Pages:
Author

Topic: - - page 10. (Read 6384 times)

sr. member
Activity: 616
Merit: 259
March 16, 2018, 09:13:52 AM
Envion,Hero,Sapien ve en son bu katıldığım imza. Abi hepsi mi sıkıntılı olur? Kafasına göre süre uzatan mı dersin,ödülü kesen mi dersin,dağıtmayan mı dersin?  Allah aşkına ne olmuş olabilirde ödül dağıtılmıyor?
sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
March 16, 2018, 09:10:00 AM
Hocam imza biteli ay oldu artık bir ay mı 2 ay mı bilmiyorum ama, ne hesaplanan stake var ne bısey, bukadar ıgrenc bır takım bukadar ıgrenc bır yonetım ben gormedım, post sayımı zamanı da zaten cok canımızı sıktılar, gelsın hayatta yuzune bıle bakmam anında satıcam bu gerızekalıların tokenını.

bende elimde tutmayı düşünmüyorum ama geldiginde 1000 kişiye ödeme yapıcaklar dump ı düşünemiyorum ya hızlı satmak lazım yada beklemek o yüzden
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
March 15, 2018, 02:43:55 PM
Hocam imza biteli ay oldu artık bir ay mı 2 ay mı bilmiyorum ama, ne hesaplanan stake var ne bısey, bukadar ıgrenc bır takım bukadar ıgrenc bır yonetım ben gormedım, post sayımı zamanı da zaten cok canımızı sıktılar, gelsın hayatta yuzune bıle bakmam anında satıcam bu gerızekalıların tokenını.
hero member
Activity: 1330
Merit: 533
March 15, 2018, 02:41:43 PM
İmzaların ödeme süreleri mi uzadı, insanlar mı sabırsız anlayamadım
member
Activity: 336
Merit: 13
March 11, 2018, 03:58:23 PM
su ana kadar girdigim 2 imza da fos cikti. biri envion biri revizor. revizorun ekibini incelemek bayagi gec aklima geldi ki incelemez olaydim. rusyadan mahalleden toplamislar adamlari. bu da aylar oldu vermedi.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
March 10, 2018, 02:33:28 PM
korkmayin verirler paranizi  bu adamlar 100M topladi bounty odullerine takilmazlar. SIz tokenlerin para edip etmeyecegine kafa yorun.
full member
Activity: 294
Merit: 100
March 10, 2018, 02:17:47 PM
Katılımcı sayısı yüksek bir kampanya oldu. Envion bounty insanlar tarafından yoğun şekilde tercih edildi. Umarım katılan arkadaşlar iyi bir kazanç sağlar. tokenleri hemen satmak yerine biraz bekleyin. 
full member
Activity: 406
Merit: 100
March 10, 2018, 03:55:04 AM
Yorum mükemmel hocam, gerçekten bukadar berbat bişey görmedim ben de. Tokenlar gelsin anında satacağım ben böyle beceriksiz bir takımın bir şeyi becerebilceni sanmıyorum, zaten imzasına baştan girmemem lazımdı millet post a abandı heryer envioncu postları dolduydu, bidaha girmem ders oldu. Alsak da kurtulsak şundan.
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
March 10, 2018, 03:17:27 AM
o kadar leş bir ico ve ekipki nerdeyse filecoin ile kıyaslıyacagım. tokenin kilidini açmayı beceremezler , ödülleri saymayı beceremezler. saysalar ödülleri dağıtmayı beceremezler. bi de bu hıyarlar 100 milyon topladılar. mümkünse götlerine soksunlar
hero member
Activity: 858
Merit: 500
Taylor - Smart Crypto Trading Assistant
February 28, 2018, 02:51:17 AM
whitepaper' de belirtilen ico bitiş tarihi üzerine son anda 24 saat koyarak fazladan 11 milyon dolar topladıklarına şahit olduğum vakit, projeye yatırım yaptığım için gayet pişman olmuştum. daha btc ile yatırım yapanların token kilitlerini açmadılar. bunlardan bir bok olmaz. zaten bu sebepten de ico fiyatı altında seyrediyor token değeri. külli zarar bir proje.
member
Activity: 196
Merit: 11
February 27, 2018, 06:34:30 PM
Envion konusunda telaşlı olan arkadaşları anlamak mümkün. Ödüllerin dağıtılmaması ve gecikmesi size zaman ve para kaybettiriyor. Problem çıkaran ekipleri deşifre edin ve bir daha onların kampanyalarına katılmayın.
sr. member
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
February 27, 2018, 06:30:42 PM
Bu ödüller için neden bu kadar acelecisiniz bilmiyorum ama gerçekten fazla itici görünüyor. Envion kelek atacak bir takım değil, yakında dağıtırlar.

Şahsen imzasi ile ilgili sorunum yok, piyasa değeri ve başladığı borsayı beğenmiyorum sadece, eninde sonunda gönderirler tokenleri ondan yana kimsenin şüphesi olmasın.

Hatta yatırımcı için geç vermeleri avantajlı bile olur...
sr. member
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
February 27, 2018, 06:16:23 PM
Beyler çok umutlanmayın. Bence envion bounty yöneticileri yüzünden bu  parasını bir şekilde kaptırdı yada kaybetti.Şuan milleti oyalıyorlar ve bu iş üstünde çalışıyorlar. Umarım ödülleri dağıtırlar demekten başka yapcak birşey yok.Bir daha bu ekibin projelerine asla katılmayın

Kampanyaya da katıldım ico ya da, ico su da yüzümüzü güldürmedi.
 bakalım halimiz nice olacak?
newbie
Activity: 122
Merit: 0
February 27, 2018, 06:00:22 PM
Beyler çok umutlanmayın. Bence envion bounty yöneticileri yüzünden bu  parasını bir şekilde kaptırdı yada kaybetti.Şuan milleti oyalıyorlar ve bu iş üstünde çalışıyorlar. Umarım ödülleri dağıtırlar demekten başka yapcak birşey yok.Bir daha bu ekibin projelerine asla katılmayın
newbie
Activity: 154
February 27, 2018, 05:03:51 PM
Bende Bounty kampanyasına girmiştim. Bayağı da umutlu olduğum ve çok iyi bırakacak dediğim bir kampanya idi. Lakin her dakika bir gol atmaları, olmadık şekil de yeni yeni icatlar çıkarmaları inanılmaz derece can sıkmaya başladı. Ondan sonra olan Kampanyalar bile ödüllerini dağıttılar. Ondan daha sönük olmasını beklediğim çoğu token/coin herşeyi ile katlamayı becerdi. Velhasıl boşuna kürek salladık gibi geliyor bana.
sr. member
Merit: 306
February 27, 2018, 04:47:43 PM
envion bana imzadan cok yüksek meblaalar kaybettirdi.onların imzasında harcayacagım 2 haftada başka imzalara girebilseydim enviondan alacagımın 100 katına yakın bişey alırdım başka projelerden. neyse bu da bana ders olsun
full member
Activity: 630
Merit: 102
February 27, 2018, 01:14:50 PM
Ben bu projenin imza kampanyasına katıldığımı bile unutmuştum Smiley hala ödüller gelmemiş ilginç. Zaten son 1-2 hafta kala yetişmiştim yanlış hatırlamıyosam 50 mesaj mı ne atmıştım. Az çok demeden gene bir şey geçse elime olacakta yorumlara göre baya sıkıntılı bir durumdalar sanırım
hero member
Activity: 756
Merit: 500
February 27, 2018, 05:53:08 AM
ödüllerin dağıtılması baya uzun sürecek gibi duruyor. geç olsun güç olmasın bari diyelim. 2-3 kuruş para alacağız onada kesik atmasınlar.
newbie
Activity: 280
February 27, 2018, 05:17:26 AM
Bu envion çok büyük dolandırıcılık yapıp vurgun yaptı, inşallah öderler,
legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
February 27, 2018, 04:05:06 AM
Ödesinler artık şu ödülleri milletin canını sıkıyorlar iyice. Len forumun her yani Envion oldu millet yardırdı dünya mesaj attı şimdi olaya bak ya 3 kuruş dağatacaklar ettikleri iiş değil!

Çok olaylı geçti envion durumu . Halen de öyle devam ediyor . Ne zaman post bazlı stake hesaplanacak denilse her kampanya da bir olay çıkıyor . Ekip güzel bir yatırım aldı . Biraz daha sabır ödemeler yapılacaktır mutlaka .
Pages:
Jump to: