Pages:
Author

Topic: 2021 Kadınlar CEV Avrupa Voleybol Turnuvası - page 2. (Read 596 times)

sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
September 04, 2021, 08:13:20 AM
Son sette inanılmaz bir düşüş yaşadı milli voleybolcularımız, disiplin çok önemli, bir sürü hata yaptık milli takım olarak, hataları yapmazsaydık ve bosovici durdurabilseydik bu maçı kazanmamak için hiç bir sebep yoktu, neyse geçmiş olsun,
member
Activity: 170
Merit: 11
September 04, 2021, 08:05:09 AM
2019'dan bu yana takımda bir ilerleme olmamış tam tersine kötüye gitmiş. En azından 2019'da 2 set kazandık ve sağlam mücadele ettik bu maçta ilk set hariç kötüydü oyuncular.
full member
Activity: 1400
Merit: 161
September 03, 2021, 02:24:08 PM
Çok harika bir maç izledik bence her şeye rağmen. İlk sette 66 sayının çıkması inanılmazdı. Bu koskoca setin ardından 34-32 kazanan biz olduk ve 1-0 öne geçerek heyecan verici bir noktaya taşıdık maçı. İkinci set de aynı şekilde uzadı fakat bu sefer 28-26 kaybettik. 3. sette de yine kıyasıya bir rekabet vardı ancak yine kaybeden biz olduk 25-23 ile. Son sette acaba 2-2 yapar mıyız derken Sırbistan 25-13 ile adeta eze eze aldı seti. 3-1 kaybetmiş olsak da şimdiye kadar çok iyi mücadele verdik. Rakibimiz hem turnuvanın favorisiydi hem de ev sahibiydi. Oyuncularımızı yine de çabalarından dolayı kutluyorum.
hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
September 03, 2021, 02:04:22 PM
İlk seti aldılar 2. ve 3. set ucu ucuna gitti çok basit sayılar vererek kaçırdık 4. set zaten moraller iyi bozuldu resmen saldılar. Açıkçası ben şampiyon olacağımıza inanıyordum bu takıma güveniyordum. Ebrar ne yapsın tek başına takımı kurtaramaz oda sayı kaybedince moral falan kalmadı. Yarın artık üçüncülük mücadelesi olacak 1. olmadıktan sonra kaçıncı olmanın anlamı yok Sanırım Sırbistan şampiyon olur. Maçı sonuna kadar izledim ilk seti alınca bayağıda umutlandım ama sonraki setler ucu ucuna gitti ama 4. seti alıp beraberliği yakalayıp come back yaparız diyordum ama üzüldüm cidden Sad
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
September 03, 2021, 01:53:33 PM
Yenmekte var Yenilmekte var her spor müsabakasında olduğu gibi ama önemli olan gerçekten yürekleri ile mi oynadılar. EVET bu kızlar her turnuvaya her maça çıkarken yüreklerini kat be kat ortaya koyuyorlar. Amaçları sadece oyunu kazanmak ve hatta en iyisi olmak. Bunu da çoğu zaman başardılar. Asla yenilgi sonrası bunlar kötü bunlardan olmaz gibi bir yorum olmuyor haklarında.

Tebrikler Filenin Sultanları, herşey için teşekkürler.
legendary
Merit: 1176
September 03, 2021, 01:43:21 PM
Valla dediğim oldu son seti çok rahat aldılar çok hata yaptık set boyunca kimse bunu beklemiyordu kafa kafaya diye düşünüyordu çoğu kişi ama olsun olan oldu.

Teşekkürler kızlar buraya gelmek bile bir başarı ellerinize kollarınıza sağlık.
full member
Activity: 182
Merit: 140
September 03, 2021, 01:34:05 PM
İlk defa bir maç izleyim dedik onda da yenildik. Kötü oldu. Sırbistan kızları da fena değil bu arada. Yani oyun olarak 😁 hemen niyeti bozmayın. Neyse yapacak birşey yok başka bahara diyelim. Maçın sonunda yetiştim 10 farktan fazla yedik. Ben bu kadar fark yiyeceğimizi düşünmemiştim.
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
September 03, 2021, 01:23:33 PM
Boskovic denilen kız fena oynadı. Resmen tek başına dağıttı bizi.
Yapacak bir şey yok. Finalde eleneceğimize burada elenelim. Küçücük Sırbistan çoğu spor organizasyonlarında bizden hep iyi ne yazık ki.
legendary
September 03, 2021, 01:02:13 PM
Beyler durum hiç iç açıcı değil, bizimkiler diğer maçlar gibi oynamıyorlar 2-1 oldu Sırplar öne geçti büyük ihtimallede bu seti vereceğiz gibi gözüküyor inşallah vermeyiz ama oyun gitti gibi.
Çok rahat geçeriz diye düşünüyordum sırpları ya bu maçın galibi şampiyon olur.
hero member
September 03, 2021, 11:16:44 AM
Maç güzel başladı şu an ilk sette 11/7 4 sayı farkla öndeyiz farkı korumayı başarırsak ilk seti zorlanmadan alacağız gibi görünüyor haydi Filenin Sultanları bu maç bizim için çok önemli bir nevi rövanş niteliğinde inşallah kazanacağız başarılar diliyorum takımımıza.

Tebrikler Ebrar Karakurt sayende ilk seti  34/32 aldık
sr. member
September 03, 2021, 11:11:46 AM
Maç başladı heyecanla takip ediyorum, 8-6 öndeyiz, çok güzel başladık inşallah setleri de bu şekilde bitiririz, haydi filenin sultanları, tüm Türkiye sizinle, arkanızda inşallah bu maçı en güzel skorla geçeceğiz,
copper member
Activity: 644
Merit: 269
September 03, 2021, 10:46:29 AM
Ev sahibinin Sırbistan olması, onlarla olan bugünkü maçımızda bizim için bir dezavantaj. Hem turnuvanın en iyi takımı durumundalar hem de kendi evlerindeler. Ne kadar zor geçebileceğini hayal bile edemiyorum. Boskovic'e karşı özellikle işimiz çok zor gözüküyor. Çok iyi savunmamız lazım. Yenilecek olsak bile 3-2 yenilelim ve sonuna kadar mücadele edelim. Ama tabi ki zor da olsa kazansak süper olur. Eğer olmazsa da en kötü ihtimalle 3. bitiririz diye düşünüyorum turnuvayı.

Yenileceksek bile 3-2 yenilelim aynen gücümüzü görsünler. Heyecanla 15 dk sonra maçı bekler oldum. Uzun zamandır ilk defa bir milli maç için heyecanlanıyorum. İnşallah bugün kazanıp yarın da finalde şampiyon oluruz. Avrupa’nın en büyüğü kimmiş görsünler.
full member
Activity: 854
Merit: 113
September 03, 2021, 10:08:13 AM
Ev sahibinin Sırbistan olması, onlarla olan bugünkü maçımızda bizim için bir dezavantaj. Hem turnuvanın en iyi takımı durumundalar hem de kendi evlerindeler. Ne kadar zor geçebileceğini hayal bile edemiyorum. Boskovic'e karşı özellikle işimiz çok zor gözüküyor. Çok iyi savunmamız lazım. Yenilecek olsak bile 3-2 yenilelim ve sonuna kadar mücadele edelim. Ama tabi ki zor da olsa kazansak süper olur. Eğer olmazsa da en kötü ihtimalle 3. bitiririz diye düşünüyorum turnuvayı.
legendary
September 03, 2021, 08:52:52 AM
2 saat kaldı maça heycanla bekliyorum bakalım bizimkiler ne yapacak ok umutluyum bizimkilerden inşallah yeneceğiz.
Şöyle bir sıkıntı var maç neden Belgrad da oynanıyor bence tarafsız bir saha olmalıydı, deplasmana gitmişiz bildiğin.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1040
September 03, 2021, 08:17:33 AM
Büyük gün geldi çattı Milli takımımız final fourda ev sahibi Sırbistan ile karşı karşıya gelecek 2019 yılında Ankara'da oynanan maçı yerinden takip etme fırsatına sahip olmuştum o gün kafa kafaya bir oyun sergilemiştik ve milli takımımız o günden bugüne her geçen gün üstüne koyarak geldi ancak bu sefer ev sahibi avantajı Sırbistan'ın yanında olacağı için onları bir adım önde görüyorum.Umarım milli takımımız yense de yenilse de hepimizi gururlandıracak bir oyun ortaya koymayı başarır.

İnşallah yenilmeyecek milli takımımız Sırbistan’ı kendi sahasında ipe dizeceğiz ben filenin sultanlarına sonuna kadar güveniyorum yensek veya yenilsek fark etmez şampiyonada yenilgisiz buraya kadar gelmeleri, bir maçta en fazla 1 set vermeleri bile yeter çabaladılar olmadı diyeceğiz
sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
September 03, 2021, 08:15:07 AM
Büyük gün geldi çattı Milli takımımız final fourda ev sahibi Sırbistan ile karşı karşıya gelecek 2019 yılında Ankara'da oynanan maçı yerinden takip etme fırsatına sahip olmuştum o gün kafa kafaya bir oyun sergilemiştik ve milli takımımız o günden bugüne her geçen gün üstüne koyarak geldi ancak bu sefer ev sahibi avantajı Sırbistan'ın yanında olacağı için onları bir adım önde görüyorum.Umarım milli takımımız yense de yenilse de hepimizi gururlandıracak bir oyun ortaya koymayı başarır.
sr. member
September 03, 2021, 08:10:14 AM
Sırbistan, Fransa'yı 3-1 ile geçmesinin ardından rakibimiz oldu. Türkiye - Sırbistan yarı final maçı bugün saat 18.00'da oynanacak. TRT ve TRTSpor ekranlarından izleyebileceğiz.

Çok güçlü bir rakibe, hatta turnuva favorisine karşı oynayacağız. Biz de sağlam oynayan bir takım olduğumuz için maçın oldukça dişli geçeceğine inanıyorum. Umarım kazanan da biz oluruz.

3 saat sonra gözler TRT de olacak hocam, umarım kızlar kazanır ve finale adını yazdırır, en kötü turnuva ikincisi olarak tamamlarız turnuvayı, gönlüm istiyor ki kazasız mağlubiyetsiz şampiyon olalım, şimdiye kadar süper oynadık, bu oyunun hakkı şampiyonluk, bu kupa gelir,
legendary
Activity: 2114
Merit: 1040
September 03, 2021, 07:51:15 AM
Sırbistan, Fransa'yı 3-1 ile geçmesinin ardından rakibimiz oldu. Türkiye - Sırbistan yarı final maçı bugün saat 18.00'da oynanacak. TRT ve TRTSpor ekranlarından izleyebileceğiz.

Çok güçlü bir rakibe, hatta turnuva favorisine karşı oynayacağız. Biz de sağlam oynayan bir takım olduğumuz için maçın oldukça dişli geçeceğine inanıyorum. Umarım kazanan da biz oluruz.

Son olimpiyat şampiyonu ABDyi elimizden kaçırdık finalde Brezilya’yı 3-0 yenmişlerdi bizi 3-2 güçlükle yendiler bizim takımımız azımsanacak bir takım değil bugün sırpları sahaya gömeceğiz inanıyorum ben haydi kızlar be vurduğunuz sayı olsun
full member
Activity: 1400
Merit: 161
September 03, 2021, 07:41:37 AM

hero member
September 03, 2021, 06:51:55 AM
Türkiye ile Sırbistan arasındaki yarı final maçı bu akşam (3 Eylül 2021) saat 18.00 (TRT1) Belgrad'da oynanacak . Şampiyonluk ve üçüncülük müsabakaları ise 4 Eylül'de oynanacak. Yarı final ile final müsabakalarına, Sırbistan ev sahipliği yapacak.

Sırbistan 2019'da Ankara'da oynanan final maçında Türkiye'yi 3-2 mağlup etmişti. Bir nevi bu maç rövanş maçı niteliğinde başarılar diliyorum. Bu maç bence final maçı niteliğinde olacaktır bu maçı alırsak büyük ihtimalle şampiyon oluruz Smiley

Türkiye'nin Karnesi:

2003 - İkincilik
2011 - Üçüncülük
2017 - Üçüncülük
2019 - İkincilik

2011, 2017, 2019 Şampiyonu Sırbistan bu sebeple biraz zorlu geçecektir.
Pages:
Jump to: