Pages:
Author

Topic: 2,35 BTC lik Uzun Vadeli Altcoin Yatırım Sepetim Güncel Kar 1.55 BTC - page 18. (Read 12741 times)

member
Activity: 1008
Merit: 19
Backed.Finance
Hocam sepetinizi beğendim.Konununuzu takip ediyorum,umarım daha iyi karlarla devam edersiniz.Darısı bize :=)
full member
Activity: 1358
Merit: 193
dün ve bugünkü hengameyle ilgili hasar raporu merak eden çoktur  Grin
paket 3.93 btc ile zirve yapmışdı şu an 3.33 btc.
usd bazında ise an itibariyle 2 gün öncesine göre yaklaşık  10.000 usd düşüşte.

panik yok sepete 0.1 btc lik bnb eklendi. 3.43 btc sepet ederi.
full member
Hocam güzel kâr etmişsin hayrını gör güle güle harca,waves'e ne zaman döneceksiniiz var mı öyle bir düşünce...
Açıkcası öncelikle elixir xspec ve olyster pearl düşünüyorum. Sonrasındada bnb ve icx sayısını artırmayı. Belki waves 0.1 btc lik alırım bulunsun diye
full member
Güzle kar etmişsiniz hocam şuan konu bşalığına yazdığınız kar hala mevcut mu yoksa düşüşte mi ? Malum şu an bütün coinler düşüşe geçti? Güncellediniz mi yani?
Merhaba evet benim sepette etkilendi ama çok kötü değil 3.9 dan 3.6 btc ye düştü.
legendary
Activity: 2128
Merit: 1148
Hocam güzel kâr etmişsin hayrını gör güle güle harca,waves'e ne zaman döneceksiniiz var mı öyle bir düşünce...
full member
Activity: 124
Merit: 100
Gayet güzel kar etmişsiniz. Konuyu ilgiyle takip ediyorum.
sr. member
Activity: 378
Merit: 250
Güzle kar etmişsiniz hocam şuan konu bşalığına yazdığınız kar hala mevcut mu yoksa düşüşte mi ? Malum şu an bütün coinler düşüşe geçti? Güncellediniz mi yani?
newbie
Activity: 111
Merit: 0
Şu anlarda hala karından çok fazla kaybın yoksa çok iyi coinlere girmişsin demektir dostum.
full member
hocam 3 4 gündür kan ağlıyoruz. 2.5 aydır uğraşıyoruz daha btc bazında anca 2x yapabildik. bazen bi günde 3 4 kat yapanları görünce imreniyorum.keşke denk gelse de hep süpriz oynuyoruz diye sanırım denk gelmiyor.

allah bin bereket versin bence gayet güzel kazanç.
günde 3-4 kat yapanlar pump-dump coinleridir balinasından başka kimseye faydası olmaz zaten.
member
Activity: 406
Merit: 11
hocam 3 4 gündür kan ağlıyoruz. 2.5 aydır uğraşıyoruz daha btc bazında anca 2x yapabildik. bazen bi günde 3 4 kat yapanları görünce imreniyorum.keşke denk gelse de hep süpriz oynuyoruz diye sanırım denk gelmiyor.
full member
şu durumda hala kar edebiliyormusunuz yoksa eriyormu ettiginiz kar, icx sanıyorum yükselmeye devam ediyor ve edecek gibide duruyor. BTC de bir ataga kalkmadı gıttı
merhaba, hayır erime yok tam tersi kar artışta sıkıntı yok.
full member
Guncellemeye gore yınede ıyısınız tebrık ederım çok dogru zamanda çok dogru yatırım yapmışsınız bunu ben beceremiyor maalesef yükseldi diye girmiyoruz sonra daha da çok yükseliyor

bence bu piyasadaki en büyük 2 hata bir coin yada token e çok yükseldi dahada ne kadar artacak demek yada çok düşene çok düştü daha ne kadar düşecek demek.
full member
Activity: 196
Son zamanlar da gayet güzel karlar elde etmişsiniz tebrikler . Sürekli olarak da sepete yeni coinler ekliyorsunuz . Bunları da bizlerle paylaşmanız oldukça iyi . Bir nevi örnek alıyorum sizi . Teşekkürler tekrardan.
sr. member
Activity: 630
Merit: 253
Guncellemeye gore yınede ıyısınız tebrık ederım çok dogru zamanda çok dogru yatırım yapmışsınız bunu ben beceremiyor maalesef yükseldi diye girmiyoruz sonra daha da çok yükseliyor
member
Activity: 210
Merit: 11
şu durumda hala kar edebiliyormusunuz yoksa eriyormu ettiginiz kar, icx sanıyorum yükselmeye devam ediyor ve edecek gibide duruyor. BTC de bir ataga kalkmadı gıttı
full member
Hocam oldukça güzel bir sepet yapmışsınız tebrik ederim, bir ara mesaj atın bana ben müsait olunca dönerim, bana da bir sepet yapalım.
malesef o sorumluluğa giremem ama benim mevcut sepeti kopyalayabilirsiniz.
ayrıca daha çeşit isterseniz xspec ve elixir düşünebilirsiniz bende yatırım düşünüyorum bu ikisine.
member
Activity: 224
Merit: 23
Life one ! Live it...
Güzel bir sepet güzel bir kar olmuş üstad tebrikler.
full member
Activity: 980
Merit: 207
Hocam oldukça güzel bir sepet yapmışsınız tebrik ederim, bir ara mesaj atın bana ben müsait olunca dönerim, bana da bir sepet yapalım.
full member
Activity: 490
Zrx'in o sıçramasını iyi yakalamışsın iyi kazandırmış diğerlerine göre güzel bir sepet olmuş hala alım yapılabilir bu sepetteki koinler karlı olur.
full member
geçen hafta piyasa için zorluydu. buna rağmen sepet sağlam durdu 3.45 btc ile 3.75 btc arası gitti geldi
bu haftaya sonm hariç tum coinlerde güzel yükselişlerle başladık. anlık sepet ederi 3.83 btc , kazanç 2.23 btc oldu.
bunun harici 0.1 btc lik zrx daha alındı bundan dolayı sepet ederi 3.93 btc.
Pages:
Jump to: