Pages:
Author

Topic: 2019’da Kripto Paralar Güneşli Günler Görecek Mi? - page 3. (Read 594 times)

newbie
Activity: 196
Merit: 0
2018 yılı kripto paralar ve blockchain için oldukça zor bir yıl oldu. 2017 Aralık’ta 20 bin dolarlık tepe noktasına ulaşmamızın ardından, aralıksız bir şekilde düşüş başladı, yasaklamalar, regülasyonlar, pek çok kötü haber geldi. Artık 2019 yılına girdik ve önümüzde yepyeni bir sayfa bizleri bekliyor. 2019'da neler ile karşılaşacağımızı öğrenmek isterseniz sizi videoya alalım 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=EryxGD5C89o

maya's 2020 de bitcoin block reward halving gerceklesecek
bu ' event' de piyasaya çok posetief bir anlamda etkiliyecek.
normalde 1 yıl onceden yavaş yavaş hersey toparlanmaya baslior.
Block halving den sonrada patlayıp gidiyor
jr. member
Activity: 98
Merit: 1
CAT.EX Exchange
Bu yıl umarım piyasalar için olumlu bir yıl olur ama ben yükseliş filan olacağını zannetmiyorum.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
burada bulunan herkes gibi güneşli günlerin bekleyişinde olduğumu belirtebilirim. ancak zaman ve alternatifler konusunda karamsar olduğumu ve güneşin blok zincir üzerine değil bitcoin üzerinden doğacağı beklentisindeyim. hayırlısı olsun Cheesy
jr. member
Activity: 420
Benim şahsi görüşüm güneşli günlerin geleceğinin birazcık geç olacağıdır. Birçok insan güneşli günlerin artık bittiğini düşünüyor. Ama ben 2020 yılında güzel yükseliş bekliyorum.
copper member
Activity: 210
Valla 2019 da belli bir beklentiye girdik. Pazar fiyatlari artik iyice diplerde ve hicte oyle moon olacak gibi durmuyor. Biz bu gidisle daha cok bekleyecegiz. Cunku gelecek cok parlak degil. Gelen haberler olusan hacimler filan . Umarim ben yanilirim.
sr. member
Activity: 543
Merit: 250
Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol
pek görüncek gibi girmedi 2019 büyük olasılıkla en azından kötü olmasını beklediğim durum paralel bir yıl geçmesi düşüş olmasından daha iyi.
yükseliş olucaktır illaki sonuçta hiç bir değer daima yükselmez hiç bir zamanda düşmez. bakalım durum zaten aynen böyle bakmaktan başka bir yapacağım işimiz yok
copper member
Activity: 196
şahsi görüşüm 2019 ya da 2020 olsa bile btc dışında tutunabilecek altların çok az olduğunu düşünüyorum. ekstrem ekstra alternatif coinlerin 90% fazlasının işinin bittiği görüşündeyim.
jr. member
Activity: 308
Merit: 2
Kesin tarih vermek bence yanlış olur, kripto paraların altın yılı 2019, 2020 mi olur bilinmez ama birgün o altın günlerin geleceği kesin.
hero member
Activity: 1204
Merit: 630
Bitcoin'de bazı veriler var ve bu veriler sürekli tekrarlıyor. 3-4 yıllık döngüleri olması da aynı durumun eseri. Ve halving olayından sonra Bitcoin fiyatı sürekli yükselmiş. Üstelik halving öncesi başlamış bu süreç. Gelecek yıl Nisan - Mayıs aylarında gerçekleşmesi beklenen halving fiyata etki edebilir.
member
Activity: 350
Merit: 14
Bence 2022 kesin artacaklar dişinizi sıkın az kaldı . O zamana kadar saçımızda tel kalırsa tabi Smiley)
jr. member
Activity: 113
Yediğimiz ayazı unutmayız 😂ama inşallah artık güneşli günler görürüz bıktı bezdi herkes yahu
hero member
Activity: 1204
Merit: 630
Arkadaslar kendinizi yukswlecek diye beklentiye sokmayin,  acil paraya ihtiyaciniz yoksa sabredin. Cunku bu piyasa yukseldiginde cok uzulmek istemiyorsaniz hodl etmeye devam edin. Bu sene olmazsa seneye illski yukselecek. Moralinizi yuksek tutun. Ve o para yokmus gibi dusunjn derim.

Katılmamak elde değil. Bu piyasaya girerken sadece sizi üzmeyecek kadar parayla girin ve bekleyin. Herkes bunu söyledi şimdiye kadar. Sadece bekleyerek para kazanabildiğiniz bir yer burası. Tamam daytrade yöntemi de geçerli ama bilmeyen riske etmeyen bekleyerek kazanır. Üstelik piyasaya bugünlerde girenler bir bu kadar daha düşüş görmeyecektir. Buradan sonra düşebilir ama yükselirse çok yükselecek. Onu da unutmayın.
copper member
Activity: 238
Arkadaslar kendinizi yukswlecek diye beklentiye sokmayin,  acil paraya ihtiyaciniz yoksa sabredin. Cunku bu piyasa yukseldiginde cok uzulmek istemiyorsaniz hodl etmeye devam edin. Bu sene olmazsa seneye illski yukselecek. Moralinizi yuksek tutun. Ve o para yokmus gibi dusunjn derim.
jr. member
2019 yılının ortalarından sonra bir kıpırdama olursa olabilir. Yoksa 2019 yılı böyle düşüşlerle devam eder gibi duruyor.
jr. member
Activity: 532
Merit: 5
Umarım görecek, biz 2018 senesinde girenler için güneşli günler hiç olmadı ama 2019'dan umutluyum en azından 2018 yılından daha iyi bir sene olacaktır.
jr. member
Activity: 322
Mevcut duruma bakılırsa biraz zor gibi görünüyor,iki gün yesillense üçüncü gün ortalık bir anda kızarıyor.Bu gidişatı çok begenmesem de hep sürprizlerle dolu bir piyasa heran herşey olabiliyor
sr. member
Activity: 868
Merit: 265
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Ne BAKKT ne ETF kurtarabilir bu pozisyondan bizi. Çünkü bu iki etkinlikte başkalarına para kazandıracak yöntemler. Merkeziyetsiz yapılı bir şeyin bu kadar manipüle edilecek ortamlara girmesi yanlış bence. Bunlara destek vermek mantıksız. Kaldıraçlı işlemlerin sonuçlarını görüyoruz...
member
Activity: 392
Merit: 11
2019 yılı bana göre olsa olsa yara sarma yılı olacaktır. kaybedilen değerin telafisi için 2019 yılı yeterli olmaz bana göre.
copper member
Activity: 224
Bende 2019 da güneşli günler göreceğini düşünenlerdenim. İnşallah yanılmayızda cebimiz biraz para görür ve emekli oluruz Smiley Şaka bir yana en geç 2020 de bu güneş açar umudundayım
jr. member
Ben kripto paraların 2019'da güneşli günler göreceğini düşünmüyorum. Bu yüzden alımda yapmıyorum. Daha çok haberleri takip ederek Bitcoin ve diğer kripto paraların ne kadar düşeceğini takip ediyorum.
Pages:
Jump to: