Pages:
Author

Topic: - - page 9. (Read 2682 times)

sr. member
Activity: 322
Merit: 251
January 14, 2018, 01:51:54 PM
An itibariyle toplanan rakam 85 milyon doları geçmiş durumda. Bizim lokalde ek konuşulmamış olsa da gayet dikkat çeken bir proje oldu ve iyi yatırım aldı. Umarım listelendikten sonra hem yatırımcılar hem de bounty katılımcılarının yüzü güler  Smiley

katılımcıları çok çok fazla . Stake bazlı verildiği için ortalık bayağı bir karışacak gibi duruyor . Forum da yine envion imzalılar konuşuyor malum . Bakalım inşallah kazandırır tabi ki .

85 milyon dolar oldukça fazla bir yatırım . ICO yatırımcısına mutlaka kazandıracak proje geçerli ..
sr. member
Activity: 980
Merit: 275
January 14, 2018, 12:34:00 PM
An itibariyle toplanan rakam 85 milyon doları geçmiş durumda. Bizim lokalde ek konuşulmamış olsa da gayet dikkat çeken bir proje oldu ve iyi yatırım aldı. Umarım listelendikten sonra hem yatırımcılar hem de bounty katılımcılarının yüzü güler  Smiley
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
January 14, 2018, 02:14:14 AM
uzun süreden sonra bende envion ile ico yatırımlarına geri döndüm, bayadır uzaktan izliyordum icoları, bu sefer bir kaç ether salladık bakalım hayırlısı

bravo hocam senin gibi piyasanin eskisi birininde yapacagi yatirim envion olurdu hayirli kazanclar insallah yatirimin 100X yaparda bizim bountylerde 100X olur.

özellikle ico sitelerinde roi rate'i hep low olarak gösteriyorlar envion için.Gerçi nedeni az çok belli , sonucta bir mining ico'su bu. Umarım envion diğerlerinden farklı olup yatırımcısına ve bounty'e katılan insanlara hızlı bir şekilde kar ettirir. Hedefledikleri sistemi kurduktan sonra uzun vadede hep getirisi olur diye umuyorum.

https://icodrops.com/envion/
full member
Activity: 350
Merit: 108
The World’s First Blockchain Core
January 13, 2018, 10:44:45 PM
uzun süreden sonra bende envion ile ico yatırımlarına geri döndüm, bayadır uzaktan izliyordum icoları, bu sefer bir kaç ether salladık bakalım hayırlısı

bravo hocam senin gibi piyasanin eskisi birininde yapacagi yatirim envion olurdu hayirli kazanclar insallah yatirimin 100X yaparda bizim bountylerde 100X olur.
full member
Activity: 588
Merit: 125
January 13, 2018, 06:32:06 PM
Ya bırakın binance ve kucoini liqui ye girerse süper olur zaten coin kilidi açılırsa direk etherdeltada işlem görür o bile işe yarar hızlıca

Liqui coinleri gebertmek için iyi bir pazar..
Satın alacaksanız iyi ama satmak için berbat bir yer.

Dediğim gibi ekibin gücü var kolayca Binance girecektir.

Liqui cidden çok kötü bir borsa ama iyi coin var içinde zaten çoğu coin orada var ama bir şey almak istediğimizde canım çıkıyor alıp cüzdanıma atana kadar
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
January 13, 2018, 06:27:16 PM
sr. member
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
January 13, 2018, 06:14:50 PM
Ya bırakın binance ve kucoini liqui ye girerse süper olur zaten coin kilidi açılırsa direk etherdeltada işlem görür o bile işe yarar hızlıca

Liqui coinleri gebertmek için iyi bir pazar..
Satın alacaksanız iyi ama satmak için berbat bir yer.

Dediğim gibi ekibin gücü var kolayca Binance girecektir.
sr. member
Activity: 714
Merit: 250
January 13, 2018, 06:05:47 PM
Hocam liqui çok garip bir borsa eşek yükü ile transfer ücreti var ancak borsanında öyle bir reklam çalışmasını göremedim garip bir havaları var. Çok güven vermiyor ancak sağlam bir borsa gibi.
full member
Activity: 588
Merit: 125
January 13, 2018, 05:53:14 PM
sr. member
January 13, 2018, 05:47:12 PM
73 mılyon dolar geçilmiş durumda tabı ethereum yukselişi bonus oldu adamlar için, matthiasda çok şanslı bır adam aldığı proje manyak paralar topluyor, bundan sonra onun çevirdigi konuların ödullerıne katılacagım

Güzel yatırım toparladılar orası kesin . Mathias arkadaş genel de seçici davranıyor tavsiye ederim çevirdiği konularda ki imza kampanyaları da sevindiriyor . Sürekli bir ilgisi var .

Envion hitbtc garantisi verdi evet . Ama Kucoin beklentim var . Kucoin e girmesi durumunda da çok rahat x3 x4 seviyelerine ulaştırır .

Kucoin o kadar etkili olur mu sizce hocam anladığım kadarıyla referans sistemi ile üye alımı yapan borsalar son zamanlarda oldukça popüler olmaya başladı.Envion kampanyasına girmeyi düşünmüştüm ama 2binin üzerinde mesaj atan üyeler var.

kucoin den ziyade binance olsa tadından yenmez, ilk başlangıç borsası bile çok önemli.
  6 ay SNM yi liqui de süründürdüler, Binance de hacim kazandı...

Bu ekip paraya kıyar bence düzgün bir yerde başlar...
legendary
Activity: 1722
Merit: 1630
January 13, 2018, 05:42:47 PM
73 mılyon dolar geçilmiş durumda tabı ethereum yukselişi bonus oldu adamlar için, matthiasda çok şanslı bır adam aldığı proje manyak paralar topluyor, bundan sonra onun çevirdigi konuların ödullerıne katılacagım

Güzel yatırım toparladılar orası kesin . Mathias arkadaş genel de seçici davranıyor tavsiye ederim çevirdiği konularda ki imza kampanyaları da sevindiriyor . Sürekli bir ilgisi var .

Envion hitbtc garantisi verdi evet . Ama Kucoin beklentim var . Kucoin e girmesi durumunda da çok rahat x3 x4 seviyelerine ulaştırır .

Kucoin o kadar etkili olur mu sizce hocam anladığım kadarıyla referans sistemi ile üye alımı yapan borsalar son zamanlarda oldukça popüler olmaya başladı.Envion kampanyasına girmeyi düşünmüştüm ama 2binin üzerinde mesaj atan üyeler var.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
January 13, 2018, 03:47:50 PM

hero member
Activity: 981
Merit: 500
DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize
January 13, 2018, 08:14:41 AM

1 dolar beledi ile 2000 adet aldım, bakalım ico sonrası düşecek mi çıkacak mı.

Yatırım yaptık ama geri ödememi yapacaklar yoksa coinleri geri mi satın alacaklar hiç bakmadım.

Hayırlı olsun dostum. Ben de dün bir miktar aldım, her şekilde kar geleceğine neredeyse emin gibiyim. HitBTC sözleri bunu destekler ama içimden bir his, ico sonrasında Envion' un Binance veya Kukoin, ikisinden birinde listeleneceğini söylüyor. Bu hissin peşinden giderek yatırım yaptım.
sr. member
January 13, 2018, 07:30:29 AM

1 dolar beledi ile 2000 adet aldım, bakalım ico sonrası düşecek mi çıkacak mı.

Yatırım yaptık ama geri ödememi yapacaklar yoksa coinleri geri mi satın alacaklar hiç bakmadım.
member
Activity: 210
Merit: 11
January 13, 2018, 06:30:09 AM
member
Activity: 546
Merit: 10
January 13, 2018, 05:58:21 AM
proje olarak beğendim fakat çok sayıda post atmanız gerekmesi açısından bana uygun gelmeyen bir projedir. 2000 mesaj atan arkadaşı kutlamak gerekli. taş olsa çatlardı. bounty hunterlar coininiz bol olur inş. Smiley
sr. member
Activity: 392
Merit: 257
January 13, 2018, 05:57:10 AM
Envion iyi topladı dağıtır dedim de acaba ne kadar getirir bilen var mı nasıl hesaplanacak acaba şimdi kaç milyon ayırmışlar imzaya acaba arkadaşlar bunları bilen var mı

Global başlıkta 2 milyon rakamı gördüm bunun yüzde 25 i imzada, deli gibi post kasanlar varken biz ve de bu kadar katılımla onlar hava alacağız gibi.

Hocam tek bir üye 2000 den fazla post atmış adam utanmasa imza gelirinin tamamını tek başına isteyecek.Neyse bize en azından bir çorba parası çıksın yeter fazlasında gerçekten gözüm yok bu kampanya için. Grin
hocam hayatı bozunca 100 mesaj atmış adam 2milyonu görünce bodoslama 2000 mesaj atmış. yememiş içmemiş spam yapmış bildiğiniz. adminlerde buna izin veriyor.

Ben de gördüm o elemanı maşallah kampanyaya ilk girenlerden bir de .. Anası babasıyla o kadar konuşmamıştır o eleman. Jr hesap dan 2000 mesaj dile kolay . Bildiğin devlet memuru gibi sabah 8 akşam 5 çalışmışta çalışmış.
Madem gördünüz spam mesajlarını report edin. 5-10 mesajı report edilsin ve silinsin bak nasıl ban yiyor.
Proje cok iyi görünüyor acaip ilgi var. Markete girdikten sonraki performansını merak ediyorum.
legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
January 13, 2018, 02:56:29 AM
Envion iyi topladı dağıtır dedim de acaba ne kadar getirir bilen var mı nasıl hesaplanacak acaba şimdi kaç milyon ayırmışlar imzaya acaba arkadaşlar bunları bilen var mı

Global başlıkta 2 milyon rakamı gördüm bunun yüzde 25 i imzada, deli gibi post kasanlar varken biz ve de bu kadar katılımla onlar hava alacağız gibi.

Hocam tek bir üye 2000 den fazla post atmış adam utanmasa imza gelirinin tamamını tek başına isteyecek.Neyse bize en azından bir çorba parası çıksın yeter fazlasında gerçekten gözüm yok bu kampanya için. Grin
hocam hayatı bozunca 100 mesaj atmış adam 2milyonu görünce bodoslama 2000 mesaj atmış. yememiş içmemiş spam yapmış bildiğiniz. adminlerde buna izin veriyor.

Ben de gördüm o elemanı maşallah kampanyaya ilk girenlerden bir de .. Anası babasıyla o kadar konuşmamıştır o eleman. Jr hesap dan 2000 mesaj dile kolay . Bildiğin devlet memuru gibi sabah 8 akşam 5 çalışmışta çalışmış.
hero member
Activity: 756
Merit: 500
January 12, 2018, 08:09:48 PM

full member
Activity: 266
Merit: 242
January 12, 2018, 06:58:19 PM
Bitroad scam çıkmış ne zamandır ımzasındaydım yalan oldu, baktım baktım işe yarar adam gibi birşey bulamadım, çok proje var ama adam gibi proje bulmak cok zorlaştı
Pages:
Jump to: