Pages:
Author

Topic: - - page 7. (Read 2682 times)

member
Activity: 98
Merit: 10
The future is your Genome
January 20, 2018, 04:44:18 PM
Çok fazla spam mesaj ve botla katılım tespit ettiklerini ve bunları temizlemeye çalıştıklarını söylediler. Bütün postları blogları vs detaylı inceleyeceklermiş. Özellikle burst mesaj atan birsürü insan oldu. Bakalım sonucunu göreceğiz.

Post başına ödeme sistemine geçtikleri için spam tarzı mesajların olduğu büyük bir gerçek ama bundan önce kampanya yöneticisi yayınlanan tablo için son tablo demişti.Gelen tepkiler üzerine yeni bir inceleme yapacaklarını açıklamışlar bence de bu karar isabetli olmuş.
full member
Activity: 616
Merit: 124
January 20, 2018, 04:40:16 PM
Çok fazla spam mesaj ve botla katılım tespit ettiklerini ve bunları temizlemeye çalıştıklarını söylediler. Bütün postları blogları vs detaylı inceleyeceklermiş. Özellikle burst mesaj atan birsürü insan oldu. Bakalım sonucunu göreceğiz.
member
Activity: 98
Merit: 10
The future is your Genome
January 20, 2018, 04:34:31 PM
ÖDÜL SORUNLARI İÇİN

Please forward bounty support requests to our Bounty Campaign Manager. The OP will not respond to support requests and is not part of the Envion project.

Yardımcı olduğun için teşekkür ederim hocam insanlar seni haksız yere eleştirmeye başlamıştı.Yaptığın çeviriyi de çok beğendim ico sürecine de katıldım.Umarım güzel ve kaliteli çevirilerine devam edersin. Smiley
hero member
Activity: 938
Merit: 1000
January 20, 2018, 04:29:25 AM
Reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığında yaptıklarını düşünüyorum post başına verilen stakeler de .. İsminin sıkça geçmesi hoş . Forumu kirletiyor ama önemli olan isimlerinin herşekile insanların aklına kazınması . Global de de aynı durumlar yaşandı . Sıfırdan üyelik açıp adam 2 K mesaj kasmış resmen baktımda . Yememiş içmemiş post kasmış.
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
January 19, 2018, 06:07:47 PM
Bu projenin imza kampanyasına katılıp her hafta tam stake almış Hero/Leg' ler bayağı yüklü kazanç sağlayacak gibi. Özellikle borsalara açıldıktan sonra aynen INS' de olduğu gibi en az bir kez ciddi bir pump dalgasıyla fiyatı artacaktır bu tokenin de. ICO' suna yatırım yaptım ve bekliyorum.

en cok ikinci postu atan bir türk arkadaş hemde legend. doğal olarakda en fazla kazanan o olacak. yalnız benim forumda 4 yılda atamadığım postu adamlar 1 ayda atmıs.2k post atanlar falan var.
full member
Activity: 238
Merit: 101
The Experience Layer of the Decentralized Internet
January 19, 2018, 05:11:26 PM
Bu projenin imza kampanyasına katılıp her hafta tam stake almış Hero/Leg' ler bayağı yüklü kazanç sağlayacak gibi. Özellikle borsalara açıldıktan sonra aynen INS' de olduğu gibi en az bir kez ciddi bir pump dalgasıyla fiyatı artacaktır bu tokenin de. ICO' suna yatırım yaptım ve bekliyorum.
hocam stakeler haftalık değildi. post başıydı. sırf bu yüzden forum çöplüğe dönmüştü bi ara. baya spam yaptı millet.
hero member
Activity: 868
Merit: 1003
January 19, 2018, 05:01:36 PM
sr. member
Merit: 306
January 19, 2018, 07:20:01 AM
bizi bir salsalar da imzadan cıksak artık. normalde ayın 1'inde bitecekti imza muhabbbeti , ayın 19'u oldu hala resmi bir açıklama gelmedi imzadan cıkabilirsiniz diye
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
January 16, 2018, 11:36:40 AM
Ben yapılanın yanlış olduğunu düşünmüyorum sonuç olarak proje hard cap yapmış oldu ve hem yatırımcısına, hem ödül programına katılanlara yüklü miktarda para kazandırabilir diye düşünüyorum. Proje kâr payı dağıttığı için gelecekte çok daha ön planda olabilir belki de ilk 50 içerisinde görebiliriz.
sr. member
Activity: 630
Merit: 253
January 18, 2018, 11:29:30 AM
Hitbtc ne olacak belirsizlikleri var ben kesinlikle işlem yapmayı düşünmüyorum orada INS hitbtc yi duyurduğunda çok kızmıştım gül gibi tokenin içine böyle sıçılır diye ama adamlar sonrasında çok güzel ataklar yaptılar
sr. member
Buy $BGL before it's too late!
January 18, 2018, 10:21:22 AM
Envion sonunda bitirdimi acaba birde hangi borsaya girecek bellimi, bu düşen fiyatlar muhakkak onuda etkilemiştir.

HitBTC muhtemel görünüyor.
member
Activity: 378
Merit: 11
January 18, 2018, 07:51:19 AM
Envion sonunda bitirdimi acaba birde hangi borsaya girecek bellimi, bu düşen fiyatlar muhakkak onuda etkilemiştir.
sr. member
January 18, 2018, 06:21:12 AM
Post bazlı olunca maalesef ki her taraf karıştıkça karışıyor . Envion ' a rağbet oldukça fazla . Bounty ' cileri üzebilirler ama ICO yatırımcıları gerçekten karlı ayrılacak benim fikrim bu yönde ..

Proje bazlı iş görecek durumda..

Listeler güncellenmemiş ama dediğiniz gibi imzada pek bir şey alamayacağız gibi.
Proje sağlam göründüğü için ico yatırımı da yaptık bakalım ne olcak?

İmza kampanyası bitmedi mi halen envion ' un ? en son 14 ü diye biliyordum . Halen envion imzaları havada uçuşuyor Smiley

Tamam reklam için güzel de stake ' ler hesaplanınca yine savaş alanına dönecek heryer.

14 ünden sonra stake alınamıyor ama bir hafta daha kalacak imzalar, sayım bitmemiş. İmzayı kaldıranlar diskalifiye edilecek..

Spam severler farkında olsun da..
sr. member
Activity: 322
Merit: 251
January 18, 2018, 03:20:13 AM
Post bazlı olunca maalesef ki her taraf karıştıkça karışıyor . Envion ' a rağbet oldukça fazla . Bounty ' cileri üzebilirler ama ICO yatırımcıları gerçekten karlı ayrılacak benim fikrim bu yönde ..

Listeler güncellenmemiş ama dediğiniz gibi imzada pek bir şey alamayacağız gibi.

İmza kampanyası bitmedi mi halen envion ' un ? en son 14 ü diye biliyordum . Halen envion imzaları havada uçuşuyor Smiley

Tamam reklam için güzel de stake ' ler hesaplanınca yine savaş alanına dönecek heryer.
full member
Activity: 518
Merit: 102
January 18, 2018, 02:40:37 AM
Sağlam bir giriş yapabilir borsalara. İyi çalışıyor ekip rekalm ve söylenti bu işin lokomotifi. Tabiki sonuçtaprojenin ürettiği iş önemli ancak fiyatta böyle sağlanıyor.
full member
Activity: 196
Merit: 100
January 17, 2018, 08:48:50 PM
adamlar reklam yapıyım derken spam makinelerini hiç düşünemedi anlaşılan. hayatı boyunca 1000 mesaj atmış adam imzaya girdikten sonra 2000 mesaj yazıyor ve parayı görüeüyor.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
January 17, 2018, 02:46:54 PM
envionu her yerde görüyorum. valal ekip reklam konusunda çok ama çok iyi çalışıyor gördüğüm kadarıyla. e tabi böyle güçlü projeler son zamanlarda azaldı. bounty konusunda ciddi anlamda katılım var. pek sevindireceğini düşünmüyorum sayıdan dolayı katılımcıları

Gerçekten her yerde varlar. Marketing için kesenin ağzını iyiden iyiye açtılar.
Fikir olarak teoride epey sevdim aslında ama pratikte uygulanbilirliği konusunda endişelerim var.
sr. member
January 17, 2018, 11:51:52 AM

full member
Activity: 218
Merit: 100
January 17, 2018, 11:06:25 AM
envionu her yerde görüyorum. valal ekip reklam konusunda çok ama çok iyi çalışıyor gördüğüm kadarıyla. e tabi böyle güçlü projeler son zamanlarda azaldı. bounty konusunda ciddi anlamda katılım var. pek sevindireceğini düşünmüyorum sayıdan dolayı katılımcıları
sr. member
Activity: 322
Merit: 251
January 17, 2018, 09:00:06 AM

Pages:
Jump to: