Pages:
Author

Topic: 2021 Kadınlar CEV Avrupa Voleybol Turnuvası - page 5. (Read 595 times)

hero member
Activity: 1232
Merit: 953
Millilerimiz Avrupa Şampiyonası'nda yoluna harika bir şekilde devam ediyor. Bugün Hollanda'yı da 25-21, 25-21, 25-20'lik setlerle 3-0 geçerek grupta 5'te 5 yapmayı başardı. Turnuvada gruplarda şimdiye kadar rakiplerimize sadece 1 set verdik. Hırvatistan ve Sırbistan hiç set vermediler şu ana kadar. Onların hemen ardından en iyi 3. performansa sahibiz.

Umuyorum ki emin adımlarla ilerleyip Avrupa şampiyonluğuna ulaşabiliriz.

Gruplarda rakiplerine tek gol atabilen futbol takımımızdan; gruplarda rakiplerine tek set veren voleybol takımına be ağlamıyorum gözüme toz kaçtı desem yeridir. Futbola nazaran çok düşük bir bütçeye sahip olan branşlarda böyle başarılar getirenleri gördükçe ben utanıyorum be abi!  Angry Angry
full member
Activity: 854
Merit: 113
Millilerimiz Avrupa Şampiyonası'nda yoluna harika bir şekilde devam ediyor. Bugün Hollanda'yı da 25-21, 25-21, 25-20'lik setlerle 3-0 geçerek grupta 5'te 5 yapmayı başardı. Turnuvada gruplarda şimdiye kadar rakiplerimize sadece 1 set verdik. Hırvatistan ve Sırbistan hiç set vermediler şu ana kadar. Onların hemen ardından en iyi 3. performansa sahibiz.

Umuyorum ki emin adımlarla ilerleyip Avrupa şampiyonluğuna ulaşabiliriz.
legendary
Activity: 1190
Merit: 1160
Avrupa kadınlar voleybol turnuvasında filenin sultanları çok güzel ilerliyorlar, olimpiyatlarda istediklerini alamadılar ama burada gerçekleştireceğiz inşallah, şu elemelere gelincede böyle devam ederlerse finali çok rahat görürüz diye düşünüyorum.
hero member
Öyle  bir şekilde yüzümüzü ağartıyor ki bu filenin sultanları anlatmaya kelimeler yetmez bir video yeter sadece: https://twitter.com/Sociald60928919/status/1429481853552107524

Özellikle futboldaki son hezimette nasıl yüzümüzü öne eğdiyse milyonluk futbolcular bu kızlar bizim başımızı eğdirmiyor tekrardan tekrardan helal olsun be!
hero member
Activity: 1092
Merit: 830
Eloncoin.org - Mars, here we come!
4/4 yaptık bomba gibi geliyoruz finale sağlam adımlarla ilerliyoruz kupaya ilmek ilmek işleyerek gidiyoruz helal olsun filenin sultanlarına. Bu maçların devamıda gelir bu şekilde ve daha moralli daha enerjik çıkacaklar sonraki maçlara.

Grubun son maçı salı günü yani yarın 17.30 da Hollanda ile yapılacak bu maçıda alacaklarına inanıyorum.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
Türkiye, Finlandiya kadınlarını 3-0 geçmiş, helal olsun filenin sultanlarına dört maçta dört galibiyet almışlar, öyle kolay bir şey değil sadece bir set vererek lider olarak grupta devam etmek, inşallah şampiyon olurlar, en azından gurur kaynağımız voleybol olur,
legendary
Activity: 2170
Merit: 1306
Takım daha olimpiyatlardan yeni dönmesine rağmen formunu koruyor. Gerçekten büyük başarı sadece tek bir set veriyor olmaları. En az final bekliyorum ben bizim milli takımdan. Zaten dünyada ilk 10 da mı neymiş kalite olarak.
hero member
Atatürk'ün dediği "Ey kahraman Türk kadını, sen yerde sürüklenmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın." gibi göklerde yükselerek başımızı dik ettiren sultanlarımıza helal olsun başarılarla yollarına devam etsinler inşallah...
hero member
Activity: 1092
Merit: 830
Eloncoin.org - Mars, here we come!
İyi bir başlangıç yapmış durumdalar devamıda gelecektir olimpiyatlarda az farkla elendiğimizi düşünüyorum çünkü çok az farklarla setleri verdik puan farkını koruyabilseydik 3 setide almıştık. Voleybol oynamayıda severim izlemeyide ve Avrupada şampiyon oluruz diye tahmin ediyorum şimdiden başarılar yolunuz açık olsun filenin sultanları. Size şampiyonluk yakışır.
sr. member
Activity: 1442
Merit: 445
Chainjoes.com
Gerçekten kızlar çok iyi oynuyor. Trt Star'da denk geldiği sürece izliyorum. İnşallah bu turnuvada başarılı olur ve hak ettikleri yere gelirler.
Olimpiyatlarda Kore'ye yenilmemiz şanssızlıktı. Şimdi çok iyi gidiyorlar ve şampiyonluk gelebilir.  İnşallah şampiyon olurlar.
legendary
Activity: 2058
Merit: 1030
Gruba çok iyi başlamış milli voleybolcular Tokyo’da iyi oynamalarına rağmen şanssız şekilde bence Güney Kore’ye elendik onları yenebilirdik inşallah bu turnuvada şampiyon olup göğsümüzü kabartırlar ilk 3 maç biraz zayıf ekiplere karşı oldu herhalde 3 rakibi de çok iyi yenmişiz
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
18 Ağustos’ta başlayan Avrupa CEV Kadınlar Voleybol Turnuvasının tartışma konusudur.

Türkiye, D grubunda Hollanda, İsveç, Ukrayna, Finlandiya ve Romanya ile eşleşti.

Gruplarda ilk 3 maç sona erdi.A milli kadın voleybol takımının oynadığı ve aldığı skorlar ise şöyle :

TUR 3- 1 ROM
TUR 3- 0 UKR
TUR 3- 0 İSV

3 maç sonunda A milliler 9 set ve 3/3 Galibiyet alırken, yalnızca Romanya’ya 1 set verdi.Harika bir başlangıç yaptık.Olimpiyatlarda şanssız olan A millilere inancım tam.Bu turnuvadan şampiyonluk ile ayrılabiliriz.

Haydi kızlar el ele Şampiyonluğa !

Kaynak :
https://www.livesport.com/tr/voleybol/avrupa/avrupa-sampiyonas-bayanlar/puan-durumu/

https://eurovolley.cev.eu/en/women-2021/#body-tab-0b8a4168-d2cc-448f-8169-30dad175e211-3
Pages:
Jump to: