Pages:
Author

Topic: 1 yıllık Bitcointalk stalk günlüğüm (Read 1102 times)

sr. member
Activity: 546
Merit: 280
August 22, 2018, 07:38:26 PM
konu açılalı bayağı olmuş ama yeni farkediyorum zevkle okudum bende eline sağlık kardeşim.benim forumla tanışmam 2017 ortalarıydı ama forumu kurcaladıkça dediğin olayların bi kısmını çözmüş oldum, bir kısmına da canlı olarak şahit olduk zaten.neden bilmiyorum foruma eskisi kadar girmek gelmiyor içimden arada okuyorum yazılanları yorumları falan öyle bakıp geçiyorum.yazının devamını merakla bekliyorum
hero member
Activity: 1111
Merit: 525
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
Aslinda listede ether 8-10 dolar arasi gelip giderken ETHER 100 $ OLACAK diye basbas bagiran ve milletin gulup gectigi Kriptopara da olmasi lazim. Adam efsaneydi..

ooo kriptopara mmmtr kapışmaları yokmu en efsanesi oydu be gerçi mmmtr de komediydi bas bas bağırıyordu mmm globalle alakam yok diye herkes mmmci sanardı. Cakirin bitcoinavi  ile milleti bağımlı gibi yaptığı zamanlar o zamanlar efsaneydi be aliserin oyunları falan zaman hızla akıp geçiyor beee.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Aslinda listede ether 8-10 dolar arasi gelip giderken ETHER 100 $ OLACAK diye basbas bagiran ve milletin gulup gectigi Kriptopara da olmasi lazim. Adam efsaneydi..
newbie
Activity: 84
Merit: 0
Ne kadar şanslıyız bir çok değerli adamla aynı platformu paylaşıyoruz hatta onlara mesaj bile atabiliyoruz ; okurken tarihin tozlu sayfalarını çevirir gibi hissettim hem gaza geldim hem o adamlarla birlikte bu işlere başlamak istedim onlara saygı duydum , çok araştıracağız bizde iyi yerlere geleceğiz
Teşekkürler stalkın başarılı Smiley
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Abi harika olmuş yazı tebrik ederim saygı duydum emeğine

Yanlız şunu gördüm herkes tokatcı olmuş,!!! Kripto para takip edilemiyor diyerekten reelde belki çok güvenilir olan bir çok insan gerçek yüzünü burada göstermiş yazık gerçekten..... 

En çok bu duruma üzüldüm,  bu forumda güvenilir insan bulmak çok zor gerçekten.  Herkes yalancı dolandırıcı olmuş yazık,,......
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
Gerçekten harika bir yazı olmuş kardeşim Smiley
Eskiden forumda tek tük mesajlar yazılırdı.Ama daha samimi bir ortam vardı orası ayrı Cheesy
mesela dediğin gibi cakir,mhanbostanci Cheesy
ambercoin Cheesy eth ye scam denilen zamanlar , bitcoinin 500 600 tl olduğunda yapılan yorumlar Cheesy
legendary
Activity: 1445
Merit: 1000
Vay be, moderatörlük için aday olduğumu kendim bile hatırlamıyordum, bu başlığı görünce hatırladım  Cheesy

Zaman hızlı geçiyor cidden
newbie
Activity: 32
Hem gülerek hem bilgilenerek sıkılmadan okudum çok teşekkürlerrr
copper member
Activity: 1358
Merit: 523
İlk Türk borsasının kurucusu Btcturk.com'un resmi hesabı; Btcturk.com

Burdan yukarısı bende yok Smiley Diğreleri film şeridi gibi geçti gözümün önünden. Çok iyi stalklamışssın tebrik ederim Smiley
newbie
Activity: 140
Harbiden saglam stalk olmus normalde okumam pek bu kadar uzun yazilari fakat okumamak elde degildi eline saglik dostum...
newbie
Activity: 84
Güzel stalk elinize sağlık keyifle okudum   Smiley
jr. member
Activity: 144
Merit: 1
Harika bir konu arada bir açıp okuyorum cidden geçmişten neler olmuş neler o dönemden girenlerzengin olmayı zaten Hak etmişler
member
Activity: 322
Merit: 32
Okurken çok keyif aldım elinize sağlık.
legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
Ne diyeyim güzel, başarili bir çalisma olmus 😁👍
Bazi bölümlerde ki atıflar hem komik hem bazi yaralara tekrar değinilmis.. Seviyorum burayi, acisiyla tatlisiyla gözümün önünden 4 yili gecirdiniz resmen.. O klavye vuruşu yapan ellerinize sağlik..
hero member
Activity: 1904
Merit: 795
Çalıntı kredi kartlarıyla millete Tchibo kahve makinası satıp üstüne evinize uyuşturucu gönderirim diyip bitcoin isteyen medine dilencisi; OySg

Arkadaş bu nedir yahu güldüm vallahi Smiley Panda ucuz kurtulmuşsun haha.
newbie
Activity: 28
Güzel bi paylaşım olmuş zevk aldım okurken Smiley
sr. member
Activity: 602
Merit: 277
Konu çok güzel olmuş tebrikler. Atıfta bulunduğunuz olayların linklerini eklerseniz tadından yenmez.

Ben de 2014 yılından beri sürekli olmasada burayı takip ediyorum ve pek çok şey gördüm, öğrendim ama benim için en önemlileri insanların ne kadar kolay manipüle edilebildikleri ve güvenilmez oldukları oldu.

legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Efsane konu olmuş cidden. Eline sağlık dostum Smiley

Keşke bahsettiğin olayların da linkini ya da ekran görüntüsünü falan ekleseydin coşardı o zaman işte Cheesy
newbie
Activity: 81
Güzel stalklamışsın hocam elinize sağlık sayenizde kaçırdığım şeyleri öğrendim
member
Activity: 183
Merit: 35
bu konuya "Re: Alın size teori Satoshi aramızda !" dan geldim. nasıl atladım hayret ettim Smiley aslında konuyu sabitlemeliler, "Dünden bugüne aramızda olanlar ve ayrılanlar..." bildiğin ortamda kimler var olmuş. 2013'lü yıllarda üye olsaydım, benimde listede adım aynı olurdu herhalde Smiley yeni üye olduğum için az verebildim merit denen illeti.

aliser, deepcoin ve daha birçok kişi eklenmeli, arada ne kadar çok konu kaçırdığımı bir kez daha anladım. bu kadar stalk ancak takdir edilir Grin
Pages:
Jump to: