Pages:
Author

Topic: - - page 9. (Read 6384 times)

member
Activity: 336
Merit: 11
March 19, 2018, 10:33:15 AM
Heyecanla bountysine katildigim bir projeydi envion. Belki hala 'promising' fakat boylesine buyuk projeleri yonetenler is bilmezse biz de aylardir gelecek uc bes coinin yolunu gozleriz. Yazik. Plansizliginiz batsın.
member
Activity: 596
Merit: 14
March 19, 2018, 07:30:13 AM
gerçekten yazık oluyor bu proje diğer prokelere kötü örnek oluyor adamlara soruoz diyorki envion 100m topladı ama kaç aydır dağıtmadı bekleyın dıyorlar gerçekten acınası
member
Activity: 210
Merit: 10
March 19, 2018, 03:53:11 AM
Forumda herkese karanlık saatler yaşattılar post başına stake durumu yüzünden. Merit denilen saçma olayının gelmesine de önayak olduklarını düşünuyorum.
member
Activity: 434
Merit: 14
March 17, 2018, 02:08:17 PM
Ben de son bir haftada 38 post ile imzasına katılmıştım envionun. Şu ana kadar ne gelen birşey var ne de haber. Sanırım bu işlerin cılkı çıkıyor. Zaten pek de hoş olmamıştı envion imza kampanyası bakalım ne çıkacak sonunda.
full member
Activity: 1358
Merit: 193
March 17, 2018, 01:05:32 PM
kimse kusura bakmasın iyi olmuş çıkan sorunlar size. mesaj kasacam diye resmen formun ırzına geçilmişti. neyseki bittide kurtulduk envion denen şeyden.
forum yönetimi inşallah çözüm bulurda devamı gelmez bu post başı stake işinin.
jr. member
Activity: 98
Merit: 1
WWW.OAX.ORG - MARKET INTEGRATION PLATFORM
March 17, 2018, 11:24:16 AM
Başka bir tane bounty daha vardı. Onlar mı Envion mu diye düşünürken. Envion demiştim. Karar verdiğim en kötü Bounty bu oldu. Adamlar uzattıkça uzatıyorlar. Bu kampayayı yönetemeyen kişiden de kaynaklanıyor. Katıldığım en kötü kampanya bile bitti ve ödülleri geldi. Bu ise hala daha yok şöyle olacak da yok böyle olacak. Arkadaş ne yapacaksan şartını önceden yaz. Yolun yarısına gelmişsin veya sonuna gelmişsin, yeni karar mı verilir. İlk başta ne demişsen onu uygulama adam gün 10 tane yazmış ise yazmış, geçmiş olsun. Bunun önlemini baştan alacaktın. Sonradan Dedim ama vazgeçtim. Haksızlık oldu gibi YALANLARA başvurma. Dağıtmıyorsan da çık ben dağıtmıyorum de, küfrünü ye, sende rahatla biz de rahat edelim. işi bu kadar yalan dolan ile çevirmen. Yok o oldu yok bu oldu demenin ne manası var. ÇAPSIZ bir TOKEN...
sr. member
Activity: 779
Merit: 253
March 17, 2018, 10:56:51 AM
Post başına hesap yapıldığı için günde 30 40 yorum yapanlar vardı ve forum baya sıkıntılıydı o günlerde, heryerde envion için post atanlar vardı, bu tarz kampanyalardan uzak durmaya çalışıyorum pek hoş gelmiyor bana.
full member
Activity: 238
Merit: 101
The Experience Layer of the Decentralized Internet
March 17, 2018, 08:05:48 AM
cok sacma salak bi bounty kampanyasi vardi bunun. millet cop cop postlar atti. ve bunlarin sonucu koca bi 0 mi ? hala odenmemis bountyler.
member
Activity: 210
Merit: 10
March 17, 2018, 06:44:55 AM
Ben artık ümidi kestim. Eğer gelirse de direk satarım. Kaç kere geldi gelecek dağıtım hesaplancak yorumları yapıldı hiçbir şey olmadı. Güven falan bırakmadı
full member
Activity: 518
Merit: 102
March 17, 2018, 06:32:40 AM
Ben de dıwtoken'e girdim ama bizmkinin de ne olacağı belli değil inşallah aynı durumu bizler de yaşamayız. Başlığa bakınca üzüntü duydum bu denli ümit verici bir başlık atamak çok da doğru değil gibi tabi tokenin geleceğini bilemiyoruz ama
full member
Activity: 350
Merit: 105
March 17, 2018, 06:17:48 AM
Ben bunun imzasından çıkıp Diwtoken e girdiydim sanırım 11. Hafta diwtokende  iyi ki de çıkmışım. Sizin adınıza üzüldüm umarım en kısa zamanda gönderirler.
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
March 17, 2018, 05:56:40 AM
Globaldeki başlarına scam proje olduklarını takımdan bir cacık olmucağını ve hırsız olduklarını yazdım, bence şurdaki herkes gitsin tek tek yazsın, en azından insanlar bunları görür de almaz yazık millete, benim her zaman gördüğüm şey düzgün baskı yapmazsan takımın umrunda bile olmuyor bountyler, herkes yüzlerce kişi verin bountyleri bu nedir dese ozaman görün nasıl veriyorlar.
full member
Activity: 567
Merit: 148
February 28, 2018, 05:12:36 AM
Bir gün eklenmesi yatırımcılara karşı sorumsuz hareket edildiğini gösterir. Baştan ilan edilen şartların uyanıklık yapılarak değiştirilmesi piyasanın altcoine karşı soğumasına sebep olur.
hero member
Activity: 858
Merit: 500
Taylor - Smart Crypto Trading Assistant
March 17, 2018, 05:41:54 AM
envion bu senenin en çok üzen icolarından biri oldu. hem yatırımcısını darmaduman etti hem de ödül avcısını. tanesine 1 dolar verdiğim token yarı fiyatına düşmüş neredeyse. bir de o kadar uğraştırdılar kyc bokuna.
newbie
Activity: 196
Merit: 0
March 17, 2018, 05:12:20 AM
Bundan sonra girdiğim imza dağıtımı yaptı daha sonraki en azından dağıtacağı stake sayısını hesapladı. Ne alacağımızı açıklasalar da bir adım atmış olsalar. Herkes merakla bekliyor ne olacağını
newbie
Activity: 196
Merit: 0
March 17, 2018, 04:31:53 AM
Katildikta ne gelen var ne giden eger beklentiye ulasirsa iyi diyolar brklentimiz yuksek
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
March 16, 2018, 09:51:34 PM
bu kadar yeteneksiz adamlar 100 milyon dolar para topladı daha imzasına sosyal medyasına kaç kişinin girdiğini , ne kadar stake aldığını hesaplamaktan aciz insanlar mı dünyanın en büyük mining farmını kuracak. güldürmeyin beni
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
February 27, 2018, 06:18:30 PM
Bu ödüller için neden bu kadar acelecisiniz bilmiyorum ama gerçekten fazla itici görünüyor. Envion kelek atacak bir takım değil, yakında dağıtırlar.
member
Activity: 476
Merit: 75
March 16, 2018, 08:14:42 PM
Envion,Hero,Sapien ve en son bu katıldığım imza. Abi hepsi mi sıkıntılı olur? Kafasına göre süre uzatan mı dersin,ödülü kesen mi dersin,dağıtmayan mı dersin?  Allah aşkına ne olmuş olabilirde ödül dağıtılmıyor?

Dostum çok fena takılmışsın. Yani bunun bir tık altı Çiftlikbank :d Neyse şaka bir yana er yada geç tokenler gelir. Bazen geç geldiğinde acayip keyifli oluyor.
full member
Activity: 406
Merit: 158
March 16, 2018, 09:16:54 AM
Envion,Hero,Sapien ve en son bu katıldığım imza. Abi hepsi mi sıkıntılı olur? Kafasına göre süre uzatan mı dersin,ödülü kesen mi dersin,dağıtmayan mı dersin?  Allah aşkına ne olmuş olabilirde ödül dağıtılmıyor?
Sapien ve enviona ben de girdim, sıkıntılılar bize denk geldi hocam sizin şanssızlık benden fazlaymışSmiley Enviondaki gerizekalıların dediğine göre bunlar icoculardan kyc topluyormuş, onları yapıp adamların tokenlarını yollamadan sizinkileri hesaplayıp gönderemeyiz çünkü kaç tane göndericemizi bilmiyoruz diyorlar. Ancak haftalar geçti böyle bir bahane olamaz çok saçma bence.
Pages:
Jump to: