÇİN

Please forward bounty support requests to our Bounty Campaign Manager. The OP will not respond to support requests and is not part of the Envion project.
hero member
Activity: 736
Merit: 504
January 24, 2018, 04:47:26 AM
Kimsenin postları düzgün sayılmamış, spam yapan kişiler ödüllendirilmiş. İmzaların kaldırılması haberi gelmeden önce spreadsheetin düzeltileceğini düşünüyordum. Hem forumu kirleten hem de insanların hakkını yiyen bir kampanya böylece son bulmuş oldu.
Böyle bir bounty kampanyasından sonra yatırımcılar üzerinde projeye karşı antipati oluştu.

Hocam herkes spam yapabilirdi dolayısıyla hak spam yapanlar yüzünden yenilmedi sadece sayımlarda bir takım sorunlar çıkmış. Bounty menajeri bu sorunların düzeltilmesi için görevlendirilmiş, tek tek şikayette bulunarak sorunlarınıza çözüm getirebilirsiniz.
sr. member
Activity: 548
Merit: 251
January 24, 2018, 04:15:29 AM
Spam yapanlara kızmışsınız ama kızmanzı gereken onlar değil kampanyada spama teşvik eden kampanya yöneticisidir.. Bu adam forumu çöplük haline getirdi ve benim bildiğim Bitcointalk yönetimi bunu yasaklamıştı.
sr. member
Merit: 306
January 23, 2018, 05:59:03 PM
Çok fazla spam mesaj ve botla katılım tespit ettiklerini ve bunları temizlemeye çalıştıklarını söylediler. Bütün postları blogları vs detaylı inceleyeceklermiş. Özellikle burst mesaj atan birsürü insan oldu. Bakalım sonucunu göreceğiz.

zannedersem listeye girmeyi başaran yaklasık 500-600 kişi var , bunların postlarına tek tek bakılacak olması aslında spam yapmadan post atanlar için güzel. bakalım bounty manager bunun altından kalkmayı başarabilecek mi
sr. member
Activity: 454
Merit: 252
January 23, 2018, 05:54:18 PM
Kimsenin postları düzgün sayılmamış, spam yapan kişiler ödüllendirilmiş. İmzaların kaldırılması haberi gelmeden önce spreadsheetin düzeltileceğini düşünüyordum. Hem forumu kirleten hem de insanların hakkını yiyen bir kampanya böylece son bulmuş oldu.
Böyle bir bounty kampanyasından sonra yatırımcılar üzerinde projeye karşı antipati oluştu.
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
January 23, 2018, 05:22:22 PM
Çıktık sonunda hadi bakalım umarım düzgün birşeyler alırız bir daha böyle mesajlı imzalara girmemeye özen gösterecegim, aslında bunada bilerek girmemiştim ama öyleymiş. Fena kalabalık olmuştu neyseki bitti

imzayı kaldırıyor muyuz?

Hocam Matthias9515 adlı çevirmen ödül sorunları için kiminle iletişime geçmeniz gerektiğini yukarıda belirtmiş ve ayrıca imzaları kaldırabileceğinizi dile getirmiş. Neden üç mesaj yukarısını okumadan yorum atıyorsunuz anlam verebilmiş değilim hala.

Ben de anlamadım zaten bitmiş bir kampanya için post kasma amacıda yok arkadaşın üşenmiş heralde.Bu arada envion kampanyasını yöneten kişi gerçekten çok hak yedi umarım bir düzeltme gelir listeye.  Smiley
hero member
Activity: 840
Merit: 532
January 23, 2018, 05:16:04 PM

imzayı kaldırıyor muyuz?

sr. member
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
January 23, 2018, 04:54:45 PM

imzayı kaldırıyor muyuz?

sr. member
Activity: 560
Merit: 255
January 23, 2018, 01:35:46 PM

Herkes emeklerinin karşılığını alır merak etmeyin, reklamlara bu kadar önem veren bir proje insanları karşılıksız bırakmaz.
sr. member
Merit: 267
January 23, 2018, 01:17:40 PM
hero member
Activity: 826
Merit: 502
January 23, 2018, 07:04:54 AM
Projenin gerçekten faal bir şekilde işlemesini ve geliştirilmesini canı göndülden istiyorum . Pasaport ' um olmadığı için başvuruda bulunmadım . Onaylanmama riskine karşı . Ama ICO sonrası borsalarda yerini aldığında ciddi bir yatırım yapmak niyetindeyim.
full member
Merit: 102
January 23, 2018, 04:36:17 AM
Son durum nedir arkadaşlar? Kampanya bittikten sonra üstüne 1 hafta da geçti. Artık imza dan çıkabilirim değil mi? Yeni bir imza kampanyasına denk geldim de kaçırmak istemiyırum
member
Activity: 96
Merit: 10
January 23, 2018, 02:35:06 AM
güzel projeymiş. hiç değilse elektriğin bir kısmını üreterek tasarruf sağlıyor. umarım başarılı olur.
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
January 20, 2018, 07:10:57 PM
Çok fazla spam mesaj ve botla katılım tespit ettiklerini ve bunları temizlemeye çalıştıklarını söylediler. Bütün postları blogları vs detaylı inceleyeceklermiş. Özellikle burst mesaj atan birsürü insan oldu. Bakalım sonucunu göreceğiz.

Post başına ödeme sistemine geçtikleri için spam tarzı mesajların olduğu büyük bir gerçek ama bundan önce kampanya yöneticisi yayınlanan tablo için son tablo demişti.Gelen tepkiler üzerine yeni bir inceleme yapacaklarını açıklamışlar bence de bu karar isabetli olmuş.
umarım diskalifiye olur o spam mesaj atanlar. herifler fena şekilde spam yapıyorlardı. 3000 mesaj atan var anasını satıyım.
Pages:
Jump to: