Author

Topic: 2021-2022 Türkiye Süper Ligi Ana Konu - page 147. (Read 27983 times)

legendary
Activity: 2408
Merit: 1478
alex
December 19, 2021, 02:25:15 PM
fener zaten leş gibi de beşiktaş da ondan pek farklı değil. gerçi birinin başında hoca yok (bu arada önder hoca umarım takımda kalır.) diğerinin başında da slim fitli abi var. son yıllarda gördüğüm en komik penaltılardan birisi ile takım öne geçti. bana göre saçmalık ama kitaba uygunmuş diyor millet. artık bir şey diyemem çünkü bilgim yok. maçta aklıma takılan birkaç şey:

- josef gollerden sonra neden sevincini aşırı bir şekilde kutladı? daha önce yaşanan bir olay mı var? ben bir fenerbahçeli olarak hala josef'i severim ki çoğu taraftar da bu şekilde düşünüyor(du).
- szalai ile novak neden eskisine göre ters şekilde oynadı?
- ulan valencia sakatlıktan çıktı eyvallah da uzatmaların son 3 dakikasında oyuna alınacak adam mı?
hero member
Activity: 1274
Merit: 680
December 19, 2021, 02:17:05 PM
Son dakikada, 90+4 ya da +5'te Batshuayi'nin şutu direkten döndü ve feneri büyük bir faciadan kurtardı. Fenerin hiç iyi oynadığını düşünmüyorum. Hakem düzgün ve adil olsaydı kaç tane sarı kartları vardı saymaktan yoruldum, ilk yarıda bıraktım. Ali Koç keşke hiç bu işlere bulaşmasaydı. Fortune 500'de tek şirketimiz var zaten, bak işine sen şirketlerini geliştir. Burada Rambo Okan'la kavga ediyor işsiz gibi...
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
December 19, 2021, 12:26:11 PM
Ne güzel maça başlamışız baskılı oynuyoruz tak diye saçma sapan bir karar çıkıyor bütün sezonun özeti oldu her maç mı aynı şey olur. Bir tane hakkımızı arayacak yönetici yok mu trabzona bedava şampiyonluk hediye ediliyor. O edilen küfürlerin hepsi de bein sports, aydınus ve vardaki körlere gelsin. Ligi öyle bir dizayn ettiler ki tiyatrocular bu yaşananlara şapka çıkarır. Ayrıca mesut adam değilsin.
hero member
Activity: 1274
Merit: 680
December 19, 2021, 12:22:53 PM
Ülkece bitmek bilmeyen bir şaka programının içindeyiz. Böyle bir penaltı dünya tarihinde yoktur bu nasıl ucuzluk bu nasıl basitlik bu nasıl bir saçmalık. Artık kelimeler anlamını yitiriyor bu içinde olduğumuz durumu anlatacak söz kalmadı. Ülke her alanda batmış durumda dibin de dibinde nasıl daha dibe gidilir diyorsun her gün yeni bir şeyle karşımıza çıkıyorlar. Komedi.
Gerçekten öyle. Daha da kötü nasıl olabildiğimize her gün şaşırıyoruz. Bein, Fener taraftarının küfürlerini de kısmadı. Gerçekten şaka gibi. Tarafsızlık, liyakat vs. bu ülkede bulunmayan ve anlamı olmayan şeyler oldu. Yazıklar olsun gerçekten yazıklar olsun. Adam Beşiktaşlıların omuzuna çarpsa saniyesinde penaltıyı verecek şekilde maça çıkmış.
legendary
December 19, 2021, 12:16:34 PM
Ülkece bitmek bilmeyen bir şaka programının içindeyiz. Böyle bir penaltı dünya tarihinde yoktur bu nasıl ucuzluk bu nasıl basitlik bu nasıl bir saçmalık. Artık kelimeler anlamını yitiriyor bu içinde olduğumuz durumu anlatacak söz kalmadı. Ülke her alanda batmış durumda dibin de dibinde nasıl daha dibe gidilir diyorsun her gün yeni bir şeyle karşımıza çıkıyorlar. Komedi.
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
December 16, 2021, 04:46:46 AM
Bu hafta büyük bir derbi maçı var. Bu maçın aşırı büyük bir önemi yok malesef ama yine de derbi heyecanı yaşamak keyifli oluyor. Önemi çok yok dedim çünkü iki takım da baya sıkıntılı bir sezon geçiriyor şu an. Ülker Stadyumu'ndaki Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinde bakalım bu sefer neler olacak. İki takımın da birbirini yenme potansiyeli gayet bulunuyor. İçimden bir ses Beşiktaş öne geçecek, Fenerbahçe eşitliği yakalayacak ve maç 1-1 sona erecek diyor.  Grin

Galatasaray-Fenerbahçe maçı, Fenerbahçe-Beşiktaş maçı en sevdiğim derbiler.Keyifli bir maç olacağını düşünüyorum.İki takımın da bu sene istediği gibi gitmedi işler.Beşiktaş Avrupa’da şampiyonlar liginde sıfır çekti -maalesef-, Fenerbahçe’de gruptan en kötü ikinci çıkardı diye düşünülüyordu ancak üçüncü bitirdi.

Her iki takımın da morale ihtiyacı var.İki takımın beklenilen şekilde temkinli değil atak futbol oynamasını bekliyorum.
member
Activity: 275
Merit: 11
December 15, 2021, 07:33:42 PM
Bu hafta büyük bir derbi maçı var. Bu maçın aşırı büyük bir önemi yok malesef ama yine de derbi heyecanı yaşamak keyifli oluyor. Önemi çok yok dedim çünkü iki takım da baya sıkıntılı bir sezon geçiriyor şu an. Ülker Stadyumu'ndaki Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinde bakalım bu sefer neler olacak. İki takımın da birbirini yenme potansiyeli gayet bulunuyor. İçimden bir ses Beşiktaş öne geçecek, Fenerbahçe eşitliği yakalayacak ve maç 1-1 sona erecek diyor.  Grin
legendary
Activity: 1512
Merit: 1341
Catalog Websites
December 15, 2021, 05:31:46 PM
Fenerbahçe şampiyonluğu pereiranın kararları sayesinde tekrardan hediye etmiştir.Ligin üstünde bir kadroya sahip olup bu kadar leş bir futbol ve ataklar yapılması haka başkanı atağa geçirmediysr bundan sonra geçirse nolur bilemiyorum. Bu kadar puan kaybı olduktan sonra Avrupa’dan elenip konferans ligine düştükten sonra hoca gönderilse ne olur arkadaş? Niye bu zamana kadar bekledin demezler mi adama? Bu adamın başarılı olmayacağı belliydi. Siz bu adam yüzünden caneri yediniz van persieyi naniyi yediniz zamanında.
member
Activity: 980
Merit: 12
December 12, 2021, 06:40:22 PM
Beşiktaş tamı tamına 5 hafta aradan sonra nihayet galibiyet almayı başardı. Evinde Kayserispor'u konuk etti ve 4-2'lik tatmin edici bir galibiyet aldı. Sergen Yalçın'ın gidişinden sonraki ilk resmi maçta böyle reaksiyon göstermeleri belki de sezonun geri kalanı için de iyiye işarettir. Yalnız ilginç olan şu ki, Kayserispor 1-0 ve 2-1 şeklinde olmak üzere 2 kez öne geçti. Beşiktaş 84. dakika itibariyle 3 gol birden bularak 4-2 kazandı. Maçın son anları gerçekten ilginçti.
legendary
December 12, 2021, 03:59:06 PM
Son dakikalara kadar yine aynı senaryo derken 84. dakikadan sonra işler değişti ve sonunda özlenen beklenen goller geldi ve Beşiktaş kazandı. Güven Yalçın oyuna girdikten sonra önemli katkı yaptı, Batshuayi de sonunda kaleyi buldu ve güzel vuruşlarla golleri sıraladı. Beşiktaş bu oyunu önceki 4-5 maçta da oynamalıydı ama bitiricilikte çok büyük sorunlar yaşıyordu. Bakalım artık rüzgar terse dönecek mi, tek maçlık bir şey değildir umarız bu dönüşüm.
legendary
alex
December 10, 2021, 05:35:12 PM
takım iyiyken herkes sergen'in başarısı diyorsa kötüyken de sergen yalçın'ın başarısızlığı demeli. tüm sene boyunca garip garip rotasyonlar yapıp elindeki kadroyu kötü yönetti. hele bir ara takımdaki herkesin sakatlanması gibi bir durum olmuştu. beşiktaşlı bir arkadaşım "sergen yalçın ancak 1 senelik hoca." dediği zaman ne demek istediğini anlamamıştım ama şu an gayet net bir biçimde anlaşılıyor. artık 1 seneden sonra motivasyonu mu düşüyor bilmiyorum maceranın ilk kısmının bu kadar çabuk bitmesi iyi olmadı. yeni, genç hocalara ihtiyacımız var.
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
December 10, 2021, 11:48:38 AM
Beşiktaş'ta Sergen Yalçın dönemi sona erdi. Fakat doğru bir karar mıydı orasını bilemiyorum. Çünkü geçen sezonu hatırlarsınız ki, Beşiktaş harika bir iş çıkarmıştı. Bu sezon belli bir noktadan sonra takımda büyük problemler ortaya çıkmaya başladı ve üst üste mağlubiyetler alarak kulüp tarihinde bir rekor bile kırdı Beşiktaş. Fakat asıl sorun Sergen Yalçın kaynaklı mıydı onu bilemiyorum.

Sorun bir yerlerde aranınca ilk bakılan yer teknik heyet oluyor.Sergen Yalçın, tam bir Beşiktaş’lı.Bunu istifasında da gördük.Sergen Yalçın, her şeye rağmen Beşiktaş’ta kalmaya devam edilmeli, ona yeterli süre verilmeliydi.Teknik direktörlük işi yılların içerisinde olgunlaşan bir pozisyon.Sergen için bu yıl gözardı edilseydi seneye belki daha iyi bir takımla karşılayabilirdi bizi.
member
Activity: 275
Merit: 11
December 10, 2021, 08:37:01 AM
Beşiktaş'ta Sergen Yalçın dönemi sona erdi. Fakat doğru bir karar mıydı orasını bilemiyorum. Çünkü geçen sezonu hatırlarsınız ki, Beşiktaş harika bir iş çıkarmıştı. Bu sezon belli bir noktadan sonra takımda büyük problemler ortaya çıkmaya başladı ve üst üste mağlubiyetler alarak kulüp tarihinde bir rekor bile kırdı Beşiktaş. Fakat asıl sorun Sergen Yalçın kaynaklı mıydı onu bilemiyorum.
legendary
Activity: 2282
Merit: 1142
December 09, 2021, 12:44:59 PM
Sergen Yalçın dönemi Beşiktaş’ta sona erdi en azından Şenol güneş gibi yüzsüzlük yapmadı karakterli hocam kötü sonuçların sorumluluğunu üstlendi ve istifasını verdi şimdiden Beşiktaş için teknik direktör iddiaları ortaya çıktı kim gelirse gelsin Türkiye’nin güzide kulübü Beşiktaş’ı iyi yerlere taşıtacak bir hoca olması gerekir
member
Activity: 189
Merit: 10
December 09, 2021, 09:35:27 AM
Galatasaray 4 haftadır ligde kazanamıyor. Sıradaki rakibi ise Sivasspor ve bir deplasman maçı olacak. Galatasaray, Sivasspor'un sadece 4 puan önünde ve Sivasspor son iki lig maçını kazandı. Daha formda oldukları için Galatasaray'a zorluk çıkarabilirler. Ancak ben yine de artık Galatasaray'ın bu kötü seriye son vereceğine inanıyorum ve kazanır diyorum.
legendary
Activity: 2282
Merit: 1142
December 07, 2021, 12:51:16 PM
Göztepe'nin kalecisi İrfan Can Eğribayat bebeğini kaybetmiş ama o halde maça çıkmış. Maçta üç top direkten döndü ve Göztepe maçı kazandı. Çok ilginç gerçekten.
Konyaspor da Yeni Malatya ile berabere kalarak yine ikinci sıraya yükseldi. Trabzonspor'da keyifler yerinde, en yakın rakiplere 12 puan fark attılar. Bakalım sonuna kadar önde götürebilecekler mi? 15. haftadan böyle büyük bir fark açan bir takım hatırlamıyorum üç puanlı sistemde. Puan farkının yanında şimdi çıkış yapar şampiyonluğu zorlar diyebileceğimiz bir takım yok ligde, bu daha büyük bir faktör.

İrfan can kardeşimizin çocuğuna allahtan rahmet diliyorum cennette yer edindi bebeği irfanı da tebrik ederim böyle dirayetli olduğu için ben olsam yapamazdım Göztepe kazandı ve 3 puanı aldı Fenerbahçemiz de ligin sonuncusu belalımız olan takımlardan Rizespor’u yendik 4-0 Serdar dursun hat-trick yaptı milli takımda as forvet çıkabilir bence bu çocuk yeterince şans tanınsa iyi işler yapar pozisyon almasını beğeniyorum
member
Activity: 980
Merit: 12
December 06, 2021, 08:14:06 PM
Bu haftanın olayı herhalde Serdar Dursun'un Fenerbahçe - Rizespor maçında hat-trick yapmasıydı.  Grin  Bu sayede adam bir anda 10 maçta 5 gole ulaşmış oldu. Bitiriciliğinin kötülüğünden dolayı oldukça eleştiriliyor diye duydum fakat bu performans ona biraz zaman kazandırabilir. Belki ilerleyen maçlarda bunun devamı da gelir ve kendisinden Fenerbahçe taraftarları iyi bir performans izlemeye başlar.
legendary
December 06, 2021, 05:59:36 PM
Göztepe'nin kalecisi İrfan Can Eğribayat bebeğini kaybetmiş ama o halde maça çıkmış. Maçta üç top direkten döndü ve Göztepe maçı kazandı. Çok ilginç gerçekten.
Konyaspor da Yeni Malatya ile berabere kalarak yine ikinci sıraya yükseldi. Trabzonspor'da keyifler yerinde, en yakın rakiplere 12 puan fark attılar. Bakalım sonuna kadar önde götürebilecekler mi? 15. haftadan böyle büyük bir fark açan bir takım hatırlamıyorum üç puanlı sistemde. Puan farkının yanında şimdi çıkış yapar şampiyonluğu zorlar diyebileceğimiz bir takım yok ligde, bu daha büyük bir faktör.
full member
Activity: 545
Merit: 124
Reward: 10M Shen (Approx. 5000 BNB) Bounty
December 05, 2021, 07:01:12 AM
GS dün itibariyle life havluyu atti bence  bu sene şampiyon Trabzonspor olacak.
legendary
alex
December 05, 2021, 04:04:44 AM
"Bu sezon sonradan oyuna aldığımız oyuncuların takıma katkısı yok. Oyunun direncini artırmaları gerekirken takıma yardımcı olamıyorlar"

kaynak: https://www.hurriyet.com.tr/sporarena/besiktasta-sergen-yalcinin-kulube-verimsizligi-67-degisiklikte-41954278

yukarıdaki ifadeyi kullanan bir teknik adam sizce ne kadar güvenilir birisidir? kendinizi o takımda oynayan birisi olarak düşünsenize. sürekli ilk 11 oynayan birisi olsanız suçu hep yedeklere atarsınız, yedek olarak oynayan birisi olsanız kendinize olan güveniniz ne olur? sergen yalçın sürekli olarak oyuncuları hakkında medyaya bu tip demeçler vermeye başladı. bizim slim fiti hiç sevmem ama onun arkasında duran medya yokken bu tür açıklamalar yapan, sahada kaç maçtır yokları oynayan sergen yalçın'ı medyanın bu kadar savunması sizce de rahatsız edici değil mi?
Jump to: