Pages:
Author

Topic: - - page 16. (Read 6384 times)

member
Activity: 140
Merit: 10
January 28, 2018, 06:20:52 PM
Ödül programına katılanlar neden bu kadar telaşlı davranıyor anlam vermek mümkün değil. Envion şu ana kadarki en büyük 6. satışa imza attı ve gerçekten başarmak istediklerini başardılar. Siz sanıyor musunuzki sizin ödüllerinizi vermeyecekler? Tam tersine zamana yayarak ve tam vereceklerine inanıyorum. Blog listelerinin güncellenmesi iyi olmuş, herkes spam yapıyor.

Böyle konuşuyorsunuz hocam ama insanlar bu kadar fazla tepki göstermeseydi projeye karşı listeyi güncellemeyeceklerdi.Hatta kampanyayı yöneten kişi güncellenmemiş liste için nihai tablo bu demişti.Umarım topladıkları yatırım sayesinde bountye katılan arkadaşlar azda olsa bir şeyler kazanabilir.

Her ikinizinde düşüncelerinde mantıklı yerler var ama tepkinin Türk başlığına değil direkt olarak yabancı başlığa ve bounty menajerine gösterilmesi gerekiyor. Burada çok fazla ödül muhabbeti dönüyor ve bir zamandan sonra konudaki gelişmeleri takip edemiyor oluyoruz.

Bounty başlığında elbette ödülden bahsedilecek, proje ile ilgili gelişme takip etmek istiyorsanız duyuru sayfasını takip edin. Konu amacına hizmet ediyor, ha derseniz ki sadece konuyu açan kişinin bilgi paylaştığı bir başlık olsun o zaman self-moderated topic açılsın bu mu yani?

Kesinlikle katılıyorum hocam proje hakkında bilgi almak isteyen arkadaşlar https://bitcointalk.org/index.php?topic=2360173.140 konusundan yararlanabilir orada bounty hakkında konuşan olursa oradaki arkadaşlara tepki göstermek sizin en doğal hakkınız.
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
Buy $BGL before it's too late!
January 28, 2018, 06:13:26 PM
Ödül programına katılanlar neden bu kadar telaşlı davranıyor anlam vermek mümkün değil. Envion şu ana kadarki en büyük 6. satışa imza attı ve gerçekten başarmak istediklerini başardılar. Siz sanıyor musunuzki sizin ödüllerinizi vermeyecekler? Tam tersine zamana yayarak ve tam vereceklerine inanıyorum. Blog listelerinin güncellenmesi iyi olmuş, herkes spam yapıyor.

Böyle konuşuyorsunuz hocam ama insanlar bu kadar fazla tepki göstermeseydi projeye karşı listeyi güncellemeyeceklerdi.Hatta kampanyayı yöneten kişi güncellenmemiş liste için nihai tablo bu demişti.Umarım topladıkları yatırım sayesinde bountye katılan arkadaşlar azda olsa bir şeyler kazanabilir.

Her ikinizinde düşüncelerinde mantıklı yerler var ama tepkinin Türk başlığına değil direkt olarak yabancı başlığa ve bounty menajerine gösterilmesi gerekiyor. Burada çok fazla ödül muhabbeti dönüyor ve bir zamandan sonra konudaki gelişmeleri takip edemiyor oluyoruz.

Bounty başlığında elbette ödülden bahsedilecek, proje ile ilgili gelişme takip etmek istiyorsanız duyuru sayfasını takip edin. Konu amacına hizmet ediyor, ha derseniz ki sadece konuyu açan kişinin bilgi paylaştığı bir başlık olsun o zaman self-moderated topic açılsın bu mu yani?
sr. member
Activity: 478
Merit: 250
January 28, 2018, 05:59:15 PM

sr. member
Activity: 560
Merit: 256
January 28, 2018, 05:55:47 PM

sr. member
Activity: 560
Merit: 255
January 28, 2018, 05:46:04 PM
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
January 28, 2018, 04:39:17 PM
En azından imza kampanyası için atılan mesajları bu sefer görebildiğim kadarıyla düzgün saymışlar.Bloglarda maalesef Türk arkadaşlara son zamanlarda büyük haksızlık yapıldığını düşünüyorum.Eminim çok daha kalitesiz blog yazıları kabul edildi.
full member
Activity: 386
Merit: 178
January 28, 2018, 02:22:23 PM
Türklerin blogları reddedilmiş olabilir çünkü ne yazı düzenine, ne anlatılana önem vermiyoruz ayrıca çoğu direkt olarak çalıntı bloglardan oluşuyor.
member
Activity: 756
Merit: 16
January 28, 2018, 02:18:04 PM
Benide sallamışlar blogtan önce onaylanmıştı sonradan sallamışlar bir günde güzel bir haber verin  Wink
Mesajları görünce dedim kesin benimkinide şutlamışlardır, şaşırmadım

Türklerin geneline red vermişler heralde hocam
newbie
Activity: 122
Merit: 0
January 28, 2018, 02:11:19 PM
ödemelerin biraz gecikeceğini düşünüyorum çok kişi girdi enviona resmen patlama yaşandı post başına stake olunca tabi millet ne varsa soktu postları yardırdı bir hesapla 1000post atan bile vardır bu adamlara da yazık gecikir gibi duruyor Cheesy

2k post atan var, listeler güncellendi biz yatırımcılara ödeme yapıldığında, kampanyaya katılanlara da ödeme yapılacaktır.
Dağıtıma başlandı diye biliyorum geçen bir tane elemanın hesabında EVN görmüştüm

Benim hesabımda henüz bir hareket yok, BTC ile ödeme yaptık ama eth adresi girmedik bir yere.
Yukarıda kekrops adlı arkadaşın dediği gibi smart contract ile gelmiştir  büyük ihtimal. ETH hesabında görmüştüm çünkü
full member
Activity: 238
Merit: 101
The Experience Layer of the Decentralized Internet
January 28, 2018, 01:43:03 PM
ödemelerin biraz gecikeceğini düşünüyorum çok kişi girdi enviona resmen patlama yaşandı post başına stake olunca tabi millet ne varsa soktu postları yardırdı bir hesapla 1000post atan bile vardır bu adamlara da yazık gecikir gibi duruyor Cheesy

2k post atan var, listeler güncellendi biz yatırımcılara ödeme yapıldığında, kampanyaya katılanlara da ödeme yapılacaktır.
Dağıtıma başlandı diye biliyorum geçen bir tane elemanın hesabında EVN görmüştüm
smart contract ile gelmiştir o belkide. arkadaş eth ile girmiştir. bitcoin ile girenlere daha yatırılmadı diye biliyorum.
sr. member
January 28, 2018, 01:38:56 PM

Benim hesabımda henüz bir hareket yok, BTC ile ödeme yaptık ama eth adresi girmedik bir yere.
newbie
Activity: 122
Merit: 0
January 28, 2018, 12:57:54 PM

sr. member
January 28, 2018, 12:50:50 PM

full member
Activity: 546
Merit: 100
January 28, 2018, 12:38:50 PM
full member
Activity: 252
Merit: 100
The Standard Protocol - Solving Inflation
January 28, 2018, 12:05:14 PM
Şubat ortasında bounty ödemeleri anılırsa cok hızlı olur ama zanettmiyorum biraz daha uzar gibi hep geçikiyor projeler zamanında bi ödeme görmedim ben Smiley
full member
Activity: 266
Merit: 242
January 28, 2018, 11:58:10 AM
Benide sallamışlar blogtan önce onaylanmıştı sonradan sallamışlar bir günde güzel bir haber verin  Wink
Mesajları görünce dedim kesin benimkinide şutlamışlardır, şaşırmadım
member
Activity: 756
Merit: 16
January 28, 2018, 11:54:38 AM
Listeleri tekrar elden geçirmişler, blog yazmıştım ok denilmişti şimdi no olmuş. Aynı şekilde imzasındaydım ordaki mesaj sayımda tekrar düzenlenmiş, bari imzadan güzel birşeyler alsak
Aynen bnde blogdan onay aldım sonra red yedim en azından imzadan bişeyler bari alsak hocam Smiley
member
Activity: 336
Merit: 10
January 28, 2018, 11:51:46 AM
Cok fazla emek verdim bu projenin bountysinde. Umarim guzel miktarda coin gelir ve kar ederiz hep beraber.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
January 24, 2018, 08:36:42 PM
bunlar ico bitiş tarihinden sonra sırf yatırım geliyor diye icoyu 1 gün uzatan ekip değil mi ? bunu gördüğümde şoke olmuş ve yatırdığım paraya acımıştım. 90 milyon USD civarı bir para toparlamışlardı ki 1 gün içerisinde 100 milyona çıktılar bu şekilde. arz yükseldi bizim karlar yalan oldu.

Her kampanya en az 1 ay uzatma yapıyor, Envion sacece 1 gün uzatma yaptı bence gayet kaliteli bir şekilde projeyi yönettiler.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
January 28, 2018, 08:11:17 AM
Listeleri tekrar elden geçirmişler, blog yazmıştım ok denilmişti şimdi no olmuş. Aynı şekilde imzasındaydım ordaki mesaj sayımda tekrar düzenlenmiş, bari imzadan güzel birşeyler alsak
Pages:
Jump to: