Pages:
Author

Topic: 11 yaşındaki çocuk Bitcoin'in kitabını yazdı (Read 529 times)

jr. member
Activity: 134
Merit: 1
11 yaşındaki çocuk hedef koyuyor bizimkilere baksan okuldan nasıl kaçarım sigarayı yakalanmadan nasıl içerim karne notları kötü bunu nasıl hallederim ee hedef? hedef ne ?
member
Activity: 448
Merit: 14
aileye bakmak lazım böyle bir çocuğu yetiştirmek her babayiğidin harcı değildir.Youtube da  bir video var .çocuk sonsuz evrenlerden,kara deliklerden,evrimden,uzaydan bahsediyor felsefe yapıyor çocuk minnacık ama zeka uçmuş.Aile çok önemli.çocuk önemli şeyleri küçükken görüp bilincide öyle şekilleniyor.Şimdi bu çocuğa sabah 8 akşam 5 çalış deyin bakalım yaşı gelince.yav he he der geçer.
member
Activity: 140
Merit: 10
Sanki bu çocuğun hikayesine benzer bir hikaye okumuştum. o çocuk "net olarak hatırlıyorum" bitcoin milyoneriydi. Valla çocuk felan demeyeceksin. yaşına  bakmamak gerekiyor... hani atalarımız akıl yaşta değil başta demiş ya. işte aynen öyle...
full member
Activity: 297
Merit: 101
Bu hikayenin ilham verici olduğu aşikar, 11 yaşındaki çocuklar gelecekte büyük işler başarma potansiyeline sahip. Bu başlığın yerinde ve güncel kalmasını isterim. Bitcoin kitaplarının sayısı fazla, birde çocuk yazar olsun varsın.
full member
Activity: 700
Merit: 134
Kripto paradan parayı kaldıran kaldırdı geçen sene bundan sonra böle çok büyük sıçramalar beklemiyorum ben. Daha çok düşmez umarım yoksa halimiz duman.  Grin

Yorumunuzla neredeyse 1 sene önce açılmış bu konunun ne alakası var? Kitabı yazan çocuğun sahip olduğu bitcoin bile yok, o mu parayı kaldırmış? Kopyala yapıştır mesajlar atıyorsunuz üç kuruş imza kampanyası ödülü için buraları çamura çeviriyorsunuz
newbie
Activity: 168
Merit: 0
Kripto paradan parayı kaldıran kaldırdı geçen sene bundan sonra böle çok büyük sıçramalar beklemiyorum ben. Daha çok düşmez umarım yoksa halimiz duman.  Grin
newbie
Activity: 70
Olaya masum açıdan bakılırsa gerçekten ne denli güzel bir haber olduğunun herkes farkına varıcaktır Smiley
hero member
Activity: 1204
Merit: 630
Eğitim başka bir şey. Konunun Bitcoin olması bir kenara o yaştaki bir çocuğun kitap yazıyor olması bile güzel bir şey. Eğitim ve yaratıcılık bir araya gelirse böyle güzel şeyler ortaya çıkabilir.
member
Activity: 364
Çocuğun potansiyelinin yanında ailesi tarafından desteklenmesi de başarıyı getiren etmenlerden bir tanesi kesinlikle. Çocuklara kendilerini ifade edecekleri bir alan sunmak gerekiyor başarıyı yakalamak için. Bizdeki gibi sadece matematikle olmuyor maalesef başarı...
jr. member
Activity: 91
üstün zekalı çocuklar var ama yazılanlar biraz abartılı geldi.
member
Activity: 561
Merit: 11
BNBTiger ! Fierce. firm. Victory.
yakında böyle haberleri daha çok duyacağız herhalde 11 yaşında çocuğun hedefine bak 20.000.000 usd hedef ulan ben onun onda 1 ini kazansam öpüp başıma koyarım 11 yaşındaki çocuk yahu bizimkiler hala sümüğünü kazagın koluna siliyor
newbie
Activity: 70
Gerçekten ilginç bir bilgi. Dahi çocuklarında etkisi var demek ki  Grin
member
Activity: 109
Çocugun normal bir zekaya sahip olmadığı belli, bizim o yaştaki çocuklar oyunlarda char kasmakla meşgul.

Kaçımız sanki çevremiz deki çocukları tutup da blockchain üzerine sunum yapıyoruz. Çocuğu babası teşvik etmiş apaçık belli bir durum siz de çevreniz deki çocuklara bir şeyleri aşılayın onlarında emin olun ilgisini çeker. Gençlerimizi bu kadar eziklemeyelim evet oyun oynuyorlar ama o oyunda ki bütün ibnelikleri açıkları biliyorlar bir nevi char kasmak için 40 takla atıyorlar bu zehir gibi kafayı başka alanlara yönlendirmek bizim boynumuzun borcu aslında onların bir suçu yok.
jr. member
Activity: 252
Merit: 6
Çok acınası bir durum var ki bizim gençlerimiz kız peşinde koşarken, teknolojiden bi haberken elin oğulları neler yapıyor. Helal olsun.
jr. member
Activity: 39
Yok abi ne bu aile ne bu çocuk bize uyuyor. Biz daha çocukları yerleştirecek okul bulamıyoruz. Değil ki bu hayaller.
full member
Activity: 686
Merit: 104
biz kitap yazıyor olsak ailemiz çevremiz konusu ne diye sorsa bitcoin desek boş islerle uğraşma okuluna bak derler kesinlikle söylüyorum bunu Cheesy
newbie
Activity: 98
11 yaşındaki çocuk bile adam akıllı fikir beyan edebiliyor helal olsun. Tabi babasının desteği çok büyük onu da yadsımayalım. Bakalım amacına ulaşacak mı bence bir şekilde ulaşır
member
Activity: 224
Merit: 11
bravo ne diyelim. teşvik çok önemli bu konularda. ve tabii ki destek çok önemli destek olmasa kimse çocuk o yaşta bu işi başaramazdı biz ise bu durumda hala millete işin kötü olmadığını anlatmakla meşgulüz.
hero member
Activity: 1316
Merit: 503
Someone is sitting in the shade today...
Bitcoin budur işte en basit tabanda anlatımıyla herlesin kafa yorun algılayaıp anlayacağı birşey tamam dijital paralardan ve onları kullanan oyun oynayanlar daha çabuk adapte olacaklardır bildikleri ve halihazırda kullandıkları için ancak hiç bilmeyen de kısa bir sürede anlayabilir.
sr. member
Activity: 504
Merit: 251
Kitabı okumak lazım belki bir şeyler kaparız bu nesilden Grin
Hayata başlar başlamaz teknoloji ile muhatap olmanın sonuçları bunlar, ülkemizde de çocuklarımızı bu yönde teşvik etmeliyiz, ağaç yaşken eğilir.
Pages:
Jump to: