Pages:
Author

Topic: - - page 13. (Read 6384 times)

full member
Activity: 224
Merit: 100
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
February 14, 2018, 07:43:51 AM
Bountyi falan geçtimde daha henüz ıcoya katılanların tokenleri gönderilmiş değil bunlar 1 günde hepsini nasıl tamamlayıp göndermeyi düşünüyorlar? Hiç sanmıyorum yarın tokenlerimiz gelmiş olsun.
member
Activity: 378
Merit: 11
February 14, 2018, 07:36:02 AM
yeşil enerji projeleri şu an sürünüyor restart enerji ve wepower perişan halde, envion umarım farklı olur. BTC hareketlense tamam diyeceğim de oda ne bok yiyor belli degil kalp ritmi gibi ilerliyor
full member
Activity: 700
Merit: 134
February 14, 2018, 06:36:25 AM
Token dağıtımından sonra bir dump görmemiz olası. Çok katılımcı vardı ve jr-member bakmadan herkes girdi. Yayınladıkları spreadsheette herhangi bir hareket yok, dağıtım belli değil.
15 şubatı geçtim, 15 marta dağıtım yapılırsa kampanya katılımcıları şanslıdır (:
full member
Activity: 630
Merit: 102
February 14, 2018, 04:08:50 AM
Arkadaşlar anladığım kadarıyla henüz dağıtıma başlanmadı tamam fakat ne kadar kazandığımızı nerden öğrenebiliriz? Ya da yapmamız gereken bir şey var mı?
sr. member
Activity: 602
Merit: 277
February 14, 2018, 02:22:56 AM
Daha icocularla uğraşıyor ekip. 15 şubatta dağıtılacağını zannetmiyorum.
member
Activity: 336
Merit: 10
February 13, 2018, 11:57:02 PM
Arkadasim vasitasiyla haberdar oldugum bi projeydi. ben de  arastirdigimda projeyi begendim fakat, yonetim kismi problemli. Coinler gelsin kisa sure icinde satacagim.
member
Activity: 98
The future is your Genome
February 11, 2018, 04:21:20 PM
bu kadar çok para toplayan bi token borsaya girince çakılır bence. çok örneği var bunun. mesela monetha. imzacılarda zaten beklediğini alamayacak. twitter listesi gibi imzaya giren var.
sr. member
Activity: 560
Merit: 256
February 11, 2018, 03:13:15 PM
Umarım yakın zamanda ödüllerin dağıtımına başlanır.Söz verdikleri tarih 15 şubat ama listeyi henüz güncellemediklerine göre bu tarihin gecikeceğini düşünüyorum umarım yanılırım.Bu arada 1.27 dolar gerçekten güzel rakam.
newbie
Activity: 122
Merit: 0
February 11, 2018, 03:09:06 PM
Token store da yanlış görmediysem envion 1.27 dolar civarinda dolaşıyor. Eğer gerçekten öyle olacaksa mükemmel bir haber geç verseler de olur Cheesy
member
February 11, 2018, 11:20:08 AM
Bekleye bekleye bir hal olduk. Su bounty sonrasi dagitim niye bu kadar yavas anlamiyorum. umarim bi an once hesaba gelir coinler.
newbie
February 10, 2018, 04:26:36 PM
15 şubatı kim söyledi grupta bitane eleman var o mu merak ettim, daha stake başı token sayısı bile belli değil 5 gün sonra nasıl dağıtıcaklarmış merak ettim. Hızlı bir hesap yapılmazsa bikaç haftayı daha bulur elimize geçmesi.
Adını hatırlamıyorum yaklaşık 2 hafta önce konuştuğumda öyle demişti ancak şuan için imkanı yok. Çünkü dediğim gibi twitter'da 30 bin investor yazmışlardı şuan 11 bini filan dağıtıldı.Bu hızla giders  Nisan başını bulur.Beni anlamadığım konu; 2 gün sonra hitbtc ye çıkarıcaklar tokeni.
member
Activity: 266
February 10, 2018, 11:20:23 AM
15 şubatı kim söyledi grupta bitane eleman var o mu merak ettim, daha stake başı token sayısı bile belli değil 5 gün sonra nasıl dağıtıcaklarmış merak ettim. Hızlı bir hesap yapılmazsa bikaç haftayı daha bulur elimize geçmesi.
member
Activity: 275
February 10, 2018, 10:31:52 AM
enviona katılım çok yüksek oldu ve post başı stake olayını abartan binlerce post atan kullanıcılar oldu sonuç ne olacak bilmiyorum dağıtım başlamadı henüz sanırım
newbie
Activity: 196
February 10, 2018, 04:12:42 AM
Bari kişi başı düşen token miktarını hesaplasalardı. Bounty biteli uzun zaman oldu. Bu şartlarda 15 şubatta dağıtacaklarına da çok güvenemedim ama hadi hayırlısı
newbie
Activity: 87
February 10, 2018, 02:55:42 AM
 Gelmeyen emaildeki pin i öğrenip nasıl tokenları serbest bırakacağız? Ben btc ile yatırım yaptım ama hala tokenlarım kilitli . Mail gelecek dendi ne gelen var ne giden 3 gün önce support a mail attım ona bile dönüş yapmadılar.
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
February 09, 2018, 09:08:56 PM
9 günde yaklaşık 10bin token dağıtılmış.Bildiğim kadarıyla 30 bin yatırımcı var yani kaba hesap yaparsak Nisan 1 gibi bütün tokenler dağıtılır.Admin'den öğrendiğim bilgi olan 15 şubat olayı yalan oldu anlayacağınız.

Ben son gün yatırım yaptım ve coinlerim geldi, yatırımcıdan kastınız nedir? (kilidi açıp, transferi gerçekleştirmemiş olabilirler, yatırımcının elinde o)
bounty katılımcılarından mı bahsediyorsunuz?
O kadar katılımcı olduğuna ihtimal vermiyorum.
newbie
February 09, 2018, 07:20:35 PM
9 günde yaklaşık 10bin token dağıtılmış.Bildiğim kadarıyla 30 bin yatırımcı var yani kaba hesap yaparsak Nisan 1 gibi bütün tokenler dağıtılır.Admin'den öğrendiğim bilgi olan 15 şubat olayı yalan oldu anlayacağınız.
member
Activity: 546
February 05, 2018, 03:31:59 AM
Hitbtcnin özellikle withdraw fonksiyonelitesi doğru düzgün çalışmıyor hiçbir zaman, en son 2-3 gün ethlarım takıldı kaldı ve bi ton fırst kaçtı almak istediğim coinler %40-50 artmıştı 3-4 hafta önce. Hitbtcye bidaha adım atmıyorum ben de oyüzden, etherdeltada satarım geleni, envion takımını da gözüm tutmadı pek bir beklentim yok.
Etherdelta bir sıkıntı çıkarır mı ? En güvenli yer neresi satış için ve etherdelta satışı ile ilgili bir anlatım yeri var mı ?

https://bitcointalksearch.org/topic/etherdelta-kullanimi-resimli-anlatm-wada-ayrcalyla-2261359

Bu konıuda Etherdelta hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Sıkıntı çıkarmaz. Tokenler ilk olarak buraya gelir (MEW Private Key girdiyseniz) buradan dilerseniz başka yerlere aktarım yaparsınız. Şuan değil ancak biraz bilgi edindikten, diğer borsaları gözlemledikten sonra arbitraj ile de kazanabilirsiniz. Bazen öyle denk geliyor ki burada 10 dolara satabileceğim tokeni 1000 dolardan fazlaya başka borsada satabiliyorum.
Güvenli borsa olarak ise nereyi önersek faydası yok. Dileyen tezgahı kapatıp gidebiliyor. Son dönemde yükselen hacimlerden ötürü artık borsaların kapatması mantıklı değil çünkü çuvalla para kazanıyorlar. Ben çekinmeden hepsinde işlem yapıyorum parada bırakıyorum içinde gerektiğinde. Adamlar milyon dolarlar ile işlemler yapıyor buralarda. Bizim birkaç bin doları peçete niyetine bile kullanmazlar diyerek güven sorununu aşıyorum.
member
February 05, 2018, 01:34:46 AM
Projeyi araştırdığımda ilgili videolarını izlediğimde beni çok heyecanlandırmıştı. Bountysine gözüm kapalı girdim, güveniyorum bir problem olmayacaktır dağıtımda. Hatta, piyasaya çıktıktan sonra da yatırım yapmayı düşünüyorum.
member
February 05, 2018, 01:21:56 AM
2 hafta kadar yoğun bir çalışmayla bountysine girip tamamlamıştım. şu ana kadar girdiğim bounty kampanyalarından ağzım yandı, umarım güldürür envion.
Pages:
Jump to: